Προθεσμία διαγραφής Πολλαπλών

  • Δημιουργός θέματος Kalhas
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Ηδη σήμερα διανύουμε την τελευταία ημέρα που είχαμε θέσει ώς χρονικό όριο για την διαγραφη των πολλαπλών λογαριασμών σας.Δυστυχώς από όσο παρατηρούμε ελάχιστοι έχετε συγκινηθεί ώστε να λάβετε υπ όψιν όσα σας είπαμε και να μην τιμωρηθείτε.
Οπως γνωρίζετε οι Κανονισμοί που έχει το παιχνίδι είναι για να τίθενται σε εφαρμογή.Από την στιγμή που κάνετε ΕΓΓΡΑΦΗ στο παιχνίδι αυτομάτως τους αποδέχεστε και ρητά.
Κανονισμοί που έχουν να κάνουν με:
-Πολλαπλότητα λογαριασμών
-Κοινοχρησία κωδικών
-Χρήση παράνομων script και bots
-Εξυβρίσεις και προκλητικά ονόματα και εκφράσεις σε προφίλ ,χωριά
-κτλ.

Ομως όσα και αν λέμε διαρκώς για την ΤΗΡΗΣΗ των ανωθεν Κανονισμών τίποτα δεν έχετε ακούσει.Μονίμως μας αγνοείτε και προσπαθείτε μέσω Αιτήσεων όταν τιμωρείστε να βγείτε και απο πάνω.
Συνηθως οι πιο διαδεδομένες δικαιολογίες που ακούμε είναι:
-Γιατί με τιμωρήσατε?Δεν εχω πολλαπλούς λογαριασμούς.Ειμαστε μια οικογενεια που μπαίνει από ενα pc?Δεν έχουμε να πάρουμε άλλο.

Οντως μπάινει ο πατέρας,η μητέρα,η αδερφή ,ο κουνιάδος,η πεθερά και γενικά ολο το σόι.Ειλικρινά ΗΜΑΡΤΟΝ.Δεν έχουμε χαμηλό IQ.

-Γιατί μας τιμωρήσατε?Μου ζήτησε η αδερφή μου να μπαίνω στον λογαριασμό της και να της κάνω αναβαθμίσεις.

Η Κοινοχρησία Κωδικών ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ρητά.

-Γιατί μας τιμωρήσατε?Ειχαμενη δηλωμένη μοιρασμένη σύνδεση.

Ο πιο διαδεδομένος τρόπος να έχεις διπλό λογαριασμό.Κάνεις μια μοιρασμένη και παίζεις και τους 2 και ανω λογαριασμούς.Ομως δεν έχετε καταλάβει κάτι.Οτι και αυτό μπορούμε να το τσεκάρουμε.

-Γιατί με τιμωρήσατε?Τον εβρισα γιατί με έβρισε.

Βέβαια και το έκανες.Αλλά μηπως θα έπρεπε την στιγμή που σε έβρισε να κάνεις μια ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ και να μην ασχοληθείς καθόλου?

Και βέβαια όταν δείτε ότι είμαστε ΑΜΕΤΑΠΕΙΣΤΟΙ κατευθείαν μας λέτε το κλασσικό πια:
<<Θα απευθυνθώ στους Γερμανούς και θα σας πάω νομικά>>

Μπορείτε να απευθυνθείτε όπου θέλετε.Ελεγχόμαστε καθημερινά και αν χρειαστεί να μας το ζητήσουν διαθέτουμε όλα τα στοιχεία που συσχετίζονται με τον αποκλεισμό σας.

<<Εχω βάλει Premium και σας πληρώνω.Θέλω τα λεφτά μου πίσω>>

Το Premium το ενεργοποιείτε με δική σας πρωτοβουλία.Κανείς δεν σας πιέζει και δεν σας υποχρεώνει.Και δεν επιστρέφεται πίσω.
Επίσης εμείς δεν έχουμε κανένα κέρδος γιατί δεν πληρωνόμαστε.Εκτελούμε εθελοντική εργασία στην εταιρεία.

Και ένα άλλο που ακούμε:
<<Θα σας κάνω ρόμπα σε όλους και σε όλα τα blogs>>

Να γνωρίζετε ότι με το να μας δυσφημίζετε δεν έχουν αντίκτυπο στην Ομάδα Διαχείρισης αλλά στην εταιρεία που είναι και ιδιοκτήτρια του.Που σημαίνει ότι αποτελεί ποινικό αδίκημα απο μεριά σας.

Επίσης να γνωρίζετε ότι:
Οταν ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ότι Εχετε αποκλειστεί μόνιμα και έχει δωθεί δικαίωμα επανεκκίνισης στον λογαριασμό Α εννοούμε το εξής:

Ο λογαριασμός Α έχει το δικαίωμα επανεκκίνησης εντός 5 ημερών.Αν δεν κάνει επανεκκίνιση εντός των 5 ημερών μπορεί να συνεχίσει απο εκεί που είχε μείνει με τις πόλεις που είχε.
Οι υπόλοιποι λογαριασμοί που έχουν τιμωρηθεί μαζί με αυτόν αποκλείονται μόνιμα από το παιχνίδι.

Βάσει λοιπόν όλων των παραπάνω να γνωρίζετε ότι από αύριο το πρωί η Ομάδα Διαχείρισης θα αρχίζει συστηματικά σε κάθε κόσμο να τιμωρεί οσες παρανομίες βρεί στην πρώτη 100-1000-10000 παικτών και στις πρώτες φυλές.
ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ δικαιολογιά οπως οι άνωθεν αναφερθεί δεν θα εισακουστεί.
Η απαντησή μας θα είναι μονολεκτική και θα ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την ΑΙΤΗΣΗ.
Επίσης ,ΟΠΟΙΟΣ ποστάρει στο φόρουμ σχετικά με τον αποκλεισμό του θα τιμωρείται με διμηνο αποκλεισμό βάσει IP.

Eυελπιστώ να φιλοτιμηθείτε τουλάχιστον τελευταία ημέρα σήμερα και να πράξετε τα δέοντα.
Γιατί από πλευράς μας δεν θα υπάρξει καμία ανοχή σε κανέναν.


Τeam Leader Grepolis
Kalhas
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή