Προτάσεις για το σύστημα κατάκτησης πόλης

  • Δημιουργός θέματος redalert19882000
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Εγώ προτείνω: στο σύστημα κατάκτησης η πόλη που κατακτιέται να δέχεται όλες τις μυθικές μονάδες και όχι μόνο ενός θεού...
 

DeletedUser6835

Guest
αλλα και ο αμυνομενος πρεπει να δεχεται ολες τις μυθικες μοναδες αν θα τις δεχεται και ο επιτεθηνομενος στην καταληψη
και το παιχνιδι ευνοει και πρεπει να ευνοει τον αμυνομενο
αλλα η προταση δεν λεει και τοσο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Jailbreak

Άρμα
Πιστευω οτι θα ηταν παρα πολυ καλυτερο αν εβγαινε ενας κοσμος ο οποιος θα σου εδινε και της 2 επιλογες
να μπορεις την ωρα που προσπαθεις να βαλεις αποικιακο στον αντιπαλλο και να βαλεις την πολη σε διαδικασια πολιορκιας,να εχεις ταυτοχρονα στης εκκαθαριστικες επιθεσεις την επιλογη της εξεγερσης!
σιγουρα θα εδινε περισσοτερο νοημα στο παιχνιδι απο τους κλασσικους 2 τροπους!
 

DeletedUser6835

Guest
ναι θα τα σπαγε ο κοσμος με τις δυο επιλογες
 

DeletedUser

Guest
Καλό θα ήταν στους κόσμους να είχε:
ταχύτητα
ταχύτητα μονάδων
ταχύτητα κατάκτησης
 

DeletedUser

Guest
Ποιο συστημα ειναι καλυτερο για αυτον που αμυνετε; Και πιο ειναι το πιο απλο κατα την δικια σας γνωμη;
 

DeletedUser6835

Guest
μην επιλεγεις συστημα κατακτησης
αλλα κοσμος

πηγαινε στους καινουργιους κοσμους
 

DeletedUser

Guest
Eγώ πιστεύω οτι το παλαιό σύστημα κατάκτησης ειναι καλύτερο.
 

DeletedUser10920

Guest
...........

:h:confused::mad::mad::helm:h:p:h:confused::h:d;):)this is grepolis:confused::eek::p:d:(
Λοιπον:
Επειδη ο τροπος κατακτησης ειναι φοβερος και επειδη ενταξει σιγα τι θα γινει που παιρνει λιγο παραπανω στον κοσμο α;Θα χασει κανεις το τραμ;Επειδη δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο,νομιζω οτι δεν θελει καποια αλλαγη κατα τη γνωμη μου...Ολα οκ(απο εμενα) και συνεχιστε την καλη δουλεια.Το θεμα ειναι οτι δεν θα ζοριστει κανεις αν μαθει λιγα πραγματα παραπανω για την εξεγερση αν του φαινεται πολυπλοκη.Ωστοσο ο νεος μπορει να ειναι ωραιος αλλα και ο παλιος ειναι αλλιως ετσι;Και οι δυο τροποι κατακτησης ειναι το ιδιο καλοι για μενα
 

DeletedUser

Guest
Γνώμη μου είναι πως το σύστημα πολιορκίας είναι πολύ καλύτερο από της εξέγερσης. Έχει περισσότερη αγωνία και είναι πιο εύκολο να το καταλάβεις. Πιστεύω πως δε χρειάζεται να αλλάξει κάτι...
 

DeletedUser9974

Guest
Είμαι λάτρης της εξεγερσης και πιστευω ότι το θα πρεπει να ξεκινάει η διάρκεια κατακτησης (2ο 12ωρο ισχύει τωρα) αναλογα της ταχυτητας του κοσμου
π.χ. ταχυτητα κοσμου 3 να ειναι 8 ώρες

Πιστευω οτι ειναι πιο δικαιο!
 

DeletedUser13436

Guest
εγω ειμαι φαν της πολιορκιας γιατι πιστευω οτι με εξεγερση δινεται υπερβολικος χρονος στον αμυνοενο
 

DeletedUser

Guest
και τα δυο είναι εξαιρετικά άλλα για εμένα το πιο κάλο είναι η εξέγερση γιατί είναι δυο 12αρα και έτσι μπορείς να σώσεις την πόλη ενώ η πολιορκία άμα σου κάνουν επίθεση και μπει το αποικιακό μετά δεν προλαβαίνεις να την σώσεις γιατί σου μαζεύονται καμιά 1.000 διηρης.
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα μόνο πολιορκία τίποτε άλλο αυτό αξίζει καλύτερα από την κατάκτηση!!!!
 
Κορυφή