Παει και το φορουμ;

  • Δημιουργός θέματος IasonasLord
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Μετα απο 2-3 χρονια ειπα να πω τι παιζει. Εσεις που παιζετε ακομα, μαπα το καρπουζι ε;
 

DeletedUser

Guest
Το δουλευμα φιλτατε υπηρχε παντα, πιστεψε με. Το παιχνιδι πηρε την κατω βολτα πολυ καιρο πριν και το φορουμ εξαιτιας των nazi mod ακολουθησε την ιδια πορεια. Λογοκρισια, υπερκτιμιση της "εξουσιας" και ολα τα σχετικα. Πολυ λυπαμαι που δεν εχει γνωρισει νεα προσωπα το forum απο θεμα αρμοδιων γιατι απ οτι βλεπω οι ξινοι δε λενε να τζασουν. Δεν πειραζει, ας μεινουν να βλεπουν με το τι εχουν καταντησει αυτην την κοινοτητα. Οι καλοι απο την αλλη εφυγαν. Cheers.
 

DeletedUser13859

Guest
​Όλοι οι παλιοί και καλοί έφυγαν. Τώρα βγαίνουν καινούριοι καλοί παίκτες και θα φύγουν και αυτοί σύντομα. Πάντως είναι τραγικό που δεν έχω δει κανέναν απ'την ηγεσία της ΕΛΙΤ που ήταν παλιά στον Alpha (ΕΛΙΤ ήταν παλιά η ΥΠΕΡ Elite). Ολοι οι καλοί παίκτες, ήταν εκεί μαζεμένοι. Κανέναν δεν βλέπω πια. Σκέφτομαι να φύγω από το ελληνικό grepolis. Θα πάω στα ξένα...
 

DeletedUser

Guest
Δεν νομιζω να ηταν οι καλυτεροι οι υπερ μαλλον δεν θυμασαι καλα, μονο σκοτεινοι δολοπες!
 

DeletedUser

Guest
εχουμε εναν στον chi....που πεζει με 2 πολεις και ντοτζαρει συνεχως...πρωι...μεσημερι...απογευμα....βραδυ.....εχει γλιτωσει 5-6 αποικιακα...και μας εστειλε μυνημα οτι κοιματε αγγαλια με το κινητο και εχει ανοιχτη την εφαρμογη ωστε μολις κανουμε επιθεση ξυπναει (κανει μπιπ το κινητο) και μας ντοτζαρει και μας βουλιαζει....αυτος δλδ τωρα λεγετε καλός παικτης ή αυπνος παικτης?? για να καταλαβω τι εννοειτε οταν λετε καποιον καλο...
κατα την γνωμη μου καλος ειναι αυτος που διαθετει τον περισσοτερο χρονο...και ακομα καλυτερος αυτος που εκτος απο χρονο διαθετει και χρημα....λυπαμαι αλλα δεν διαθετω τιποτα απο τα 2 και νιωθω πολυ καλυτερος...
την καλησπερα μου
 

DeletedUser10106

Guest
Όλοι οι παλιοί και καλοί έφυγαν. Τώρα βγαίνουν καινούριοι καλοί παίκτες και θα φύγουν και αυτοί σύντομα. Πάντως είναι τραγικό που δεν έχω δει κανέναν απ'την ηγεσία της ΕΛΙΤ που ήταν παλιά στον Alpha (ΕΛΙΤ ήταν παλιά η ΥΠΕΡ Elite). Ολοι οι καλοί παίκτες, ήταν εκεί μαζεμένοι. Κανέναν δεν βλέπω πια. Σκέφτομαι να φύγω από το ελληνικό grepolis. Θα πάω στα ξένα...
φίλε μου υπάρχουν ακόμα κάποιοι που έχουν περάσει από ΥΠΕΡ ELITE!! :):)
 
Κορυφή