Παζάρι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6835
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6835

Guest
Θα ήταν πολύ χρήσιμο εάν στις προσφορές στα παζάρια όταν θέλουμε να τις ακύρωσουμε να φαίνεται από πια πόλη ακυρώνουμε ...
 

DeletedUser12333

Guest
Γιατί να γίνεται κάτι τέτοιο;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6835

Guest
Πολύ απλά http://prntscr.com/4dczh7 στο παραπάνω printscreen
αν για παραδειγμα θελω να ακυρωσω το εμποριο απο καποια πολη πρεπει να διαγραψω και τις 3 προσφορες και να τις ξαναβαλω...
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Άρα η σωστή διατύπωση είναι: "να φαίνεται στον έμπορο από ποια πόλη είναι η κάθε προσφορά", ασχέτως αν θέλουμε να ακυρώσουμε ή όχι.[/8ea]
 

DeletedUser12333

Guest
Και πες μου το εξής: Έχεις σε μια από τις φαρουπόλεις σου φουλ πέτρα και μηδέν ξύλο. Θέλεις λοιπόν να ανταλλάξεις τα δύο αυτά υλικά. Δεν θέλεις να βασιστείς μόνο στους συμμάχους σου για τις ύλες αλλά και σε ουδέτερους ή ακόμα και κόκκινους παίκτες.

Βάζεις λοιπόν την προσφορά σου να είναι ορατή σε όλους. Γιατί να ξέρει ο εχθρός σου σε τι πλαίσια κινείσαι όσον αφορά τον στρατό σου;
 

DeletedUser11640

Guest
Μπερδευτηκα με όλες τια απαντήσεις γιατί προσωπικά δεν καταλάβα τελικα ποια ειναι η ερωτηση..Θα ήθελα όμως να θέσω και εγώ ένα ερώτημα ή μάλλον μια πρόταση που άρχικα νόμιζα πως αυτή ήταν και του συμπαίχτη pimaoner1.

Γιατί στο παζάρι στις προσφορές που έχουμε και θέλουμε να ακυρώσουμε δεν δείχνει απο δίπλα απο ποιά πόλη είναι. Αρκετες φορές έιχα αυτό το πρόβλημα ακυρώνοντας προσφορές απο πόλη με γεμάτη την αποθήκη σε αυτό το υλικό ενώ νόμιζα πως ήταν από άλλη μου πόλη. Και αυτό είναι λιγάκι χρονοβόρο για να δεις σε ποια πόλη τελικά ανήκει η προσφορά που είχες βάλει. Θα ήθελα λοιπόν να προτείνω και την λύση έαν θα ήταν δυνατό στην επόμενη αναβάθμιση να προσθέσετε την κάθε πόλη απο τις προσφορές που έχει ο παίχτης στο παζάρι του γιατί αρκετοί απο εμάς πιστεύω έχουμε πολλές. Θα ήταν πολύ καλύτερα έτσι.
 
Κορυφή