Στιγμές Κόσμος Alpha

  • Δημιουργός θέματος Anorthosisfc
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Mε λιγα λογια τον 'φαγαν τα κυκλωματα και αυτον..........χεχεχεχεχεχε....:p:p:p
 

DeletedUser161

Guest
ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ?
ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ:cool:
 

DeletedUser

Guest
Κυκλωματα στην ελλαδα μονο οι ηλεκτρολογοι...Κανενας αλλος.........χ0α0χ0α0χ0α0χα....:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ!!!!
images
 

DeletedUser

Guest
Σωστα σωστα....Λαθος μου.........Εχεις δικιο....Το ξεχασα....Κανενας αλλος...:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
ναι το παλικαρι.......για την ακριβεια 20.124..........;)
 

DeletedUser

Guest
Δεν νομιζω..........εισαι τετραψηφιο νουμερο και αυτος πενταψηφιο...οσο για μενα ειμαι το μεγαλυτερο νουμερο....:p:p
 

DeletedUser

Guest
θα συμφωνησω με το τελευταιο του ελοχιμακου :p

μεγααααααααααααααλο νουμερο... :d
 

DeletedUser

Guest
Εε......Εε............Με εθιξες τωρα φιλαρακι.....χα0χ0α0χ0α0χ0α0χ0α....Παρε πισω τα λογια σου ενταξει.....Γιατι ενταξει τωρα...Ενταξει....Σε παρακαλω...Εγω δεν ειπα τιποτα κακο ενταξει...Εγω χιουμορ πηγα να κανω.....Ενταξει....Απλα αυτοσαρκαστικα.........Ενταξει.....???Αντε τωρα...Αντε.....:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Σταματήστε το spam και αναφερθείτε μονο στο θέμα παρακαλώ.
 

DeletedUser

Guest
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εκλεισε το θεμα υπερσσυμαχια εφοσων τα τελευταια σχολια ηταν μεσα στο θεμα....Με ποιο δικαιωμα...Τεσπα.....Ο primal παντως κραταει σταθερα τα ηνια του κοσμου αλφα........Αν και τον πλησιασαν.......Γινεται ντερμπι........:d:d
 

DeletedUser

Guest
15/3/10
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΒΑΝ
1)HIGHPRIEST 3 ΜΗΝΕΣ "ΦΥΛΑΚΗ"
2)PRIMAL 1 ΜΗΝΑ "ΦΥΛΑΚΗ"
3)?

Το ανωθεν το εγραψα μετα απο παρακλιση ενος αποκλεισμενου απ το forum μελους(Αναρωτιεστε ποιος ειναι??ο Ηighpriest ειναι για οσους ειχαν την απορια)...:p

ΥΓ.(Μαλιστα τυγχανει και οι 2 παιχτες να δεχθουν αποκλεισμο μεσα στην ιδια ημερα,την 15η Μαρτιου του 2010,παρακαλω να αναγραφουν και οι banned στην εφημεριδα :p)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μπα η εφημεριδα δεν νομιζω να προλαβει λογικα να το βαλει.....Να δουμε ποιος θα ειναι στην τριτη θεση..........Αρχισε το γλεντι...Λοιπον...:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
εδω και 2 μέρες η απαραδεκτοι φτασαμε στους 1.600.000 σκορ...
 
Κορυφή