[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΡΟΛΟΙ ,ΧΡΟΝΟΙ ΚΤΛ

  • Δημιουργός θέματος ilias7mp
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ...
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ....
ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ.

ΑΥΤΟ ΕΔΩ ----> ~ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ?
ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ?

ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Ο.Δ ΤΟ ΝΟΗΜΑ...

ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ?
ΚΑΙ Ο
[h=3]
Γιουσέιν
Μπολτ
[/h]ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ INNO
 

DeletedUser

Guest
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ...
 

DeletedUser4519

Guest
Παντου πρεπει να υπαρχει και ο παραγοντας τυχη , το ~ [συν πλην 10δευτερολεπτα καπου τοσο δενειναι]


Δε χρειαζεται να βασιζονται ολα στην δουλεια, ακριβεια ... να σου στελνει ο αλλος 100επιθεσεις μεσα σε 10δευτερολεπτα και να μη μπορεις να κανεις τιποτα. Δινει το κατι παραπανω, την τυχη :)
 

DeletedUser

Guest
1.ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΝΑ ΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ...
2.ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η ΤΥΧΗ ΜΕ ΤΟ ~ ΤΥΧΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ GAME ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΗΘΙΚΟ.
 

BASKETBOY

Άρμα
Το +-10 δεύτερα μπορεί να μην είναι θέμα. Προχθές όμως σε επίθεση για κατάκτηση με πέταξε 50 δεύτερα πίσω και πίστεψέ με, αυτό είναι θέμα! Και άντε το πίσω το μπαλώνεις το μπροστά?
 

DeletedUser6835

Guest
Πιστεύω πως είναι καλύτερα έτσι γιατί θα χαθεί η μαγία του παιχνιδιού.Δηλ. το DODGE.
 

DeletedUser

Guest
Και εγώ το έχω πάθει αυτό. Δεν πρέπει να είναι πολύ καλά συγχρονισμένο το ρολόι με το παραθυράκι της επίθεσης.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Οι χρόνοι που βλέπετε πριν την επίθεση είναι υποτιθέμενοι και μπορούν να έχουν απόκλιση ±10". Γι' αυτό "ευθύνεται" το σημείο (~) που υπάρχει πριν απ' τους χρόνους και που σημαίνει "περίπου".[/8EA]
 

DeletedUser9735

Guest
καλησπερα.Δεν ξερω αν θα βοηθησει η πληροφορια μου αλλα μετα απο παρα πολλες εντολες σε επιθεσης κ υποστιριξης βρηκα πως μπορει καποιος κατα καποιος τροπο να ελεγχη το σημειο ~.
ας υποθεσουμε λοιπον πως την ωρα που φτανει το δευτερολεπτο της εντολης που θελουμε να πατησουμε επικεντρονομαστε στα κλασματα των δευτερολεπτων.ας διερεσουμε ενα δευτερολεπτο στα 3 η ακομα καλυτερα στα 5 ετσι ωστε να μπορεσουμε να δουμε την αρχη που θα μπει το δευτερολεπτο το ΚΕΝΤΟ και το τελος του.αν πατησουμε ακριβως στο κεντρο εχουμε ακριβες αποτελεσμα η το πολυ + - 1-2 δευτερα.δοκιμαστε το ολοι αρκετες φορες κ θα το καταφερεται.ποτε δεν θα μπορεσεται να βαλετε 10+ εντολες μαζι απλα θα εχεται ενα ποιο ανεκτικο θα ελεγα αποτελεσμα.Δεν ειναι λογικο στο DODGE να μπορουμε να εχουμε ακριβεια και στις επιθεσης οχι..
Ελπιζω να σας βοηθησει αυτο.καλη συνεχεια σε ολους.
 

DeletedUser

Guest
παιδες εγω ξερω οτι ολα αυτα ξεκινησαν απο την εκδοση νουμερο 2!!και οσον αφορα τη μαγεια του dodge δεν ειναι να προσπαθει ο αντιπαλος να στριμωξει 20 επιθεσεις εντος 10 δευτερολεπτων και οι επιθεσεις να βγαινουν εντος 10 λεπτων η μαγεια ειναι να καταφερει να βαλει 200 εντος 2 δευτερολεπτων και να εχεις την ικανοτητα να κανεις dodge εκει ειναι το ολο concept!!!
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
http://wiki.en.grepolis.com/wiki/Version_Log#Version_1.00

1η αναβάθμιση στο παιχνίδι είναι η αναβάθμιση 1.00
Gameplay Changes:
Anti-timing rule: + / - 30 seconds will be immediately added to each troop movement / subtract
Το + - έχει περαστεί από την πρώτη αναβάθμιση του παιχνιδιού μετά την Beta έκδοση του.
Άσχετα αν δεν είναι τόσο μεγάλο το + - τώρα πια. όταν ξεκίνησε το παιχνίδι ήταν στα 30 δευτερόλεπτα.
 
Κορυφή