Συζήτηση για την Αναβάθμιση 2.114

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15426
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16028

Guest
Με τον ηχο της εφαρμογής του κινητού τι γίνεται? θα διορθωθεί?
 

DeletedUser12482

Guest
Μετά την αναβάθμιση 2.114, η εφαρμογή της οποίας συνέπεσε χρονικά με την έναρξη των θαυμάτων στον Delphi, διαπίστωσα οτι:
- Αδυνατώ να φαρμάρω τα χωριά. Απο το σχετικό tab Αγροτικά χωριά, κινούμενος με αριστερό ή δεξί βέλος, ενώ αλλάζουν οι πόλεις, δεν αλλάζουν τα αγροτικά χωριά.
- Απο το ίδιο tab, που περιέγραψα, αν θελήσω να φαρμάρω ξεκινώντας απο την κάθετη λίστα των πόλεων που εμφανίζεται αριστερά αλλάζοντας πόλεις με το κάθετο βέλος, με το πέρας διαπιστώνω οτι έκανα τη μισή εργασία, διότι υπάρχουν ακόμη ύλες σε νησιά....
- Τα εικονίδια των έτοιμων - μη έτοιμων αγροτικών χωριών δεν εναλλάσσονται έγκαιρα, εδώ και μήνες.
Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω. Γιατί γίνεται αυτό;
Γουστάρω το παιχνίδι. Η ψυχαγωγία πληρώνεται και δε θέλω να είμαι τσαμπατζής. ΠΟΤΕ όμως δε θα πω, οτι αφού πληρώνω θέλω να έχω δίκιο ή να γίνεται το δικό μου.
Ξέρω οτι η απάντηση θα είναι η γνωστή. ''Αυτό είναι το game και αν σου αρέσει παίζεις, αν όχι φεύγεις''. Δεκτό κι αυτό.
Θα κάνω λοιπόν το δεύτερο. Απλά θα παραμείνω όσες μέρες χρειαστεί για να βοηθήσω τη συμμαχία μου στα θαύματα.
Μελλοντικά, θα μπαίνω σε νέους κόσμους και θα παίζω μόνο αν διαπιστώνω οτι έχουν διορθωθεί όσα προανέφερα.

(Χρησιμοποιώ Google Chrome)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[[8ea]Δοκίμασε έναν καθαρισμό προσωρινής μνήμης από τις ρυθμίσεις του παιχνιδιού κι αν δεν δεις βελτίωση κάνε αίτημα υποστήριξης.[/8ea]
 

DeletedUser12482

Guest
Καθαρισμό προσωρινής μνήμης έχω κάνει αρκετές φορές.
 
Κορυφή