Συζήτηση για την Αναβάθμιση 2.109

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15426
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15426

Guest
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να εκφράσετε απορίες για την νέα αναβάθμιση 2.109.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

BASKETBOY

Άρμα
Στις 3/4 στο μήνυμα που μας ήρθε για την αναβάθμιση η ανακοίνωση ανέφερε τα εξής:
OlxX5Rd.png

Αντίθετα στην ανακοίνωση που υπάρχει στο κεντρικό φόρουμ, δεν γίνεται αναφορά στο πρόβλημα της στρατολόγησης, που ενώ ολοκληρώνεται ο χρόνο δείχνει 0.
V7vlROg.png

Δεν ξέρω τι διορθώθηκε τελικά και ποια ανακοίνωση ισχύει, αλλά το πρόβλημα με χρόνο 0 στην στρατολόγηση παραμένει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Επειδή σε πάρα πολλούς έχει διορθωθεί κι επειδή όλοι αυτοί έχουν κάνει καθαρισμό προσωρινής μνήμης μετά την αναβάθμιση, δοκιμάστε τον καθαρισμό όλοι. [/8ea]
 

BASKETBOY

Άρμα
Πάντα, μόλις κάνετε αναβάθμιση, κάνω καθαρισμό τοπικής προσωρινής μνήμης. Εντούτοις και στον στρατώνα και στο λιμάνι, ενώ ολοκληρώθηκαν οι στρατολογήσεις, το εικονίδιο παραμένει με υπολοιπόμενο χρόνο 0. Αργότερα αν θέλετε, μπορώ να σας ανεβάσω ένα print.
 

BASKETBOY

Άρμα
Ξέρω πως απαγορεύεται το διπλοποστάρισμα αλλά δεν μου δίνει επιλογή επεξεργασίας του προηγούμενου μηνύματός μου για να ανεβάσω την εικόνα από τον στρατώνα.
Και ενώ ξαναέκανα καθαρισμό προσωρινής μνήμης, ο στρατώνας εξακολουθεί να δείχνει 0 χρόνο
UWe8KIR.png

Να επισημάνω κάτι που παρατήρησα. Όταν ήμουν εκτός σύνδεσης, ολοκληρώθηκαν κανονικά οι εντολές χωρίς ένδειξη χρόνου 0. Όταν είμαι σε σύνδεση και ολοκληρώνονται οι μονάδες τότε δείχνει χρόνο 0.
Και πάλι συγνώμη για το διπλοποστάρισμα.
 

8EAGENHS

Forum Leader
Ξέρω πως απαγορεύεται το διπλοποστάρισμα αλλά δεν μου δίνει επιλογή επεξεργασίας του προηγούμενου μηνύματός μου για να ανεβάσω την εικόνα από τον στρατώνα.
[8ea]Δεν είναι διπλοποστάρισμα όταν ήδη έχει περάσει ο χρόνος (1 ώρα) και παύει να υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας.
Με ποιον browser εμφανίζεται το πρόβλημα;[/8ea]
 

DeletedUser9375

Guest
καλημέρα, και με τον firefox το ίδιο πρόβλημα υπάρχει...Προσωπικά σε μέσα μετά την αναβάθμιση παρουσιάζεται και το πρόβλημα των υλών που πριν δεν υπήρχε.
 

BASKETBOY

Άρμα
To πρόβλημα αυτό ενδέχεται να επιλυθεί κάποτε γιατί ο μόνος τρόπος, για την ώρα, είναι η ανανέωση της σελίδας καθώς ο χρόνος κολλάει στο 00:00?
 
Κορυφή