Ποντοι μαχης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11584
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11584

Guest
Παιδια εγω εκανα μια μαχη για υποστηριξη σε συμμαχο και επρεπε να παρω 2400+ ποντους μαχης 2488 ακριβως.....απο χθες το βραδυ(την ωρα που εγινε η μαχη) περιμενα να μου ερθουν οι ποντοι αυτοι και μονο 600 ηρθανε.....Τι θα γινει???
 

DeletedUser11584

Guest
Τι θα γινει ρε παιδια εγω περιμενω ακομα τους ποντους
 

-PNS-

Άρμα
Θα πω απλά κάτι που ίσως δεν ξέρεις. Αν οι υποστηρίξεις σου ήταν πχ από τέσσερις πόλεις και σου ήρθαν τέσσερις διαφορετικές ανφορές ταυτόγχρονα από 600 πόντους μάχης, αυτό δεν σημαίνει ότι θα πάρεις 2400 πόντους (4 Χ 600), αλλά μόνο 600. Οι αναφορές από μία επίθεση δεν προστίθενται. Σου δείχνει σε όλες τους πόντους που πήρες συνολικά. Από την πρώτη αναφορά που θα ανοίξεις ξέρεις πόσους πόντους πήρες για αυτή την επίθεση που έγινε. Νομίζω ότι αυτό είναι. Αν δεν είναι αυτό και μιλάμε για πολλαπλές επιθέσεις σε διαφορετικές ώρες, κάνε μια αίτηση στο κέντρο υποστήριξης...
 

DeletedUser2573

Guest
ποιο πιθανο το βλεπω οι ποντοι να σπασανε με αλλους συμμαχους.
π.χ αν εσυ ειχες μεσα διηρεις και οι αλλοι φανταρακια οι ποντοι πηγαν και στους αλλους (λογικα δια του 4) και εσυ τα εχασες ολα ενω αυτοι τιποτα
;)
 

DeletedUser11584

Guest
μονο εγω ειχα μεσα στρατο ρε φιλε μου....Ο συμμαχος(αδερφος) δεν ειχε τιποτα μεσα.....που του εκαναν επιθεση
 

DeletedUser11584

Guest
τελικα τι θα γινει??Θα μου περασετε τους ποντους???
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να λάβετε πόντους μάχης από την ομάδα διαχείρισης.
Οι πόντοι μάχης δεν δίνονται χειροκίνητα, το σύστημα λειτουργεί αυτόματα και τους αποδίδει πάντα όπως πρέπει.
Το πιο πιθανό σενάριο είναι ότι περιμένετε πόντους που έχετε ήδη λάβει ή πόντους που νομίζετε ότι έπρεπε να λάβετε.
Σε κάθε περίπτωση η απορία σας αυτή δεν μπορεί να λυθεί στο κεντρικό φόρουμ.
Θα κάνετε αίτηση υποστήριξης για να σας απαντήσει ο αρμόδιος διαχειριστής πόσους πόντους μάχης λάβατε και γιατί.[/pho]
 
Κορυφή