ΠΥΞΗΔΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10371
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser10371

Guest
Θελω να ρωτησω κατι.(υποθετικα) εχω μια πολη στον ιοτα η οποια εχει 2000 ποντους...δεν θελει καενις να την παρει και εγω δεν θελω να συνεχισω το game.

αν πατησω κατεδαφιση και φτασουν ολα στο 0 επιπεδο τοτε θα μου βγαλει πυξηδα ή θα με πεταξει απο τον κοσμο?θελω μια συγουρη απαντηση γιατι σκοπευω να το επιχειρησω και δεν θελω να ρισκαρω την συνεχεια μου στον κοσμο ιοτα!

ακομη θελω να ξερω αν οι ποντοι μαχης που ειχα θα χαθουν ή οχι και τα βγαβεια το ιδιο...οποιος ξερει να μου πει το συντομοτερο!ευχαριστω
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Δεν κατεδαφίζεται τελείως μια πόλη. Αν θες να τα παρατήσεις επιλέγεις από τις ρυθμίσεις του λογαριασμού διαγραφή ή επανεκκίνηση. Οι πόντοι μάχης συνεχίζουν να υπάρχουν αλλά μόνον σαν αρχείο, τυχόν πόντοι πολιτισμού και δικαιώματα για πόλεις χάνονται.[/8ea]
 

DeletedUser10371

Guest
AN

[8ea]Δεν κατεδαφίζεται τελείως μια πόλη. Αν θες να τα παρατήσεις επιλέγεις από τις ρυθμίσεις του λογαριασμού διαγραφή ή επανεκκίνηση. Οι πόντοι μάχης συνεχίζουν να υπάρχουν αλλά μόνον σαν αρχείο, τυχόν πόντοι πολιτισμού και δικαιώματα για πόλεις χάνονται.[/8ea]


αν απλα χασεις ολες τις πολεις σου απο κατακτησεις οι ποντοι πολιτισμου μενουν ή οχι?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή