Πρόβλημα με τις καρτέλες φόρουμ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18856
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18856

Guest
Καλησπέρα , ξέρει κάποιος για ποιον λόγο μου τα εμφανίζει έτσι ;


c7d54d929e
 

jonaras

Πήγασος
μάλλον επειδή είσαι απο λαπτοπ και δεν έχει χώρο να ανοίξει τα ονόματα των άλλων θεμάτων.
 

Ellippo

Μέδουσα
Εάν συνεχίζει το πρόβλημα, έλεγξε από την διαχείριση φόρουμ μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην ονομασία στις καρτέλες και απενεργοποίησε τυχόν σκριπτάκια που έχεις για το παιχνίδι να δεις εάν είναι πρόβλημα προερχόμενο από αυτά.
 

DeletedUser18856

Guest
Εάν συνεχίζει το πρόβλημα, έλεγξε από την διαχείριση φόρουμ μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην ονομασία στις καρτέλες και απενεργοποίησε τυχόν σκριπτάκια που έχεις για το παιχνίδι να δεις εάν είναι πρόβλημα προερχόμενο από αυτά.


Το έκανα ,διέγραψα ολόκληρο το google chrome και τα ξανακατεβασα. Αυτο γίνεται μονο στον σταθερό pc και στο chrome. Απο το firefox η απο το λαπτοπ , δεν εχω θεμα
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Κλεισε ολα τα σκριπτς που χρισημοποιεις (αν εχεις χταποδι, dio tools κτλ)
Μερικες φορες μπαγκαρει και για αυτο το λογο στο βγαζει ετσι!
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Το έκανα ,διέγραψα ολόκληρο το google chrome και τα ξανακατεβασα. Αυτο γίνεται μονο στον σταθερό pc και στο chrome. Απο το firefox η απο το λαπτοπ , δεν εχω θεμα
Παρακαλώ έλεγξε εάν έχεις ενεργοποιημένη τη λειτουργία της μεγένθυσης στο παράθυρο.
 

DeletedUser18856

Guest
ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΈΦΤΙΑΞΑ . ΔΕΝ ΒΡΉΚΑ ΤΗΝ ΑΊΤΙΑ ΑΛΛΆ ΒΡΉΚΑ ΤΗΝ ΛΎΣΗ
ΑΦΟΎ ΤΑ ΕΊΧΑ ΚΆΝΕΙ ΌΛΑ, ΣΚΈΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΤΟ ΘΈΜΑ ΔΕΝ ΉΤΑΝ ΣΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΤΆ ΣΚΡΙΠΤΣ.
ΌΤΑΝ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ GOOGLE CHROME ΔΕΝ ΔΟΎΛΕΨΕ ΓΙΑΤΊ ΈΒΑΛΑ ΤΟ G-MAIL ΌΠΟΥ ΕΊΧΑ ΤΑ ΊΔΙΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΑ ΜΕ ΠΡΙΝ , ΌΠΟΤΕ ΠΉΓΑ ΣΤΙΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΆΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΆ ΣΤΙΣ ΑΡΧΙΚΕΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΕΣ...
f792761adb
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Κρίμα που δεν εντοπίσαμε τη ρύθμιση που είχε πειραχτεί
 
Κορυφή