Ποσο μπορει να ξεπεσει μια συμμαχια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14247
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14247

Guest
Πρωτη φορα μου συμβαινει να μπαινω σε μια συμμαχια που μου εστειλε προσκληση και μιλαω για το ΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ και να με πεταει εξω χωρις λογο για να μου παρει την πολη ο παικτης ΝΟΤΙΟΣ1, μπραβο σας και εις ανωτερα στην καταπληκτικη συμμαχια σας, αλλα ετσι είναι αν δεν παιζεις με ισους ορους
 

DeletedUser1494

Guest
Κοιταξε φιλος...Δεν παιζω στον Ωμεγα αλλα σε καθε κοσμο ισχυει το ιδιο.
Οταν μπαινετε σε μια συμμαχια η οποια θελει να πρωταγωνιστησει στον κοσμο οπως ΤΟ ΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ που λες πρεπει να ειστε φουλ ενεργοι.
Εσυ βαση στατιστικων ησουν για 5 μερες στασιμος στους ποντους.Προφανως σε περασαν για ανενεργο και σου πηραν την πολη
Σε καθε σοβαρη συμμαχια το ιδιο θα εκαναν και μαλιστα σε πιο συντομο χρονικο διαστημα
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερεις απο 3 ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ 2 ΤΟΝ ΠΕΡΝΟΥΝ για αυτο,,, απο παικτες οπως ΠΑΝΟΡΑΜΑ SPA8AS ,,κτλπ
ο πανοραμα ηταν ιδρυτης της συμμαχιας μου και πηγε σε εχθρους,,, και εσυ λες για συμμαχια αυτο το παιχνιδι μονο πατω εχει μετα 2χρονα,,πρεπει να ειναι οπως της ταινεις 18+ λεω μηπως και μπορουμε εμεις η μεγαλοι να παιξουμε χωρις 2χρονα
 

DeletedUser14686

Guest
το ιδιο κανανε και σε μένα και τωρα ειμαι μονος χωρις συμμαχια με 5 πολεις ... και μου επιτιθονται κιολας η συμμαχια Φοινιξ ..
 

DeletedUser14660

Guest
το ιδιο κανανε και σε μένα και τωρα ειμαι μονος χωρις συμμαχια με 5 πολεις ... και μου επιτιθονται κιολας η συμμαχια Φοινιξ ..

Θεωρεις δηλαδη οτι σε εδιοξαν αδικα μμμμ δεν νομιζω σκεψου πριν κατηγορησεις κανενας δεν θα σε εδιωχνε ανεφ λογου και αιτιας!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή