[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Στατιστικά grepolis + ελληνικό όνομα παιχτη

  • Δημιουργός θέματος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα σας,

Εχω την εξής απορία. Δεν μπορώ να βρω τα στατιστικά μου στο Grepolis Stats: Zeta

Εχω παρατηρήσει πως επειδή χρησιμοποιώ ελληνικο username δεν εμφανίζεται η προεπιλογή της αυτόματης αναζήτησης.

Το ερώτημά μου..
Πως μπορώ να δω τα στατιστικά μου, απο τη στιγμή που χρησιμοποιώ όνομα με ελληνικούς χαρακτήρες..?

Ευχαριστω.

----
Εκανα αναζήτηση στο φορουμ για καποιο παρόμοιο νήμα, αλλά δε βρήκα κάτι..
 

DeletedUser1540

Guest
Ναι δυστηχως το grepolistats δεν δεχεται ελληνικους χαρακτηρες στην αναζητηση ονοματος. Ευτηχως ομως δεχεται στις συμμαχιες. Πανε στην συμμαχια σου μετα στην κατηγορια Members και βρες το ονομα σου.
 

DeletedUser

Guest
Τι λετε ρε παιδες μια χαρα δεχεται ελληνικους χαρακτηρες! Εγω τα στοιχεια μου μπορω να τα βλεπω κατευθειαν παντως! Μηπως πατατε κατι λαθος στο ονομα; Ενα παραπανω κενο; Ξεχνατε τόνους;
 

DeletedUser

Guest
Error: We're sorry for the inconvenience, but we appear to be having technical difficulties. The error has been logged and we shall investigate soon.

Αυτό το μνμ μου βγαζει.. Προσπαθησε να με βρεις στο κοσμο Ζ με το όνομά μου..
 

DeletedUser

Guest
Εχεις δικιο δεν μπορω να σε βρω στον Ζ. Στον Ι παντως δουλευει μια χαρα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6596

Guest
ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΣΤΑ STATS ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΕΛΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.
 

DeletedUser

Guest
Ειναι γεγονός πως αν βαλετε ελληνικούς χαρακτηρες στην αναζήτηση θα σας βγάλει το αναφερθέν error.
Παρ' όλα αυτά, αν ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ τον κόσμο που θέλετε και βάλετε το ονομα με τους ελληνικους χαρακτήρες θα σας δουλεψει κανονικα σε ολους τους κοσμους. Ισχύει για όλους τους κόσμους
 

DeletedUser

Guest
ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΟΣΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΟ Σ.
 
Κορυφή