Προβλημα Σερβερ

BaBaYaGa

Μινώταυρος
Μπορει καποιος να μου πει τι συμβαινει ??? Κοβεται καθε τοσο γ οσο του καπνισει και δεν μπορουμε να παιξουμε βαζουμε και τα λεφτα μας και ολα (αυτο παει γ ολους) δεν ειναι κατασταση αυτη η υπομονη μας εχει φτασει στο ΟΡΙΟ!!!!!!!!!!
 
επειδη ειναι για ολους , το οτι βαζετε χρηματα δεν επξρεαζει την κατσταση ,,
προφανως κατι γινεται αλλα λογο πανδημιας εαν εγω καλλεσω υδραυλικο αυτος θα αργησει
ειναι βεβαια εκνευριστικο αλλα ανεχτο , βεβαια μια ανακοινωση θα βοηθουσε ωστε να ξερουμε πως δεν ευθυνεται το λαπτοπ,κινητο αλλα το παιχνιδι
 
Τα προβληματα που παρουσιαζονται σ ενα παιχνιδι , ειναι αποδεκτα , αφου ολοι τα αντιμετωπιζουν
το οτι κανετε θεμα , επειδη κολλαει το γρεπολις , τις τελευταιες μερες , εν μεσω πανδημιας , ειναι λιγο ατοπο ,
εαν η συμμαχια The Jackals ειναι κλαψιαριδες , τι να πω ( αυτο το γραφω για να σας τσιγκλισω , μην απαντησετε )*
εαν η συμμαχια The Jackals ειναι δυνατη θα πρεπει να σταματησει τα νιαουρισματα , στυλ κολλαει , τα λεφτα μας πισω κτλ ( *δες πανω σειρα ) )
η πανδημια ειναι σοβαρη υποθεση ,
***3 ξαδερφια , εχουν ηδη νοσησει , μου το περιγραφουν σαν πολυ δυσκολη φαση , καμια σχεση με την γριππη , αδυναμια μεχρι θανατου
μια παρακληση , μην βγει κανενας δικο σας εξω , ειναι πολυ ζορικο θεμα
***** και οι 3 δεν εχουν καταγραφει σαν κρουσματα , ενω εχουν βγει θετικοι εδω και 5 μερες και νοσηλεοονται στο αχεπα θεσσαλονικης .
 

DeletedUser17982

Guest
***** και οι 3 δεν εχουν καταγραφει σαν κρουσματα , ενω εχουν βγει θετικοι εδω και 5 μερες και νοσηλεοονται στο αχεπα θεσσαλονικης .

ισχυει αυτο? η ειναι οπως καποια απο τα αλλα που γραφεις ανα καιρους? Αν ναι τραγικο...
 
ισχυει αυτο? η ειναι οπως καποια απο τα αλλα που γραφεις ανα καιρους? Αν ναι τραγικο...
εναι ζορικο !!! μην βγαινετε απο το σπιτι !!!!!!!!!
καλυτερα να πεινασετε παρα σε αυτη τη φαση να κολλησετε !!!!!!!!!!!!!
ειναι πολυ σοβαρο .
 

BaBaYaGa

Μινώταυρος
Εδω δεν ηρθαμε να μιλησουμε για τα προσωπικα μας ....
Το τι γινεται στον κοσμο με το τι γινεται στο παιχνιδι ειναι αλλο θεμα και μαλλον Ποσειδωνα εισαι εκτος του ΘΕΜΑΤΟΣ!!!
Και ναι κολλαει και κολλαει σε ολους εδω και μερες ειναι προβλημα που πρεπει να λυθει κ κανεις δεν νιαουριζει γτ αναγκη δεν υπαρχει οπως βλεπεις μεχρι στιγμης και πιστεψε με ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ!!! σορρι αν στην χαλαω δλδ ..η αληθεια αυτη ειναι μπορεις να το ΧΩΝΕΨΕΙΣ! Μπορουν να το φτιαξουν γιατι να μην το κανουν !
Τι εν μεσο πανδημιας λες ? Αν ειναι να κλεισει το παιχνιδι να κλεισει κ η τηλεοραση, πετα το κινητο χτισε και ντουβαρι στα παραθυρα, σβησε τα φωτα και καντο λαγοτρουπα.......Κανε και τον σταυρο σου κ εχει ο θεος......
Σοβαρα ειναι ΝΑΙ! Αλλα η ζωη συνεχιζεται ολοι προσπαθουμε..
ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!
 
δεν ξερω τι γινεται στην γερμανια , δεν εχω εικονα , αυτο που λεω ειναι απλο ,
εν μεσω πανδημιας εαν προκυψει ενα προβλημα και ο προγραμματιστης ειναι αρρωστος , δεν μπορουμε να ζητουμε περισσοτερα απ αυτα που μπορουν να μας δοθουν ,
προχθες επιτεθηκατε 5 ατομα σε πολη μου στις 23 59 00 ,
ανεξαρτητος τι επελεξα να κανω , εχασα τη πολη
το συστημα κολλσε στις 23 57 00 μεχρι 00 04 00
δεν νιαουρισα , ετυχε να γινει ,,
μπραβο που κατακτησατε πολη μου , αλλα μην ειμαστε υπερβολικοι
ειναι παιχνιδι , εγω κραζω συνεχεια για το τι γινεται στο γρεπολις
αλλα οσο αγαθος κι εαν ειμαι καταλαβαινω πως εν μεσω πανδημιας , απλα αναφερουμε το προβλημα μεσω μυνηματος σε διαχειριστες ,
ηρεμηστε γατακια , για να νικησετε τον κοσμο πρεπει να παιξετε γρεπολις κι οχι να τα βαζετε με τους καημενους διαχειριστες -εταιρια ,
πρεπει να κολλησα εγω , δεν μ αναγνωριζω , λεω καλα λογια για διαχειριστες-εταιρια
τελοςσπαντων
---------------
υπαρχει σαφως θεμα , κολλαει εδω και 3-4 μερες παντως ο μπαμπαγιαγκα εχει δικιο , αλλα η αντιδραση του ηταν υπερβολικη
*
Εχθές στις 22:03
Ειπα κ εγω δεν θα απαντησει χαχα...... Για ξεκινα κ εδω κρα κρα μπας κ ακουστουμε λιγο!!!!
-------
εσυ μου ζητησες να ξεκινησω
BaBaYaGa
 

BaBaYaGa

Μινώταυρος
Να ακουστουμε για να λυθει το προβλημα οχι να ΚΡΑΖΕΙΣ ΕΜΑΣ !!!
Εταιρια που αποτελειται απο ενα ατομο (προγραμματιστη) δεν ειναι ΕΤΑΙΡΙΑ!!!!!
Υπαρχουν και αλλοι υπαλληλοι εκει

Και πουσε.. GREPOLIS ΠΑΙΖΟΥΜΕ !;)
 
ο σερβερ παρουσιαζει προβληματα λογο οτι εχει πολυ παραπανω κοσμο απο οσο περιμεναν να μπει, το μονο που μπορει να κανει η εταιρια ειναι να ριξει χρημα να αναβαθμισει τους σερβερ, αλλα απο οσο εχω καταλαβει δεν εχει γινει κατι τετοιο, εως τωρα βλεπουμε καθημερινα ρεφρες του παιχνιδιου με 0 αποτελεσμα.

οποτε και εγω ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ προς εταιρια
 
και γω μαζι σας ειμαι παιδες , σε παιχνιδι , που μπαινουν ευρω , δεν επιτρεπονται αυτα
απλα δεν ξερω εαν ειναι αυτα που γραφεται , η εαν τρεχει κατι πιο απλο , οπως η απουσια καποιου παιδιου αναγκαιου για το συστημα
συμωνω με
BaBaYaGa
Ιμπεριαλιστής
 

DeletedUser18028

Guest
Καλησπέρα και απο μένα. Για το συγκεκριμένο θέμα είναι ενήμεροι οι τεχνικοί μας και προσπαθούν να το επιδιορθώσουν!!!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Σημερα το βραδυ στο αποικιακο 23:59, θα δουμε παλι αναφορες 00:10.. Κουρασε αρκετα το ολο πραγμα.
Περιμενω την ημερα που θα ενημερωθουν οι τεχνικοι και θα δωσουν και σημασια............ :(
To θετικο ειναι οτι δε κολλαει τοσο στο 23:30, οπως τις πρωτες ημερες, οπου ηταν εντελως unplayable το παιχνιδι.
 
Κορυφή