Παράπονο

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6084

Guest
και καλο πασχα

merry crhistmas επισης.. (σορρυ για το γκριγκλις ηταν πιο ωραιο ετσι)




αυτοι που αναφερεις ηταν πρωην athens union πρωτοπαλικαρα των αχαιων legion -EΛ- η σαρα και η μαρα και παει λεγοντας

Αυτοι που αναφερω ηταν αυτοι που πατησαν μαζικοι...Διαγραφη για καποιον λογο αν τον ξερεις...(δεν ειναι η ωρα τωρα)




ναι οντως ηταν φοβερη κινηση που σας δεχτηκαν στην συμμαχια σωστα?????μοναχα που τωρα δεν εχουν την πρωτη θεση ουτε το βραβειο του νικητη
αλλα σε κανα θαυματακι σας πετανε κανα κοκκαλακι ετσι για να ριχνετε καμμια θεικη
ε?ε?ε?ε?

:confused:



αφου ειστε χαχες λογικο ειναι να χαχανιζετε

και που σαι ,μην μου μιλησεις για την 1 θαλασσα που κρατησε ο οικος σου ξερω μεχρι που βοσκατε απο την αρχη του παιχνιδιου,μιας και πιανουμε τα παλια,ετσι το αναφερω για να σπασει ο παγος

Ωραια ας τον σπασουμε....χαχας εισαι.......







Να στο κανω πιο λιανα για να το καταλαβεις
οι αχαιοι γελανε με τις πολεις που σας παιρνουμε...

Αχαιος ειμαι και δεν γελαω καθολου...
 

DeletedUser3333

Guest
πεφτες σε αντιφασεις τσακατσουκα
την μια γελας την αλλη δεν γελας δεν πειραζει αχαιος εισαι ολα δικαιολογουντε

αυτοι που πατησαν μαζικη διαγραφη ξεφτιλες και ξεπουλημενοι ητανε κοροιδοοοοοοοοοοοο μαθε τι συνεβει!!!

οπως και να χει ξεφυγες απο το θεμα του ποστ ,αλλα ετσι γινετε ,παιχνιδι στρατηγικης παιζουμε και οχι παιχνιδι ηλιθιοτητας!!!
οπως και να χει
κατι τυποι λοιπον σαν εμενα εχουν ξεπεταξει απο 3 θαλασσες κατι αχαιους κατι μαπες κατι ελ κατι η σαρα και η μαρα μαγκια μου ειναι να ειμαι οτι γουσταρω και οχι ενα σκυλακι των ελ καθεσε και παλευεις 3 χρονια για 1 θαλασσα και μπαινεις στο κεντρικο να μας πει τι ?

γαβγισε οσο θελεις αλλα μην σπαμαρεις,τζαμπα τσιροκοπιεσε ρεεεεεεεεεεεεε,ανοιξε αλλο ποστ σπαματσουκα!!! τα λεμε!!!
 

DeletedUser6084

Guest
Τσακατσουκας ε...Το χω ακουσει κ απο αλλον δικο σας παικτη..(δεν λεω συμπτωση θα ναι)

Λοιπον γατακι...αυτα τα ατομα που βριζεις και ισχυριζεσαι οτι δεν ξερω τι συνεβη μαθε πως ο ενας απο αυτους ηταν 1ος ξαδερφος μου και ξερω παααραα πολυ καλα τι εγινε.

Το τι παιζουμε μετα που λες... αστο...εσενα ετσι οπως σε κοβω.. σιγουρα κατι θα παιζεις αρκετες ωρες....Προσεχε το..
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν μάγκες, ούτε ο ένας ούτε ο άλλος ξέρετε τί λέτε ή τουλάχιστον μην γενικολογείτε...
1. Σχετικά με τη Θ.43 που ήμουν εγώ κύριε τσουκ, επειδή έχουμε μιλήσει αρκετές φορές στο σκάιπ και ξέρεις πολύ καλά πώς είχαν τα πράγματα, η απόφαση να μπουν οι παίκτες στους έλλευσις δέν ήταν εύκολη. Εγώ τουλάχιστον μία που μπήκα και μία που παράτησα τον κόσμο για τους υπόλοιπους δεν ξέρω. Όμως το πρόβλημά μας ήταν το γεγονός οτί τόσο οι ΕΛ συνολικά ως συμμαχία όσο και οι Μάπες της Θ.44 δεν βοηθούσαν όσο μπορούσαν και όσο θα έπρεπε....
2. Σχετικά με τη Θ.24 επειδή τυγχάνει ο αδερφός μου να ήταν σε εκείνα τα "νερά", θα έπρεπε να ξέρετε οτι και μεγάλοι παίκτες Μαπαίοι υπήρξαν και παίκτες με εγωισμό που βαρέθηκαν να δέχονται εξόφθαλμες πια χαλαρές και στοχοποιημένες μειώσεις ποινών.... όποιος κατάλαβε, κατάλαβε....

Άντε και καλές γιορτές...!
 

DeletedUser3333

Guest
και μετα ηρθε ενας ελεφαντας και τον καβαλησε ενας τυπος που το λεγαν μογλης
ρε revenge που δεν ξερουμε τι λεμε οταν μπηκες δεν υπηρχαν μαπες στην 44 και οι ελ της 53 σας ειχαν γραμμενους
καλες γιορτες
σπαματσουκα ο ξαδερφος σου σε δουλευει κανονικα ητανε ολοι τους ντιγκιντανγκες ,το ξερουνε ολοι τους και γι`αυτο και πηγαν να παιξουν στον αγγλικο τον σερβερ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν τα θυμάσαι καλά... κάτι ξέρω και εγώ, εκεί δεν ήμουν;;; σε εκείνη τη φάση είχαν αρχίσει οι 44άρηδες και ανέβαιναν στη 43, αλλά ήταν ήδη πολύ αργά...

άν και βασικά, μάλλον δεν είσαι ο αρχικός ιδιοκτήτης του συγκεκριμένου λογαριασμού οπότε δέν έχει αξία να σου απαντάω...
άντε καλό βράδυ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
ελα ρε φιλε που μας κανεις και κριτικη ποιος ειμαι και ποιος δεν ειμαι λες και μας κανεις και χαρη που μας απαντας
λοιπον οταν ανεβαινατε με κατι ιδρυσουλες στην 43 δεν ειχαν αρχισει καν τα θαυματα ενω οταν μπηκατε ελ υπηρχαν θαυματα και δεν υπηρχαν μαπες στην 44 τοτε μπορει να ησουν εκει αλλα εχει περασει πολυ καιρος για να θυμασε ποσο εκει ησουν
για πες μου το ονομα του παιχτη των ελληνων ελευσις που σε αρεσε η αναρτηση στο προφιλ του και την εκανες copy paste στο δικο σου και ειχατε μιλησει και με μηνυματα να δω ποσο εκει ησουν γιατι ο μητσος μου ειχε κανει προωθηση το μηνυμα σου
μηπως και τοτε δεν ημουν εκει?
 

DeletedUser

Guest
Άκου φίλε, επειδή δέν έχει νόημα αυτό που γίνεται μόνο και μόνο για να το τελειώσω αυτό θα σου πώ οτι το copy paste που λες το είχα κάνει απο ένα παλικάρι dimitrissim άν θυμάμαι καλά... Απο εκεί και πέρα αν διαβάσεις καλύτερα αυτά που έχω γράψει, θα δεις οτι ούτε τσαμπουκά πουλάω πουθενά ούτε ειρωνία (σε αντίθεση με εσένα). Στο δηλώνω λοιπόν ξεκάθαρα οτι προφανώς δεν ξέρεις τί γινόταν τότε μιας και δεν ήσουν ποτέ σε αυτές τις θάλασσες. Επειδή λοιπόν εγώ ήμουν, εκείνη την περίοδο στη 44 βαράγατε μόνο με πυροτεχνήματα. Η θάλασσα όπως και η συμμαχία κατέρρευσε λίγο καιρό αργότερα.... αυτά
 

DeletedUser3333

Guest
η ειρωνεια ξεκιναει απο αλλους και ολα τ`αλλα συνεπαγονται
ναι δεν επαιξα σ`αυτες τις θαλασσες αλλα μιλας για την 43 και την εισοδο μελων πρωην μαπα στους ελευσις το τι γινοταν πριν στην 43 ειναι αλλο θεμα για την συγκεκριμενη στιγμη που μπηκες εσυ ή ο λογαριασμος σου (να το πω και ετσι) και καποια αλλα παιδια στους ελευσις(ετσι εγραφες στο ποστ σου) ,τοτε μαπα δεν υπηρχαν στην 44 και η κατασταση ηταν ετσι οπως την ανελυσα στο αρχικο μου ποστ μιλαω για εκεινη την περιοδο λοιπον,και οπως και να χει ολες οι συμμαχιες ειχαμε τις θαλασσες που βαρουσαν με πυροτεχνηματα ,αν και ειμαι υπερ της μαχης και κατα των πυροτεχνηματων τες πα
οπως και να χει ομως
ΑΝΟΙΓΕΙ θεμα και γινετε αναρτηση στο κεντρικο το φορουμ που εχει να κανει με το γεγονος οτι λειπει το ονομα των ΕΛΕΥΣΙΣ διπλα απο τα ονοματα αλλων συμμαχιων απ`ολο τον σερβερ ,που οποιες και να ειναι οι συνθηκες ,το δικαιουμαστε
και να βγαινει ο τσουκ για να μας ξεφτυλισει ,ε ειναι καραγκιοζης μοναχα που μπηκε στην διαδικασια τελος
και το κλεινω εδω το ζητημα

(καραγκιοζης=μαυροματης:p)


υ.γ. ναι dimitris sim ηταν το παιδι και σε βρηκα πολυ σωστος τοτε!!!
 

DeletedUser6084

Guest
Αν εγραφα εγω την λεξη "Καραγκιοζης" εδω..ισως και να μην ανοιγε ο υπολογιστης μου απο τις τιμωριες...

χαχανουλακο ή χαχανουηλ οπως ειναι το σωστο...(gstam) βλεπεις και εδω υπαρχουν -ηλ...κλεισε και ανοιξε οσα θεματα θελεις....εδω θα μαστε..

οσο για τον revenge..και για την 43 που λες εισαι βαθια νυχτωμενος...εμμ...ανηκεις στους πουθεναδες δεν σε κατηγορω...και πολυ..

Αντε καλημερες νουμερο...
 

DeletedUser3491

Guest
[cho]Θα παρακαλούσα η συζήτηση να συνεχιστεί χωρίς καμία μορφή προσωπικής προσβολής. Οποιαδήποτε προσβολή θα πρέπει να έχει αυστηρή σχέση με το παιχνίδι και μόνο. Την επόμενη φορά που θα δω έστω και υπόνοια για αυτοκτονίες και κριτική σχετικά με μίζερες ζωές, το θέμα θα κλειδωθεί και θα εξαντληθεί πάσα αυστηρότητα στις ποινές.

Συνεχίστε και προσέχετε παρακαλώ.[/cho]​
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα γιατί λέτε την επόμενη φορά δηλαδή υπάρχει ανοχή σε τέτοιο σοβαρό θέμα πιστεύω οτι κάποιοι πρέπει να καταλάβουν οτι εδώ ανταλάσουμε γνώμες, απόψεις ,εμπειρίες και ενα σωρό αλλα θέματα αλλά πάντα σε σοβαρό και πρέπον επίπεδο.
 

DeletedUser3333

Guest
γιατι δεν διαμαρτυρεσε για σπαμ και ασκοπο κυνηγι αναρτησεων και διαμαρτυρεσε για το αποτελεσμα ολων αυτων???
 

DeletedUser

Guest
Προσωπικα δεν εχω μαζι σου...ισως τωρα που περασαν πολλες μερες και εκανες τους απολογισμους σου...στο τι εγινε στο παιχνιδι να σε ενοχλει που καποιος στα θυμιζει....


Τσουκ (το όνομά σου δεν το θυμάμαι να με συγχωρέσεις). Εσύ αναφέρθηκες σε εμένα και εγώ σου απάντησα. Επίσης, εσύ με χαρακτήρισες, εγώ δεν το έκανα και δεν πρόκειται να το κάνω. Αδιάφορος μου ήσουνα και μου είσαι. Απλά ρίχνοντας μια ματιά στα γραφτά σου έκανα μια εκτίμηση για την κατάστασή σου και σου πρότεινα κάτι. Μπορεί να πέφτω έξω μπορεί και όχι. Γιατρός είμαι και κάνω και λάθη.

Χαχαχαχα "με οπλο σου το πηκτρολογιο"...ρε συ εισαι αστειος (εννοω οτι λεει αστειακια...γτ εχω ενα θεμα με τις τιμωριες..)Τι ηρθες εδω να μας κανεις τον κυρηκα και να "θαυμασουμε" τα εντυπωσιακα σου λογια??
Δεν θα σου απαγόρευα ποτέ να με θαυμάσεις. Άλλωστε ο κόσμος έχει ανάγκη από πρότυπα. Η ανάγκη σου να προσβάλλεις αυτόν με τον οποίο διαφωνείς μάλλον δείχνει ότι όντως τα γράφω πετυχημένα.


(Οσο για τον Gstam τον εχω προσλαβει σαν υπερασπιση μου..δεν εχω προβλημα να βαλεις κ συ τον Αλεξη...Κ.)
Ο καθένας στήνει όπως θέλει το νομικό team του. Εγώ προσωπικά και στα δικαστήρια μόνος μου πάω.
 

DeletedUser6084

Guest
Χοχιχοχι.....δέν σ απάντησα λόγω τών διακοπών....

Νομίζω ότι είσαι επιδειξάκιας..(δέν με ενδιαφέρει το επαγγελμά σου καί δεν χρειάζεται να μας το λες νομίζοντας ότι είσαι ο Κασπάροφ...)
Νομιζώ επίσης ότι είσαι τρομερά εγωιστής.. (γι αυτό καί λακησες νομίζωντας πώς αυτό έχει κάποια "τιμή".

so long....
 

DeletedUser

Guest
Για να κλεινει το κεφ. 43...
Οποια παιδια ηρθαν απο τους Μαπες στους Ελ. Ελ στην 43 αφου οι Μαπες σαν Μαπες ειχανε ουσιαστηκα διαλυθει, αφου η 44 ηταν μια θαλ. νεκρων λογαριασμων κτλ κτλ κτλ.
Ανοδος της 44 στην 43 δεν εγινε ποτε, εκτος αν το πιανω ενα νησι και το γεμιζω ιδρυσεις θεωρειτε ανοδος!!!
Τα παιδια που ηρθανε και ειναι πλεον μελη της Ελ. Ελ ηρθανε πρωτον γτ παροτι αντιπαλοι ειχανε παντα τον σεβασμο μας, παντα θελαμε καπως καπου να συνεργαστουμε και επειδη η "συνεργασια" κατω απο την σημαια των ΕΛ δεν "τραβαγε ρε παιδι μου".
Δεν γινοτανε οι ΕΛ της 53 να ζητανε να γινοντε επιθεσεις απο τα παιδια ωστε να παρουνε πολεις μας οι ΕΛ στην 53 (χωρις να σηκωνουν καν εξεγερση) και οταν εμεις μετα για αντιποινα χτυπουσαμε μεσα στην 43 (στρατηγικα τα πατηματα που θελαμε τοτε στην 53 τα ειχαμε οποτε σκοπος ηταν να καθαρισει η 43), τα παιδια απο πρωην Μαπα να βγαζουνε μονοι τους αμυνες χωρις καμια ΣΧΕΔΟΝ βοηθεια απο τους ΕΛ της 53 με αποτελεσμα βεβαιως να χανοντε πολεις τους.
Εδω μιλαμε για συμμαχια που σε ομαδικο μας ντου σε παικτη τους συνορα 43-53 δεν στειλανε την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ αμυνα με αποτελεσμα ο παικτης να δει πυξιδα.
Και κατηγορηθηκαμε κιολας γιαυτο....

Τεσπα να μην τα πολυ λεω, καλα κανανε και ηρθανε οσοι ηρθανε στην Ελ. Ελ και οποιος εκατσε και μας γνωρισε και επαιξε μαζι μας να ειστε σιγουροι οτι περασε και παιρναει καλα εδω που ειναι.
 
Κορυφή