Προβλημα στο Gamma

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
hi,πριν απο λιγο ανοιξα το grepolis και ειδα οτι υπαρχει καινουργιος κοσμος...μπικα τελος παντον κανονικοτατα και αρχισα να αναβαθμιζω ενω παραλληλα εδοσα και 100 χρυσο για εμπορο...αφου αναβαθμισα αρκετα κτιρια εβλεπα οτι βαθμολογικα δεν ανεβαινα στιν καταταξη αλλα το θεωρισα λογικο οποτε ειπα να πατισω αποσυνδεση και να ξανασυνδεθω...παταω αποσυνδεση με βγαζει στην αρχικη σελιδα,παταω το username και password και μου λεει alpha,beta και αλλοι κοσμοι...ενω λογικα θα επρεπε να λεει και gamma γιατι μπικα προηγουμένος...τελος παντον παταω αλλοι κοσμοι , παταω gamma και μου βγαζει αυτο..... ~~~> Παρουσιάστηκε εσωτερικό σφάλμα. Παρακαλούμε προσπάθησε ξανά αργότερα. <~~~ E λεω ισως επειδη ειναι ακομα καινουργιος κοσμος να κανουν καποιες αλλαγες και δεν μπορω να μπω.Περιμενω λιγη ωρα ακομα δοκιμαζω να ξαναμπω τιποτα.Αποφασιζω να δοκιμασω να μπω με εναν αλλο λογαριασμο που δεν το χρησιμοποιουσα και μπηκα κανονικοτατα.Βγαινω απο αυτον το λογαριασμο δοκιμαζω να μπω με τον δικο μου τον κανονικο παλι τα ιδια... ~~~> Παρουσιάστηκε εσωτερικό σφάλμα. Παρακαλούμε προσπάθησε ξανά αργότερα. <~~~ ....Απο τοτε εχω κανει τα παντα...εχω κανει restart το pc 2 φορες, εχω δοκιμασει να μπω με firefox,chrome,safari τιποτα...εχω κανει εκκαθαρση ιστορικου παλι τιποτα...Σας παρακαλω οποιος μπορει να βοηθησει ή να προτεινει κατι ας το κανει.Ευχαριστω Προκαταβολικα Υ.Γ:Sorry αν ειπα πραγματα ασχετα με το προβλημα μου αλλα θεωρησα σωστο να αναφερω οσα εκανα μηπως εκανα κατι καταλαθος. Υ.Γ 2:Sorry και για τα ορθογραφικα μου λαθη.
 

DeletedUser

Guest
κανε καθαρισμό των cookies αν δέν δουλέψει κάνε αίτηση υποστήριξης
 

DeletedUser

Guest
Αφού είπε ότι έκανε.

Κάνε μια "Αίτηση Υποστήριξης" και θα σου πουν την κατάλληλη απάντηση
 

DeletedUser

Guest
Γνωρίζουμε το πρόβλημα και εργαζόμαστε για την επίλυση του.

http://forum.gr.grepolis.com/announcement.php?f=25

CHASTITY+BELT.jpg
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή