ΣΠΑΣΙΜΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟΥ ΑΞΙΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ.ΤΙΤΑΝΕΣ.PHILARAK IA.ΘΑΡΣΕΙΝ ΧΡΗ.ANGELSAND DEMONS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14631
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13480

Guest
Καλησπέρα και συγχαρητήρια για τη νίκη σας παιδιά αλλά και για την κατάκτηση του κόσμου γενικότερα.

Από περιέργεια, οι αμυνόμενοι ποιοι ήταν;

ax.png
 

DeletedUser14631

Guest
το αποικιακο μπηκε σε παιχτη των τιτανων απο new order με βοηθεια εκλεκτων,απλα ειχα να δω τετοιο σπαασιμο κατακτησης απο το κοσμο αλφα,οι πιο πολλοι οταν εχει τοσες αμυντικες μοναδες μεσα σηκωνουν τα χερια ψηλα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ωραια μαχη ....μπραβο παιδια...
αν και ΔΕΝ το παω αυτο το συστημα κατακτησης ...δωσατε καλη μαχη....
ομορφα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7727

Guest
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
εξαιρετικο βιντεο.....μπραβο παιδια ευγε !!!!!
φτιαξτε και ενα βιντεακι με τα "γαλλικα" που ανταλασσατε στον chi εσεις που τωρα παιζετε μαζι.
και μη πει κανενας οτι δεν......τα εχω ακομα τα μυνηματα σας.
τελικα το ΡΟΜΠΕΣ ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΕΣ σας παει καλυτερα σαν συμμαχια
γιατι δεν το κρατησατε??? ααααα θα σας μαλωσω παιδακια
 

DeletedUser14060

Guest
Βασιλη θασου πω μονο μια αληθεια,τελικα ο χαρακτηρας ενος ανθρωπου κρυβετε πισω απο εναν υπολογιστη.εγω ειμουν αντιπαλος με τα παιδια που ειμαστε τωρα παρεα, αλλα φιλε πιστεψε με ειμαι πολυ καλυτερα εδω απο οτι ειμασταν μαζι στο προηγουμενο κοσμο.ειμαστε ολοι και μπροστα στα μετωπα και πισω οποτε χρειαστε ολοι ομως οχι ναψαχνουμε τοκαθενα οπως γινιταν chi.εσυ εχειςφτιαξει ενα ματσο λογαριασμους να βριζεις τους διαχειριστες και δεν σου κλειδωσανε ποτε την ip.τωρα παιζεις με αλλουνου λογαριασμο γτ αυτοςδεν ειχε την απιατουμενη βοηθεια αποτα μελη της συμμαχιας νατονβοηθησουν.γιανα τελειωνω οταν συναντηθηκαμε πιστεψαοτι εισαι εναςχαρουμενοςανθρωπος οπωςφαινοταν και μεσαστο game,αλλα ρε φιλε με αυτα που κανεις τοσο καιρο εισαι για κλαματα...
καλη συνεχεια στη ζωη σου φιλε!!
 

DeletedUser7727

Guest
νικο δε θα ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου καθως εισαι απο τα ατομα που συμπαθησα και στο παιχνιδι και απο κοντα.
ευχαριστω για τα "καλα σου λογια" και απλα θελω να ξαναφερεις στο μυαλο σου τα οσα λεγαμε οταν βρεθηκαμε και τους χαρακτηρισμους που διναμε σε πορτο λεονε και λοιπους !!!!
εκτος αν δεν τα λεγαμε σοβαρα οποτε να παω πασο
το με ποιον θα παιξει ο καθενας σας ειναι δικαιωμα του
το ερωτημα μου ηταν απλο....
ποσο ευκολο σας ειναι στον ενα κοσμο να σας βριζουν και να τους βριζετε και στον αλλο κοσμο να εισαστε ολο γλυκες??
εκτος αν τα ξεχασατε οσα ελεγαν και οσα γραφαμε στο φορουμ
οσο για τους λογαριασμους μου ξερεις οτι εναν μονο ειχα στον chi ξερεις και τον λογο που εφαγα μονιμο μπαν (ναι εβρισα τους διαχειρηστες...πραγμα που καναμε οι περισσοτεροι στο φορουμ εξαιτειας των κολληματων στο παιχνιδι....απλα εγω τους το στειλα και σε μυνημα.....αυτο με κανει κατωτερο ανθρωπο??) και ξερεις οτι ουτε καν ηθελα να ξαναμπω στο παιχνιδι με το λογαριασμο του μητσου.
οταν τελικα μπηκα για να σας δωσω τις πολεις και εστελνε ο αεναος μια μια τις υποστηριξεις για να "με κολλαει" μηπως θυμασαι να μου πεις τι γραφατε για τον αεναο στο φορουμ???
οκ...ασε θυμαμαι εγω αλλα εχουν σβηστει και δεν τα εχω για να τα ποσταρω να δουμε ποσο για κλαματα ειμαι εγω και ποσο μερικοι αλλοι..
τελος παντον καλα να περνατε αφου το αντεχετε
 

DeletedUser

Guest
πολύ καλοί μπράβο σε όλους. μια πολύ πού μεγάλη μάχη που δεν θα την ξεχάσει κανείς.
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser15633

Guest
Καλά, απλά απίστευτοι παιδιά. Τρομερό σπάσιμο, το οποίο γίνεται μια φορά στους 10 κόσμους και αν. Εξαιρετική συνεργασία. Πολλά συγχαρητήρια! :cool:
 
Κορυφή