Πάμε δυνατά ομαδάρα DEATHSQUAD !

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
δεν κρινω παιχτες , ουτε την αποψη αυτων κρινω ,
το γρεπολις ειναι ενας αγωνας ταχυτητας και τον κοσμο τον κερδιζει αυτος που τρεχει πιο γρηγορα
ο χρυσος τρεχει πιο γρηγορα απο καθε τι , σεβαστο ειναι αυτο , διοτι , προκειται για επιχειριση που σκοπο εχει το κερδος
-
το χασμα ομως που δημιουργει η υπερμετρη χρηση χρυσου αναμεσα στους παιχτες με εμποδιζει να παιξω γρεπολις
-
οποτε εαν εσυ λες πως θα σαι ο νικητης του κοσμου αυτου που παιζεις , εγω λεω πως ειναι ψευτικη η νικη αυτη , οπως και των προηγουμενων συμμαχιων των τελευταιων τουλαχιστον 15 κοσμων
-
ειναι καθαρα προσωπικη η αποψη , μην την ακουτε , αλλωστε εγω το χρυσο σας λαχταρω
νικητες θελετε να ειστε , νικητες θα σας λεω
*** δεν ξερω τα παιδια στη συμμαχια αυτη , ουτε τον κοσμο , εννοω δεν εχω εναντιων σας κατι , γενικα μιλαω


Λες πως σε εμποδιζει ο χρυσος που βαζουν μερικοι παικτες... πες μου εναν λογο οπου κατα 90 τις εκατο παικτες οπου χωνονουν χρυσο πατανε επανεκκίνηση σε μεγαλύτερο ποσοστο απο τους παικτες που δεν βαζουν τοσο... εναν λογο ... υποτίθεται ο χρυσός τρέχει τους λογαριασμούς ποιο ευκολα...ναι οκ συμβαίνει ... τοτε γιατι μετα απο ενα μηνα συνηθως αυτοι οι παικτες δεν υπαρχουν??


ΚΑΘΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ο ΧΡΥΣΟΣ ΔΕΝ ΚΆΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ!!!

Ο παικτης γινετε με αλλα κριτήρια... ο χρυσός βοηθάει σε ορισμένες συνθήκες...

θα σου δώσω έναν πράγμα... όντας παίκτης με τοσο λιγο χρυσό που βάζω αναλογικά με κάποιους αλλους... πως γινετε σε καθε κοσμο που θα παιξω σοβαρα να ειμαι στην δεκαδα αν οχι στην τριάδα????


Υ.Σ λες πως σε εμποδίζει ο χρυσός των άλλων παικτών... η αδιάκοπη σπάταλη κλπ κλπ....

φανταζομαι Θα εχεις μαζέψει κατι εκατομμυριά χρυσα...οπου αν μπεις να παιξεις σε εναν κοσμο απο την αρχη.... θα τον τελειωσεις... θα κοβεις αβερτα και παλυ θα σου περισεψουν....

υ.σ 2 καποιοι τουλαχιστον βαζουν χρυσο με τα δικα τους λεφτα... δε καθονται να πουλανε τις πολεις του οπως μερικοι μερικοι για να σπανε νησια συμμαχιων για ενα 100χρυσο... αυτό είναι απίστευτο και αυτο θελει κραξιμο....και ξερεις πολυ καλα για τι αναφέρομαι (κοσμος idalion)

οποτε προς τι ολη αυτη η γκρινια και το κραξιμο απο μερια σου ??
 

DeletedUser8236

Guest
αν εσυ δεν μπορεις να παιξεις με λιγοτερο απο 100 ευρο το μηνα... δεν σου φταιει κανενας φιλε μου... σε εχω τσεκαρει τι κανεις σε καθε κοσμο!!! Εισαι κομπαρσος... πας βαρας αποικιες σε αλλες θαλασσες για να μαζευεις απλα τον χρυσο ολο εσυ και καθεσαι στην γωνια σου να κραζεις και να ξανα κραζεις... για σε παρακαλω πολυ... !!! Αυτη την στιγμη παιζω στον theva και σε ενα μηνα ερχεται η κυριαρχια... τυχαινει να ειμαι ιδρυτης στην πρωτη συμμαχια του κοσμου (ονομα συμμαχιας ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ) και σε πληροφορω οτι πανω απο 5 ευρο το μήνα δεν ριχνω για κανεναν λογο!!! Γενικα ως συμμαχια δεν εχουμε πολλους παικτες που ριχνουν αβερτα χρυσο... τους κοσμους τους κερδιζουν

οι εξυπνοι
οι καλοι παικτες
οι δυπλωματες
οι ενεργοι
και τελος οι χρυσακιδες...

Απο εκει και περα στην κριση του καθε ανθρωπου ειναι για το τι θα κανει τα λεφτα του.... αλλοι τα βαζουν εδω αλλοι τα τρωνε με γυναικες αλλοι για αντικειμενα , για βολτες και ταξίδια...κλπ κλπ !!!


υ.σ μπραβο για την νικη των παιδιων στον κοσμο αυτον'
[/QUOT
ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΠΛΩΜΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΗΡΟΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΡΙΖΙΝΙΑ
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής


ακομα εκει ειμαι :p και δεν παραταω ετσι κοσμο εγω


συνηθως οι πονηροι και δυπλοματες νηκανε αλλα οχι παντα!!! υπαρχουν κοσμοι που τελειωσαν αρκετα τημια και θα τελειωσουν και αλλοι


υ,σ τι πεταγεσαι σε μια τοσο εποικοδομητικη συζητηση που εχω με τον ποσειδωνα :p

????
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser8236

Guest
ακομα εκει ειμαι :p και δεν παραταω ετσι κοσμο εγω


συνηθως οι πονηροι και δυπλοματες νηκανε αλλα οχι παντα!!! υπαρχουν κοσμοι που τελειωσαν αρκετα τημια και θα τελειωσουν και αλλοι


υ,σ τι πεταγεσαι σε μια τοσο εποικοδομητικη συζητηση που εχω με τον ποσειδωνα :p

????
1] ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΓΝΩΜΗ
2] ΛΕΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΕΙΣ ΧΡΥΣΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΠΩΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΜΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΠΑΧΤΕΣ
3] ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΝΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΜΠΟΤ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ
4]ΜΑΖΕΥΟΝΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΠΟΤΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ 5 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΤΗ
ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΝΙΚΗ ΑΛΛΑ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
ΚΑΙ ΟΣΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΕΦΟΣΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΒΛΕΠΕΣ ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΣ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΝΟΧΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΠΑΡΕΑ
[ΤΙΜΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ]
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΟΚΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΜΩΝΟΣΕΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
 

Ellippo

Μέδουσα
@strong boy για πες μας λοιπόν εσύ που είσαι πιο παλιός από όλους όπως λες, τι ανέντιμο έκανε η συμμαχία του και σου χάλασε το παιχνίδι και πες σε εμάς που δεν ξέρουμε.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
1] ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΓΝΩΜΗ
2] ΛΕΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΕΙΣ ΧΡΥΣΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΠΩΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΜΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΠΑΧΤΕΣ
3] ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΝΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΜΠΟΤ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ
4]ΜΑΖΕΥΟΝΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΠΟΤΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ 5 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΤΗ
ΣΚΟΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΝΙΚΗ ΑΛΛΑ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
ΚΑΙ ΟΣΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΕΦΟΣΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΒΛΕΠΕΣ ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΣ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΝΟΧΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΠΑΡΕΑ
[ΤΙΜΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ]
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΟΚΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΜΩΝΟΣΕΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

χρυσο δεν χονω.... ελαχιστα πραγματα... καιγομαι απλα και ξερω πως να τον μαζευω το χρυσο οταν μπαινω σε νεους κοσμους

καιγομαι πολλες ωρες την ημερα παιζω ξυλο διαρκως οποτε δικαιωματα αμωλαω με ευκολια


Απο εκει και περα οσο αναφορα το μποτ που λες... οποτε θελεις παμε με κοινη χρηση οθονης να σου δειξω τον συντονιστη :p

και ποσες ακυρωσεις κανω...


Σε ενα πραγμα συμφωνω ... πραγματι πρεπει να βρεθει μια καλη ομαδα οπου θα κερδισει στα ισα συμμαχιες ανεντιμες και παικτες εριστικους !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser8236

Guest
χρυσο δεν χονω.... ελαχιστα πραγματα... καιγομαι απλα και ξερω πως να τον μαζευω το χρυσο οταν μπαινω σε νεους κοσμους

καιγομαι πολλες ωρες την ημερα παιζω ξυλο διαρκως οποτε δικαιωματα αμωλαω με ευκολια


Απο εκει και περα οσο αναφορα το μποτ που λες... οποτε θελεις παμε με κοινη χρηση οθονης να σου δειξω τον συντονιστη :p

και ποσες ακυρωσεις κανω...


Σε ενα πραγμα συμφωνω ... πραγματι πρεπει να βρεθει μια καλη ομαδα οπου θα κερδισει στα ισα συμμαχιες ανεντιμες και παικτες εριστικους !!!

ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΣΥΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΠΛΑ
 
Λες πως σε εμποδιζει ο χρυσος που βαζουν μερικοι παικτες... πες μου εναν λογο οπου κατα 90 τις εκατο παικτες οπου χωνονουν χρυσο πατανε επανεκκίνηση σε μεγαλύτερο ποσοστο απο τους παικτες που δεν βαζουν τοσο... εναν λογο ... υποτίθεται ο χρυσός τρέχει τους λογαριασμούς ποιο ευκολα...ναι οκ συμβαίνει ... τοτε γιατι μετα απο ενα μηνα συνηθως αυτοι οι παικτες δεν υπαρχουν??


ΚΑΘΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ο ΧΡΥΣΟΣ ΔΕΝ ΚΆΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ!!!

Ο παικτης γινετε με αλλα κριτήρια... ο χρυσός βοηθάει σε ορισμένες συνθήκες...

θα σου δώσω έναν πράγμα... όντας παίκτης με τοσο λιγο χρυσό που βάζω αναλογικά με κάποιους αλλους... πως γινετε σε καθε κοσμο που θα παιξω σοβαρα να ειμαι στην δεκαδα αν οχι στην τριάδα????


Υ.Σ λες πως σε εμποδίζει ο χρυσός των άλλων παικτών... η αδιάκοπη σπάταλη κλπ κλπ....

φανταζομαι Θα εχεις μαζέψει κατι εκατομμυριά χρυσα...οπου αν μπεις να παιξεις σε εναν κοσμο απο την αρχη.... θα τον τελειωσεις... θα κοβεις αβερτα και παλυ θα σου περισεψουν....

υ.σ 2 καποιοι τουλαχιστον βαζουν χρυσο με τα δικα τους λεφτα... δε καθονται να πουλανε τις πολεις του οπως μερικοι μερικοι για να σπανε νησια συμμαχιων για ενα 100χρυσο... αυτό είναι απίστευτο και αυτο θελει κραξιμο....και ξερεις πολυ καλα για τι αναφέρομαι (κοσμος idalion)

οποτε προς τι ολη αυτη η γκρινια και το κραξιμο απο μερια σου ??
η γρινια μου ειναι διοτι το γρεπολις αντι για παιχνιδι στρατηγικης εχει καταντησει παιχνιδι μαδημα κοτοπουλων ,
οποιος πιστευει πως στο γρεπολις παιζει ρολο η στρατηγικη , δεν εχει τοση εμπειρια
ακομα τα παιδια που βαζουν 1 000 ευρω για να επιτεθουν μεσα σε διαστημα 6 ωρων και μετα πατουν επανακινηση , δεν το κανουν επειδη νικηθηκαν απλα εχουν δουλεια και φευγουν , η τους τελειωσαν τα ευρω και στο σπιτι υπαρχει αναβρασμος-επανασταση-πεθερα μπρουουουου... ανατριχιασα
 

DeletedUser8236

Guest
@strong boy για πες μας λοιπόν εσύ που είσαι πιο παλιός από όλους όπως λες, τι ανέντιμο έκανε η συμμαχία του και σου χάλασε το παιχνίδι και πες σε εμάς που δεν ξέρουμε.

σου απαντω πολαπλους λογαριασμους και μποτ επανω και να παιζουν με υθικα γιατι δεν μπορουσαν μετα αλιως , και σπαστικες επιθεσεις αυτα φιλε μου δεν νωμιζω να τα θελει κανενας σοβαρος παιχτης πεζουμε ενα παιχνιδι ψυχαγωγιας και οχι να καταντα ψυχοφορο ετσι οπως καταντησε
επειδη εχουμε παιξει μαζι αντιπαλοι στων λαμια δεν σε θυμαμε να παιζεις ετσι
και κριμα γιατι στην συμαχια του ειχε σοβαρους παιχτες και καλους
αλλα οταν η υγεσια κανει στραβα τα ματια σε καποιους και βοηθα μονο οσους θελει τοτε φιλε δεν αξιζει να πολεμας μαζι τους
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
η γρινια μου ειναι διοτι το γρεπολις αντι για παιχνιδι στρατηγικης εχει καταντησει παιχνιδι μαδημα κοτοπουλων ,
οποιος πιστευει πως στο γρεπολις παιζει ρολο η στρατηγικη , δεν εχει τοση εμπειρια
ακομα τα παιδια που βαζουν 1 000 ευρω για να επιτεθουν μεσα σε διαστημα 6 ωρων και μετα πατουν επανακινηση , δεν το κανουν επειδη νικηθηκαν απλα εχουν δουλεια και φευγουν , η τους τελειωσαν τα ευρω και στο σπιτι υπαρχει αναβρασμος-επανασταση-πεθερα μπρουουουου... ανατριχιασα


οταν καποιος δεν εχει επιχειρηματα θα πεταξει κατοπιν τις μπαρουφες του

2 μερες μετα για να απαντησεις αυτα τα πραγματα... δεν εχεις επιχειρηματα που να βαστανε
Προφανως σε τρεφει το γεγονος να κραζεις χωρις επιχειρηματα καθως σου αρεσει.... Εκει καταληγω...

Οπως ειπαμε ξερουμε τι εγινε στον idalion... και ξερουμε τι κανεις σε καθε κοσμο για ενα ψωρο100 εικονικο χρυσο..

Δεν χρειαζεται τιποτα παραπανω να πω... οτι αλλο λες περι πεθερων μουρμουρων... εδω ερχονται οι μπαρουφες που αναφερθηκα...


Τελος λες οτι πετανε τοσο χρυσο και σταματανε επειδη δεν εχουν αλλα λεφτα... Μιλας απο εμπειρια προσωπικη??? δεν εξηγουνται ολα αυτα που λες επιχειρηματα που να πατανε δεν εχεις....οποτε κραζεις για να κραξεις ...
 
οταν καποιος δεν εχει επιχειρηματα θα πεταξει κατοπιν τις μπαρουφες του

2 μερες μετα για να απαντησεις αυτα τα πραγματα... δεν εχεις επιχειρηματα που να βαστανε
Προφανως σε τρεφει το γεγονος να κραζεις χωρις επιχειρηματα καθως σου αρεσει.... Εκει καταληγω...

Οπως ειπαμε ξερουμε τι εγινε στον idalion... και ξερουμε τι κανεις σε καθε κοσμο για ενα ψωρο100 εικονικο χρυσο..

Δεν χρειαζεται τιποτα παραπανω να πω... οτι αλλο λες περι πεθερων μουρμουρων... εδω ερχονται οι μπαρουφες που αναφερθηκα...


Τελος λες οτι πετανε τοσο χρυσο και σταματανε επειδη δεν εχουν αλλα λεφτα... Μιλας απο εμπειρια προσωπικη??? δεν εξηγουνται ολα αυτα που λες επιχειρηματα που να πατανε δεν εχεις....οποτε κραζεις για να κραξεις ...
το γυριζεις σε προσωπικη επιθεση , δεν απανταω ποτε σε προσωπικο επιπεδο ,
δεν θυμαμαι τι εκανα στο κοσμο idalion , ο κοσμος αυτος ειναι πολυ παλιος ,
παντως για να θυμασαι το εργο μου , οτι και ν εκανα , σιγουρα το εκανα σωστα
 
Κορυφή