Πρώτη φορά...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18028

Guest
Παίζω 10 χρόνια φυλετικές μάχες,πριν 3 μήνες αποφάσισα να παίξω αυτο το παιχνίδι που λέγετε Grepolis,στην αρχή μου άρεσε πολύ...

Αλλά μετά απο καιρό,πρώτη φορά βλέπω τόσα πράγματα μαζί...

κωλοτούμπες,κουμπάκια,διακοπούλες όλα τα είχε αυτος ο κόσμος.... πήρα μια γεύση απο το Grepolis μιά και καλή... Ελπίζω στον επόμενο που θα μπώ να είναι καλύτερα τα πράγματα...

Δυστυχώς για να κλείσουν κόσμο καπιοι πουλάνε και την ψυχη τους...

κίσσες xx
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15657

Guest
Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΧΑΧΑΧΑ ΠΑΣΑ ΜΟΥ
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser18028

Guest
ΓΡΕΠΟΛΙΣ ΜΕΧΡΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΝΑ ΑΝΑΤΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΗ....

όσο και αν κάπιοι προσπαθούν να το χαλάσουν το παιχνίδι!!
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

MrSMOOTH

Τοξότης
Εμείς (ΑΔΕΙΑ ΜΥΔΙΑ) θα συνεχίσουμε κόντρα στις προβλέψεις και στο τέλος θα δούμε ποιοι θα μείνουν ....Η κωλοτούμπα είναι πλέον χαρακτηριστικό της γενιάς αυτής του γκρέπολις...
 

DeletedUser17032

Guest
Οπου και να εχω παιξει σε οποιο κοσμο και αν εχω μπει η υπερ που χανει λεει κωλοτουμπες την αλλη υπερ..κυριοι των παλαιμαχων ξεχνατε τι λεγατε πριν κανα μηνα????τωρα τι????γιατι δεν μιλατε τοσο πολυ????και στην τελικη εσεις κανατε αυτες τις επιλογες..κανενας αλλος δεν σας φταει..απλα τελειωσανε οι φιλοσοφοι γρηγορα και τωρα θα φατε εσεις το πακετο..γιατι καθοσασταν πισω και στηνοσασταν ανενοχλητοι ενω παιζανε αλλοι μετωπο..τωρα να σας δουμε..
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser15657

Guest
τι να σου πω και σενα μην σου χαλασω και το ονειρο...ποιο ονειρο βασικα εσεις δεν κοιμαστε τα βραδυα μπας και βαλετε κανα αποικιακο στο μπονους αχαχα
smiley_emoticons_bravo2.gif


τι να μιλησουμε ρε φιλε οταν ο μονος λογος που υπαρχεις ειναι επειδη πηρες πρωην-υπερσυμμαχους μας στην 44 και το παιζεις τρανος τωρα
ο καθενας παιζει μεχρι εκει που μπορει και εχουμε δει πως παιζεται και αυτο μου φτανει
παιχνιδι ειναι και το εχετε γεμισει με ρουφιανους και κωλοτουμπες και χαιρεστε κιολας
καλη συνεχεια
 

DeletedUser17032

Guest
χαχαχα..προβλημα σας να κοιμαστε τα βραδυα..τι να κανουμε το παιχνιδι ειναι 24ωρο..αλλη μια αποδειξη ειναι οτι καταλαβατε ηδη τι καταληξη θα εχετε τωρα γιατι γκρινιαζετε πολυ..καλη συνεχεια..και οχι αλλα τετοια αστεια ποσταρισματα..
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser15657

Guest
οντως αν ο αντιπαλος σου δεν ειναι μεσα του βαζεις αποικιακο οταν ειναι μεσα δεν μπορεις αχαχα
η αυτογνωσια ειναι ωραιο πραμα σε ευχαριστω που το παραδεχεσαι εισαι ωραιος

και οχι αλλα τετοια αστεια ποσταρισματα..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser18091

Guest
Τι κανει μιαου μιαου στα κεραμιδια?

Η παλαιμαχογατες του Ιδαλιον?

Μιαου μιαου μιαου!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser18091

Guest
Αααα και οσο για τις κωλοτουμπες που λετε ξεχνατε ενα μηνα πριν που σαλιαριζατε ατλαντες για συνθηκες και κωλοτουμπα στην ΥΠΕΡ σας!

Ο durexakias. δεν ξεχναει γατακια! Τα φιλια μου!
 

DeletedUser17032

Guest
ρε τι αστειοι που ειστε εσεις..ραντευου σε λιγο καιρο που θα ανεβουμε και θα σας εχουμε διπλα μας..και τοτε να σας δουμε
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Κορυφή