ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΚΟΠΑΝΟΥΣ ΣΑΡΙΣΑ, ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ

  • Δημιουργός θέματος Monkey. D. Luffy.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΤΑΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.

ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΕΔΩΣΑΝ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΑΝΕΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ Ή ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΑΤΙΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΗΚΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 47.000 ΦΑΡΟΙ
ΚΑΙ 38.000 ΔΙΗΡΕΙΣ.

ΜΑΚΑΡΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΕΤΣΙ.

ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ, ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ, ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ, ΤΟ ΠΕΙΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9717

Guest
μπραβο παιδες!η ουσια ειναι πως πρεπει να χαιρομαστε το παιχνιδι την καθε του στιγμη.καλη συνεχεια!
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Ενημέρωση μεγαλύτερης μάχης Tau
elyDrLg.png


Μετά το σημερινό σπάσιμο του θαύματος των φαντασμάτων.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser13798

Guest
εχεις ακομα να φας πολλα ψωμια για να σπασεις το ρεκορ μου 71000 φαρους 1800 μαντυχωρια και 2000 αρπειες και χωρις οξυμενες καλο βραδυ φιλικα

alexgramm
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

vangosmt

Ξιφομάχος
Πω πω...ο εγωισμός στο φούλ. Άλλος ένας που νιώθει οτι διώκεται απο παντού.

Δεν παω να σπάσω κανένα ρεκόρ σου ρε μάγκα χαλάρωσε. Αυτά είναι απο το τείχος της κατάκτησης των κρεμαστών κήπων των φαντασμάτων. Αυτά δεν είναι ρεκόρ δικά σου και δικά μου είναι των συμμαχιών.

Απο τον τρόπο που αναφέρεσαι στο γεγονός όμως φαίνεται ο υπέρμετρος εγωισμός σου για τα ρεκόρ σου. Εγω θα σου πω ενα πράγμα στην κορυφή δεν έμεινε ποτέ κανένας.

Αν έχεις τώρα στοιχεία απο τη μάχη που καυχιέσαι να αντιπαρατεθείς στο όλο θέμα καλώς. Με λόγια δεν γίνεται αυτό. Αυτά θέλουν εικόνες. (Ααααα και δεν κάνουν τους φάρους ή τις μονάδες διπλές οι οξυμένες, τους πόντους διπλασιάζουν οι οξυμένες)


Υ.Γ Ενα ρεκόρ σου η αλήθεια έιναι πως δεν θα το φτάσω ποτέ γιατί δεν πρόκειται να ασχοληθώ με το άθλημα αλλαγής συμμαχιών, δημιουργία νέων και έπειτα απορρόφηση απο κάποια άλλη και εκ νέου απορρόφηση.

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Κορυφή