Ποιό κομμάτι ακούτε τώρα..;(Ράδιο Grepolis)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4259
  • Ημερομηνία έναρξης

SANTOURI

Οπλίτης
κι ερχεται και το υπουργειο οικονομικων και σου λεει ::::: τσαφ τσουφ τσαφ τσουφ τσαφ τσουφ τσαφ τσουφ τσαφ τσουφ ::: εμενα βουιζουνε τα αφτια μου κι εσυ κοιτας τον αλλον στην τσεπη
εξαιρετικά αφιερωμένο στον κύκλο των 'μοναχός σου χόρευε κι όσο θέλεις πήδα'
 
Τελευταία επεξεργασία:

SANTOURI

Οπλίτης

διαλλειμμα για διαφημισεις
spot για: ''Η ΟΥΓΙΑ''
-γιατι ειναι τοσο ακριβη αυτη η βαλιτσα;
-ειναι απο πουλοδερμα ελεφαντα κι αμα το τριβεις γινεται ντουλαπα
-ε να την παρω.τυλιξτε τη.​
 
Τελευταία επεξεργασία:

SANTOURI

Οπλίτης
παροπλισμος
και πως βρεθηκα εγω με 160 χιλιαρικα; ξερω γω; μπορει να πιασες κανα τζοκερ!
εγω παντως ειμαι στη ροζα με τη στε και βλεπω το ηλιοβασιλεμα..

καλο μηνα ειπαμε στους ακροατες;
η αχρηστη πληροφορια της ημερας..αμα το γλειψεις το κουταλι με το μελι δεν το ξαναβαζεις στο βαζο γιατι ζαχαρωνει με το σαλιο
και μην ξεχνατε.........ακουτε Βενιαμιν Ουζουνη και Ραδιο Grepolis .........με παθος
μια ευγενικη χορηγια της..
MarieClaire :She's Like The WIND: we are ALL connected
x18sB0XcQE-XOa_lyeJ2jQ.png


και κλεινουμε με μια ειδηση της τελευταιας στιγμης:
το annual party που διεξαγεται καθε χρονο σαν σημερα 13 Μαρτίου προς τιμη του Μικρού μας Πρίγκηπα
που 'εφυγε' προωρα απο το aids της γατας ακυρωθηκε
γιατι οι διοργανωτες 'εκλεισαν' για το φαγοποτι την ταβερνα του μονοκομματου
στα Ρούστικα που τελικα ηταν κι ο ´´δολοφονος´
μιας και αυτος τον μολυνε
.ελπιζουμε του χρονου να διοργανωθει καλυτερα αφου για σημερα δεν προλαβαινουν να κανουν κατι αλλο

enjoy the rain


ο σταθμος **Πυξιδα** σε συνεργασια με το στεκι μεταναστων και τον ιερο ναο του αγιου νικολαου
διοργανωνει συγκομιδη τροφιμων και φιλανθρωπικο συσσιτιο
στα πλαισια της απεξαρτησης απο τα παγκακια.....T.B.A.

και κατι που σιγουρα ενδιαφερει τους καλλιτεχνες της πολης μας.
αρχιζει οντισιον για το ρολο του υποβολεα.
ζητουνται κοντες μελαχροινες με σωστη φωνη να χωθουν στην κασα.
πληροφοριες εντος

 
Τελευταία επεξεργασία:

SANTOURI

Οπλίτης
Σημερινό θέμα '<Κεφάλι>'​
στην πελοννησο το λενε κουτρα.καμμια σχεση με τον τραγουδιστη. ενω κουτρα στη θεσσαλονικη λενε το τσαμπα.
εγω επιλεγω το ΄κεφαλι΄΄ το ΄'πως την παλευεται με το μυαλο σας΄΄ το αφηνω σε εσας.

headliners θα ειναι οι soundtrap

4X6OTL3QS7O1SFq6b96nWQ.png



ερχεται ενα ςμαλακς εχθες στη δουλεια και μου παραγγελνει της παναγιας τα ματια και λεω θα περιμενει παρεα..μετα απο λιγο μου λεει οταν δεν εχεις δουλεια στη κουζινα ελα να πιουμε ενα κρασι..και τον αποφευγω συστηματικα...δουλευω για τη μαλμπορο μου λεει και ψαχνω δυο κοπελιες να προμοταρουν και να βαζουν σταντ...δεν ενδιαφερομαι να στε καλα..αλλη ειναι η δουλεια μου...με βλεπετε αλλωστε.........και εκει που λεω θα τελειωσει εκει μου στελνε τον συναδελφο να μου πει ειναι εξω ενας πελατης που εχει παρκαρει το σκαφος στου εδω στη μαρινα και θελει λεει να πατε καμμια βολτα να φατε και παγωτο...δεκα φορες με ρωτησε..δεν ξερω τι αλλο να του πω...πες του οτι ειμαι λεσβια ..βρηκες κομματι για μετα;


τον θοδωρη τον ποντικακη τον ξερεις; πρωην συναδελφος στο παλιο λιμανι..ειχε ερθει και στις προβες του 'χωρις διαβατηριο'


iτο ενδιαμεσο κενο το λεμε......μπλαμπλαμπλα


λιγα λογια, πολλη μουσικη


* o ερωτευμένος σαίξπηρ, ο μόρτιμορ, ο σαλιαρελι και οι ιστορίες του γκιούλιβερ*
*τα ξωτικά μισούν το Μαγικό Φίλτρο*
*εκεί που μαζεύονται τα αυστραλιανά καγκουρά*
*meet me at the silver creek*


γεια σας και κριμα που δεν κανει ριμα






 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή