Πρόβλημα με Πόντους Πολιτισμού

  • Δημιουργός θέματος spirosrenesis
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα έχω πρόβλημα με τους πόντους πολιτισμού μου, κάνω παρελάσεις και δεν παίρνω πόντους Πολιτισμού.

στον λογαριασμό μου λοιπόν έχω 14749/15000 με 46 πόντους πολιτισμου αντι για 49 που θα έπρεπε.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σπύρος

Υ.Γ.Δεν μπορουσα να βρω πως στέλνω αίτημα υποστήρηξης.
 

DeletedUser

Guest
ta exeis metrisei ola auta???diladi exeis kanei tous upologismous gia na breis an einai auto la8os?
 

DeletedUser

Guest
εχεις ακυρωσει ερευνες στην ακαδημια σου με αποτελεσμα να χασεις ποντους πολιτισμου
αν δεν ειναι αυτο στειλε tickets να το δουν απο την ο.δ
 

DeletedUser

Guest
ta exeis metrisei ola auta???diladi exeis kanei tous upologismous gia na breis an einai auto la8os?

ναιφίλε μου και για αυτό τον λόγο άνοιξα το θέμα , κάθε πόντος μάχης με παρελάσεις π παίρνω προσωπικά ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ με επιθέσεις και κάψιμο στρατιωτών (δηλ. ΠΑΡΕΛΑΣΕΙΣ για πόντους πολιτισμού) . δενδιοργανώνω ποτε ουτε γιορτες ουτε πληρώνω χρυσα νομίσματα......
 

DeletedUser

Guest
εχεις ακυρωσει ερευνες στην ακαδημια σου με αποτελεσμα να χασεις ποντους πολιτισμου
αν δεν ειναι αυτο στειλε tickets να το δουν απο την ο.δ

αλήθεια ????χανεις πόντους πολιτισμού επειδή ακυρώνεις ΕΡΕΥΝΕΣ????????
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]Στην επιλογή Μηδενισμός Έρευνας απ' την Ακαδημία, θα δείτε ότι αναφέρει ξεκάθαρα ότι: Μπορείς να επαναφέρεις αυτή την έρευνα με κόστος ένα πόντο πολιτισμού Δεν είναι κάτι παράξενο, είναι η λειτουργία του παιχνιδιού[/kni]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή