Στρατολόγηση ΓΕΝΝΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13883
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13883

Guest
Ζητούνται άτομα ικανά και έμπειρα με αγάπη και αφοσίωση στο παιχνίδι και πάνω από όλα να μην εξυπηρετούν εχθρικά συμφέροντα.Αν είναι παλαιοί παίκτες(να παίζουν το παιχνίδι πριν από το 2013) θα ενταχτούν στην Μητρική και όχι στην Ακαδημία.Ο λόγος είναι η ενίσχυση της συμμαχίας με έμπειρους παίκτες και η ολοκλήρωση νησιών αλλά και λόγο χαμηλού ηθικού.

Προϋποθέσεις:
1)Skype
2)Ενεργητικός
3)Όχι ρουφιάνος
4)Ικανός χωρίς bot να μην τιμωρηθεί και τον χάσουμε όπως επίσης και να γνωρίζει άριστα τους κανόνες να μην εκθέσει τον εαυτό του και εμάς,τέλος καλό θα ήταν να μην έχει ξανά αποκλειστεί.

Η συμμαχία μας http://gr.grepostats.com/world/gr13/alliance/1152


Τα άτομα που θέλουν ας επικοινωνήσουν μέσω ΠΜ με έμενα και να μιλήσουμε στην συνέχεια μέσω skype.

Στρατολόγοι:

chris007463
alila

Γενικές πληροφορίες της συμμαχίας για την διαχείριση αυτής.
Ιδρυτές:
mixalis amorgianos
sayraki

Αρχηγοί:
GrGeorge
SOPHIE 111
alila

Θαλασσάρχες
chris007463

Η βοήθεια που χρειαζόμαστε είναι στην θάλασσα 33.

Θα παρακαλούσα την διαχείριση να κλειδώσει αυτό το νήμα μόνο όταν της ζητηθεί (Από εμένα).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Καλησπέρα. Βλέποντας και διαβάζοντας όλα αυτά που έγραψες πολύ προσεκτικά μου κίνησε το ενδιαφέρον αλλά λέω κάτσε να δω λίγο τα στατιστικά πριν σου στείλω μήνυμα.... Και τι να δω...Μια συμμαχία με 9 άτομα που στην ουσία 3-4 σας χτυπάνε σας έχουν πάρει τα σώβρακα...

Ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω και άλλη φορά να γράφετε πιο σωστές φόρμες στρατολόγησης. Πχ Ζητούνται άτομα ενεργά και έμπειρα σε αντίθεση με εμάς όπου χάνουμε τις πόλεις με αποτέλεσμα να εξυπηρετούμε τα εχθρικά συμφέροντα. Αν είναι ενεργοί και έμπειροι θα πάμε εμείς στην ακαδημία προκειμένου να μας βοηθήσουν. Ο λόγος είναι να μπείτε ώστε να σας βλέπουν με ηθικό και να λειτουργήσετε σας ασπίδες μέχρι να καταφέρουμε να την κάνουμε όσο το δυνατόν μακρυά τους.

Εκτός πάλι κι αν θέλετε βοηθούς να παίρνουν φαντάσματα γιατί εσείς δεν προλαβαίνετε, απ' ό,τι βλέπω μόνο φαντάσματα και κανιβαλισμοί είναι οι κατακτήσεις σας.

ΥΓ: Άσε που η στρατολόγησή σου είναι κακή αντιγραφή από αντίπαλό σας που συχνά πυκνά σας τραβάει το αυτάκι.


Και μην ξεχνάμε και τα στατς

hge0gSz.png

rqaYWQL.png

6MwsccM.png

QF9UXUO.png

4n4NXYE.png

euZQ5X3.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13883

Guest
Αρχικά δεν ξέρω ποια είναι η συμμαχία με τα εννέα άτομα..η δική μας ή η εχθρική.
Επίσης δεν θέλουμε ασπίδα αλλά έμπειρους και να σας το πω με ποιο απλά λόγια ΚΑΜΕΝΟΥΣ παίκτες να είναι μέσα αρκετές ώρες.Αποικιακά βάζουμε με δυσκολία και γιαυτό ζητάμε την βοήθεια άλλων.Τέλος ας μην ξεχνάμε ότι οι μισές πόλεις που έχουμε χάσει είναι γιατί οι αγαπητοί ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ μας βάζουν τα αποικιακα 6 ώρα το πρωί τους είδαμε σε περιπτώσεις που ήμασταν και εμείς μέσα και τα αποικιακά βούλιαξαν.Ναι έχεις δίκιο το νήμα αυτό για την στρατολόγηση έπρεπε να λέει άλλα πράγματα αλλά όχι αυτά που μας λες εσύ αλλά ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ 20 ΩΡΕΣ ΤΟ 24 ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΜΕΝΟΥΣ.Επίσης μην χρησιμοποιείς λόγια τύπου μας πήραν τα σώβρακα.
 

DeletedUser13883

Guest
Α και αφού επιθυμείς να μιλάμε ΠΑΝΤΑ με στατιστικά έχω χάσει 2 πόλεις από ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ και οι δυο από 3-6 το βράδυ και έχω πάρει μια 9 ώρα το βράδυ.
 

DeletedUser3204

Guest
Λες να μην χρησιμοποιώ εκφράσεις όπως σας πήραν τα σώβρακα... Προσπάθησα να βρω μια άλλη έκφραση αλλά δεν κατάφερα να βρω κάτι άλλο να ταιριάζει με αυτό που είδα στα στας και αυτός είναι και ο λόγος που χρησιμοποίησα αυτή τη φράση.

Πότε μην βάζεις παράδειγμα τον εαυτό σου διότι δεν παίζεις μόνος σου...Τι να το κάνω να μην έχω χάσει ούτε μια πόλη και η συμμαχία μου να χάνει πόλεις με τα τσουβάλια.

Τι πάει να πει έχασα 2 πόλεις 3-6 το βράδυ ? έχει ωράριο το grepolis? Εσύ μπορεί να κοιμάσαι τότε ο άλλος 9 το πρωί που του πήρες τη πόλη μπορεί να δουλεύει. Δεν έχει να κάνει αν είναι μέσα η δεν είναι το αποτέλεσμα μετράει. Το παιχνίδι είναι πολεμικό και στο πόλεμο ο αιφνιδιασμός παίζει το σημαντικότερο ρόλο.

Όσο για την απορία σου όπου λες
δεν ξέρω ποια είναι η συμμαχία με τα εννέα άτομα..η δική μας ή η εχθρική.
εννοώ φυσικά την αντίπαλη εσείς είστε παραπάνω(58 άτομα αν είδα καλά αν και από τους 58 το πόσοι είναι οι ενεργοί δεν το ξέρω)

Πάντως καλά θα κάνεις να βρεις άτομα γρήγορα γιατί από τα στατς που βλέπω δεν βλέπω να σας μένουν πόλεις με αυτό το ρυθμό που σας τις παίρνουν οι ΠΑΡΑΒΑΤΕΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13883

Guest
Σε ευχαριστώ για την συμβουλή αλλά αυτό δεν είναι πόλεμος αλλά παιχνίδι να παιρνάμε καλά και να διασκεδάζουμε αυτοί το έχουν κάνει επιστήμη και όχι μόνο εγώ αλλά και πολλά μέλη από την θάλασσα 33 δεν έχουν χάσει πόλεις ο alila (Τρομερός παίκτης λίγο οξύθυμος χαρακτήρας) και εγώ είμαστε αυτοί και οι δύο διότι δεν μπορούμε να είμαστε μέσα όλη την ώρα και αυτοί σε αυτό κάνουν πλάτη ότι δεν είμαστε όλο μέσα.Πες μου εσύ όταν όλο και περισσότεροι δικοί μας παίκτες το παρατούν είναι δυνατόν να φύγουμε στην επίθεση.Τέλος πάντων δεν θα ζητήσουμε εδώ τα προβλήματα της συμμαχίας.Από ότι κατάλαβα εσύ δεν επιθυμείς να δοκιμάσεις έχεις βγάλει τα συμπεράσματα σου έχεις και 4.000.000 πόντους στον sigma είσαι μια χαρά θα έχεις και τρομερή εμπειρία σωστά;
 

DeletedUser13883

Guest


Τι πάει να πει έχασα 2 πόλεις 3-6 το βράδυ ? έχει ωράριο το grepolis? Εσύ μπορεί να κοιμάσαι τότε ο άλλος 9 το πρωί που του πήρες τη πόλη μπορεί να δουλεύει. Δεν έχει να κάνει αν είναι μέσα η δεν είναι το αποτέλεσμα μετράει. Το παιχνίδι είναι πολεμικό και στο πόλεμο ο αιφνιδιασμός παίζει το σημαντικότερο ρόλο.

Όσο για την απορία σου όπου λες εννοώ φυσικά την αντίπαλη εσείς είστε παραπάνω(58 άτομα αν είδα καλά αν και από τους 58 το πόσοι είναι οι ενεργοί δεν το ξέρω).

Αυτό φίλτατε δεν είναι grepolis και κατά συνέπεια παιχνίδι είναι εθισμός εξάρτηση και ικανοποίηση του ηθικού κόσμου του ανθρώπου ότι νομίζει ότι είναι κάτι μέσα από μια οθόνη υπολογιστή. ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
 

DeletedUser3204

Guest
Καμένους μπορείς να τους πεις αν και με τα κινητά πλέον όπου σε ενημερώνουν όταν σε χτυπάνε δεν χρειάζεται καν να καίγεσαι όπως παλιά.

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν αισθάνονται κάτι πίσω από μια οθόνη τουλάχιστον εγώ και η παρέα μου όσο καλοί και να είμαστε στο παιχνίδι δεν το βάζουμε μπροστά για να το παίξουμε κάποιοι στη πραγματική ζωή. Μην μπερδεύεις το ένα με το άλλο...Άλλο το παιχνίδι άλλο η πραγματική ζωή του καθενός. Δεν πάει να πει ότι αν κάποιος είναι πιο ενεργός στο παιχνίδι πάει να πει ότι είναι καμένος η το παίζει κάποιος επειδή είναι πρώτος στη κατάταξη.

Πάντως πιο πάνω μου έγραψες ότι αναζητάς καμένους...

Από αυτά που γράφεις πάντως εσύ αντί για πολεμικό παιχνίδι θα ήθελες να κλείνεις ραντεβουδάκια.

Θα σου δώσω ένα παράδειγμα πως θες εσύ το παιχνίδι.

Φόρμα επίθεσης:

Πόλη: 001
Μέρα: 04/05/2015
Ώρα: 15:00

Μια τέτοια φόρμα ήθελες να σου στέλνουν οι αντίπαλοι να σε ενημερώνουν την μέρα και την ώρα και τη πόλη που θα στείλουν το αποικιακό για να το θεωρείς παιχνίδι και όχι όλα τα άλλα που νομίζεις ότι είναι επειδή μερικά άτομα το ξέρουν καλύτερα από εσένα η αφιερώνουν και περισσότερο χρόνο στο παιχνίδι από ότι εσύ και η παρέα σου.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13883

Guest
Όχι δεν θέλω ούτε ραντεβουδάκια ούτε τίποτα απλά με ενοχλεί να με βαρούν τρελές ώρες....Τέλος πάντων δεν είναι αυτά επί του παρόντος εγώ για άλλο έγραψα αυτό το νήμα και ρωτώ εσένα θες να παίξεις στον achilles θα μας δώσεις μια ευκαιρία να δεις τι πραγματικά είμαστε και θα διασκεδάσουμε επίσης....
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7180

Guest
Φίλε chris007463
Ο L3golas σου το έθεσε πολύ ωραία το θέμα!
Ζητάς καμένους παίκτες να έρθουν στην συμμαχία σου, από την στιγμή που δεν έχετε ήδη καμένους.
Δηλαδή χωρίς να το έχεις καταλάβει, ζητάς να έρθουν άτομα για να αναλάβουν την τύχη της συμμαχίας για να μπορέσει να πάρει τα πάνω της!
Δεν χρειάζονται πολλά άτομα σε μια συμμαχία για να πάρει τα πάνω της, αλλά ούτε και Ακαδημίες.
Ενεργητικότητα (και όχι κάψιμο) χρειάζεται!
Το πρόβλημά σου δηλαδή είναι εσωτερικό.
Προσπαθήστε να βρείτε τι φταίει και δεν τραβάει η συμμαχία, και μόλις το βρείτε, θα πάνε όλα καλύτερα.
Πολεμικό παιχνίδι είναι...στρατηγική θέλει, ενεργητικότητα!
Ο Γιάννης έχει δίκιο όταν σου λέει πως το παιχνίδι δεν παίζετε με ραντεβού!
Φαντάσου δηλαδή να αρχίσουν να σας χτυπάνε και οι *ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΙ* τι θα γίνει τότε?
Ψαχτείτε λίγο μεταξύ σας και όλα θα πάνε καλύτερα!
Φιλικά Τάκης
 
Κορυφή