Προβλημα

  • Δημιουργός θέματος tzakiapyrsos999
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ειμαι σε 3 κοσμους.Στον κοσμο iota,hyperborea,rho πριν 2 ημερες παρατηρησα ενα φαινομενο που το συζητησα με το αρχηγο μου.Οταν μπαινω στο κοσμο iota η γραμμη απο κατω απο τον χαρτη δεν εμφανιζεται εννοω την γραμμη με τα μηνυματα με τις αναφορες,με το forum,ρυθμισεις κτλπ.Ενω στους αλλους 2 κοσμους ειναι κανονικα μπορει να διορθωθει???
 

-PNS-

Άρμα
Αν δεν εμφανίζεται καθόλου η μπάρα, υπάρχει θέμα. Για κοίτα όμως μήπως κατά λάθος έχεις πατήσει τη σμίκρυνση. Αυτό είναι ένα βελάκι που βρίσκεται κάτω από το στρογγυλό εικονίδιο του χρυσού. Αν το πατήσεις, μένει μόνο αυτό και φαίνεται ελάχιστα. Το ξαναπατάς και εμφανίζεται όλη η μπάρα. Μπορεί να είναι αυτό το πρόβλημα. Δεν έχουν σχέση οι κόσμοι μεταξύ τους με τη μπάρα, για αυτό στους άλλους την βλέπεις κανονικά. Αν δεν είναι αυτό, τότε μόνο με αίτηση στο κέντρο υποστήριξης....
 

DeletedUser

Guest
Αν δεν εμφανίζεται καθόλου η μπάρα, υπάρχει θέμα. Για κοίτα όμως μήπως κατά λάθος έχεις πατήσει τη σμίκρυνση. Αυτό είναι ένα βελάκι που βρίσκεται κάτω από το στρογγυλό εικονίδιο του χρυσού. Αν το πατήσεις, μένει μόνο αυτό και φαίνεται ελάχιστα. Το ξαναπατάς και εμφανίζεται όλη η μπάρα. Μπορεί να είναι αυτό το πρόβλημα. Δεν έχουν σχέση οι κόσμοι μεταξύ τους με τη μπάρα, για αυτό στους άλλους την βλέπεις κανονικά. Αν δεν είναι αυτό, τότε μόνο με αίτηση στο κέντρο υποστήριξης....
κοιταξε δεν μου εμφανιζετε καθολου η μπαρα και μπορεις να μου δωσεις το λινκ για την αιτηση που λες?
 

-PNS-

Άρμα
Για να κάνεις αίτηση, χρειάζεσαι την μπάρα, αφού μέσω αυτής πας στις ρυθμίσεις κτλ κτλ. Τώρα σε εσένα που δεν εμφανίζεται καθόλου, μόνο κάποιος υπεύθυνος μπορεί να δώσει τη λύση με το τι μπορείς να κάνεις από εδώ και πέρα δυστυχώς...
 
Κορυφή