ΠΟΛΕΜΟΙ ΣΤΟΝ ΖΕΤΑ

  • Δημιουργός θέματος kiriakos mih
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΧΘΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΗΚΑΝ ΕΙΤΕ ΛΟΓΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΙΤΕ ΛΟΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΖΕΤΑ .

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΕΙΑ ΣΑΤΥΡΟΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΚΑΙ ΤΗΕ DRUNK PSYCHO SMURFS ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ , ΟΙ ΠΥΞΙΔΑΤΟΙ , AGAINST ALL,ΣΑΙΝΤΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΚΑΠΗ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΕΧΘΡΙΚΗ ΤΑΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΩΝ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΑΛΛΑ ΘΕΤΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΟΙ.
 

DeletedUser

Guest
πιστευω οτι θα νικησει οι πρωτη υπερσυμμαχια...οχι επιδει ειμαι στους the drunk smufs αλλα επιδει στο φορουμ εχει πεσει πολυ γελιο στις αμυνες...ειναι δεκα γιατροι και δεν μπορουν να φανε εναν απο τους καταραμενους...αχαχ...και μπορει να εχουν και οι 4(ποσες ειναι 4-5) συμμαχιες μεγαλους παιχτες αλλα ελεος....εχουμε τον καλυτερο μεσο ορο του ζητα εμεις...και απο την αλλη οι σατυροι μια καταπληκτικη συμμαχια ...οι ολυμποιοι μια συμμαχια βοηθιτικη ενω οι καταραμενοι παρα πολυ καλοι μαχητες...κατα την γνωμη μου οι γιατροι ειναι πιο αχρηστη απο την αλλη υπερσυμμαχια...εχουν καλους παιχτες αλλα...δεν εχουν καποιον αρχηγο...θα δουμε...
 

DeletedUser

Guest
αν οπως λες είναι 10 με 1,δεν θα έπρεπε να γελάτε...
γιατί αργά ή γρήγορα θα τον στείλουν απ' την αρχή..
εγώ πιστεύω πως θα νικήσει η 2η Υπερσυμμαχία,για τον λόγο ότι είμαι στα KAΠΗ junior :p
 

DeletedUser

Guest
φιλε δεν θα τον χασουμε τον παιχτη...θα δουμε...ο αρχηγος τον σατυρων τον γεμισε απο αμυνες...
 

DeletedUser

Guest
αν οπως λες είναι 10 με 1,δεν θα έπρεπε να γελάτε...
γιατί αργά ή γρήγορα θα τον στείλουν απ' την αρχή..
εγώ πιστεύω πως θα νικήσει η 2η Υπερσυμμαχία,για τον λόγο ότι είμαι στα KAΠΗ junior :p

γελαμε και παρα γελαμε φιλε ....γιατι σωσαμε πολη...που αλλες συμμαχιες δεν μπορουν να τον σωσουν...
 

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΧΘΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΗΚΑΝ ΕΙΤΕ ΛΟΓΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΙΤΕ ΛΟΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΖΕΤΑ .

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΕΙΑ ΣΑΤΥΡΟΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΚΑΙ ΤΗΕ DRUNK PSYCHO SMURFS ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ , ΟΙ ΠΥΞΙΔΑΤΟΙ , AGAINST ALL,ΣΑΙΝΤΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΚΑΠΗ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΕΧΘΡΙΚΗ ΤΑΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΩΝ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΑΛΛΑ ΘΕΤΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΟΙ.
 

DeletedUser

Guest
file m ego leo oti 8a nikisoun oi titanes

[slo]
Warning για Greeklish !
Τα Greeklish απαγορεύονται στο κεντρικό φόρουμ. Παρακαλώ διάβασε τους κανόνες.
~> SLonE <~​
[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ποτέ μην κρίνεται μια συμμαχία τόσο νωρίς...
στα ίδια χάλια θα καταντήσει και ο κόσμος ζετα όπως ο "αλφα"
αυτό με τις υπερσυμμαχίες και μάλιστα με όλλο σχεδόν το σέρβερ παραπάει και καταντάει το παιχνίδι βαρετό....
ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ
 

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΧΘΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΗΚΑΝ ΕΙΤΕ ΛΟΓΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΙΤΕ ΛΟΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΖΕΤΑ .

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΕΙΑ ΣΑΤΥΡΟΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΚΑΙ ΤΗΕ DRUNK PSYCHO SMURFS ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ , ΟΙ ΠΥΞΙΔΑΤΟΙ , AGAINST ALL,ΣΑΙΝΤΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΚΑΠΗ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΕΧΘΡΙΚΗ ΤΑΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΩΝ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΑΛΛΑ ΘΕΤΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΟΙ.

εσυ τωρα τι εγραψες???αυτο που εγραφε το πρωτο θεμα...???
 

DeletedUser

Guest
εσυ τωρα τι εγραψες???αυτο που εγραφε το πρωτο θεμα...???
Σάτυροι φίλοι μου εγώ ειμαι ο ιδρυτής των *Τα τρελά καπη* αλλά τώρ απήγα να φτίξω και την ακαδημία .

Μην ξεχνάτε και τις δικιές σας γκαάφες οταν πήγατε ν αμας πάρετε πολη και ο ένασ δικός σας έσπασε το αποικικο του άλου δικού σας που το έστλνε για κατάκτηση!

Πιστεύω οτι το παιχνίδι έχει πολύ μέλλον
Αναγνωρίζω οτι ειστε μια καλή συμμαχία και θα πιστεύω να υπάρχουν πολλές μάχες ανάμεσα στις 2 υπερσυμμαχίες για να έχει και το παιχνίδι ενδειαφέρον!

Καλλή συνέχεια σε όλους τους παιχτες και ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΚΑΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ
 

DeletedUser

Guest
GIORGOS N.
ΦΙΛΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΑΡΚΑΣΤΙΚΟΣ..ΕΙΜΑΙ Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ ΚΑΠΗ CAIUS ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ..ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΠΡΑΔΕΙΓΜΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΙΙΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 4¨30 ΩΡΕΣ ΜΑΖΕΨΑ 300 ΔΙΗΡΕΙΣ(ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ)..ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΑΤΥΡΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΣ ΣΑΝ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ..ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΤΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ADMIN KAI TETOIA OΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΑΡΙΙΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΔΙ..
ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΙΑΛΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΤΕΡΟΥΝΕ....ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ...
ΑΥΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΝ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΑ ΗΔΗ ΒΑΡΕΤΟΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ...
 

DeletedUser

Guest
ΦΙΛΕ ΟΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΣΕ ΧΑΛΑΝΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ , ΠΟΝΤΟΙ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΝ ΚΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ , ΣΕ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΕΝΩ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕΛΗ.ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟ ΟΙ ΣΑΤΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΙ
 
Κορυφή