Παρατηρηση

  • Δημιουργός θέματος FoTiS 21
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Απευθυνομαι προς τα ξεφτερια τους γερμαναραδες τεχνικους......

αφου ρε ......... αποφασησατε με το ετσι θελω να π.....ετε τους παλιους κοσμους γιατι τουλαχιστον δεν φροντισατε να μαε δωσετε ενα αξιοπιστο παιχνιδι οπως ηταν η παλια εκδοση ??

οσοι παιζαμε στο παλιο συστημα μας εχετε ξενερωσει απο τις μ......ιες του νεου συστηματος και κυριως των ατελειωτων κοληματων που παθενει....
καθε λιγο και λιγακι πρεπει να κλεινουμε τον browser για να ξεκολαει.
και μη μου πειτε οτι "καθαριστε τα cookies" και λοιπα γιατι ολα τα εχουμε κανει και δεν γινεται τιποτα.......

πριν αρχισουν οι διαγραφες δεν φροντιζετε αμεσα ειτε να επαναφερετε το παλιο συστημα, ειτε να κανετε πιο αξιοπιστη αυτη την γ......η δευτερη εκδοση ??


φιλικα φωτης



[cho]+10 πόντοι για Απαράδεκτη Συμπεριφορά
Προσοχή στις εκφράσεις σας στο Κεντρικό Φόρουμ. Το ότι αντικαθιστάτε τα γράμματα μιας λέξης με σύμβολα δεν αλλάζει τη σημασία της.

CholericFade[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]

H έκδοση 1 όταν ξεκίνησε το παιχνίδι είχε κολλήματα, bugs, προβλήματα και πολλά άλλα τα οποία διορθώθηκαν και σταθεροποιήθηκε με το χρόνο.

Το ίδιο θα γίνει και στην έκδοση 2.0

Οι Γερμανοί δεν διαβάζουν φόρουμ μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί τους μέσω email, τα στοιχεία είναι εδώ

[/PHo]
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια μας κοροιδευετε μεσα στα μουτρα μας ????

η δευτερη εκδοση εχει βγει εδω και κατι μηνες.....αν δηλσδη τα κολιματα δεν ειναι η αμεση προτερεοτητα τοτε τι ειναι..... ?????


στην τελικη αν δεν διαβαζουν οι γερμαναραδες το φορουμ γιαυτο σας εχουν εκει για να τους τα μεταφερετε....

ελεος πια.....μεχρι τωρα ειχαμε να ασχολουμαστε με αλλα θεματα του παιχνιδιου και τωρα ασχολουμαστε με το ποτε θα μας βαλει μεσα το παιχνιδι και το ποτε θα ανανεωθει μια σελιδα (πραγμα που δεν γινεται αν δεν αλλαξεις πολη) και πολλες αλλες μ.......ιες

περαστικα τους να τους πειτε.....ειχαν ενα πολυ καλο παιχνιδι και το κανανε τη μεγαλητερη μ.......... του ιντερνετ



[cho]Δόθηκε ποινή σε προηγούμενο ποστ.
CholericFade[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3491

Guest
[cho]Αν θέλετε να εκφράσετε τα παράπονά σας, θα πρέπει να το κάνετε με ωραίο τρόπο.
Βρίζοντας θα καταφέρετε μόνο να μείνετε εκτός φόρουμ και όχι να ληφθούν σοβαρά τα παράπονά σας.

Διαβάστε τους κανόνες του φόρουμ.
Ευχαριστώ.[/cho]​
 

DeletedUser4519

Guest
13.1 Ο χρήστης έχει τη δυνατότητα χρήσης των παιχνιδιών με τη σύμβαση άδειας. Ο χρήστης δεν μπορεί να έχει απαίτηση χρήσης συγκεκριμένης έκδοσης ενός παιχνιδιού ή διατήρησης ή δημιουργίας μίας συγκεκριμένης κατάστασης/λειτουργίας.



Aς το ξαναπω εγω .. .Υπογραψατε :)
Μπαινοντας στο παιχνιδι αποδεχτηκατε και αυτον τον ορο οποτε ...
 

DeletedUser

Guest
13.1 Ο χρήστης έχει τη δυνατότητα χρήσης των παιχνιδιών με τη σύμβαση άδειας. Ο χρήστης δεν μπορεί να έχει απαίτηση χρήσης συγκεκριμένης έκδοσης ενός παιχνιδιού ή διατήρησης ή δημιουργίας μίας συγκεκριμένης κατάστασης/λειτουργίας.



Aς το ξαναπω εγω .. .Υπογραψατε :)
Μπαινοντας στο παιχνιδι αποδεχτηκατε και αυτον τον ορο οποτε ...


επειδη το παιζεις εξυπνος.....εμεις οταν ξεκινησαμε τα πραγματα ηταν αλλιως και δεν ειχε αναφερθει πουθενα για νεα εκδοση απο την μια και απο την αλλη αφου ετσι και αλλιως θελανε να περασουν στην νεα εκδοση γιατι μας βαλανε να ψηφισουμε σε ενα καλπικο δημοψιφησμα ??

γιατι δεν κανουν ενα σαφες δημοψηφισμα με ΝΑΙ ή ΟΧΙ μονο στις απαντησεις ????
ξερεις γιατι δεν το κανουν ?? γιατι πολυ απλα ξερουν οτι οι απαντησεις θα ειναι 99% ΟΧΙ στην αναβαθμηση...

στην τελικη εχουν τους νεους κοσμους με το νεο συστημα για να πανε να παιξουν οσοι θελουν....οσοι μεναμε στους παλιους κοσμους και δεν πηγαμε εκει ή πηγαμε και γυρισαμε πισω στους παλιους ηταν γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ΘΕΛΑΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ.
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ ΦΩΤΗ. ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΘΕΛΑΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ 2 ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ Η ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΕΝΩ,ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ Η ΕΚΔΟΣΗ 1. ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΧΡΗΣΤΟ,ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Μ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΚΡΑΣΑΡΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.
ΕΔΩ ΣΤΙΣ ΥΛΕΣ,ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΣ ΥΛΕΣ,ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ,ΕΛΕΟΣ!!!!ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΔΗΛΑΔΗ????
(ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ PRINT SCREEN KAI COPY PASTE ΣΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ)
ΤΕΛΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ,ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ 2 ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ,ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ?
 
Κορυφή