ΠΕΡΙΦΑΝΟΙ *OI PROFESSORES*

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9564
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3494

Guest
ΤΩΡΑ ΤΡΕΜΩ. ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΠΛΟΥΜ ΣΟΥ. ΧΑΧΑΧΑ



ΚΑΛΑ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΤΗ ΤΕΤΕΙΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΜΑ ΚΑΙ ΦΥΓΑΤΕ ΠΡΩΤΗ ΣΑΝ ΓΑΜΑΟ 5 ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΠΥΞΙΔΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΙΞΑΤΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ 65 8ΑΛΛΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ 8ΥΜΙΘΕΙΣ ΑΑΑ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΤΣΕΡΟΝΙΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΣΤΑΚΟΥΝΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΟΣΑΙ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΤΟ ΓΡΕΠΟΛΙΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΑ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΤΗ ΤΕΤΕΙΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΜΑ ΚΑΙ ΦΥΓΑΤΕ ΠΡΩΤΗ ΣΑΝ ΓΑΜΑΟ 5 ΑΤΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΠΥΞΙΔΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΙΞΑΤΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ 65 8ΑΛΛΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ 8ΥΜΙΘΕΙΣ ΑΑΑ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΤΣΕΡΟΝΙΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΣΤΑΚΟΥΝΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΟΣΑΙ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΤΟ ΓΡΕΠΟΛΙΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΑΜΜΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ GREPOLIS ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΟΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΕΣ ΚΑΤΙ , ΑΥΤΟ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ. ΑΣ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΝΑΝΕ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ.
 

DeletedUser

Guest
ΤΑ ΕΙΔΑ ΑΔΕΡΦΕ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ. ΣΤΗΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ. 93590 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ 75640 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΜΥΝΑΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ( ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ) ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΕΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΛΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΤΟ ΛΗΞΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ GAMES ΤΑ ΛΕΜΕ,ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΕΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΛΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΤΟ ΛΗΞΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ GAMES ΤΑ ΛΕΜΕ,ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..

O.K ΝΙΚΟΛΑ. ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ. ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΔΩ. ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ. ( ΠΕΡΙ ΚΟΣΜΟΥ ΓΑΜΜΑ Κ.Τ.Λ). ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.
 

DeletedUser

Guest
O.K ΝΙΚΟΛΑ. ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ. ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΔΩ. ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ. ( ΠΕΡΙ ΚΟΣΜΟΥ ΓΑΜΜΑ Κ.Τ.Λ). ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.


ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΡΗΣΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΤΟΜΑ.....
 

DeletedUser

Guest
μονο 3 ολοκληρωσαν οχι 4 ουτε 7 !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11130

Guest
ΤΑ ΕΙΔΑ ΑΔΕΡΦΕ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ. ΣΤΗΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ. 93590 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ 75640 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΜΥΝΑΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ( ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ) ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.


Και τα δικά σου στατιστικά λένε την αλήθεια 27 κανιβαλισμοί και 11 φαντάσματα ……… Από τις 61 πόλεις σου
 

DeletedUser

Guest
Και τα δικά σου στατιστικά λένε την αλήθεια 27 κανιβαλισμοί και 11 φαντάσματα ……… Από τις 61 πόλεις σου

61- (27+11 )=23 ΠΟΛΕΙΣ 10 ΙΔΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ 13 ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΤΙΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΗΡΑΤΕ; ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ...

ΚΑΜΙΑ . ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

DeletedUser

Guest
Πολυ χολη βλεπω και δεν μ'αρεσει.... δεν χρειαζεται να λετε κακιες μεταξυ σας...
 

nikolakis1919

Ξιφομάχος
Εδώ είμαι παιδιά! Μπορεί να μην παίζω πλέον αλλά πιστέψτε με επειδή δεν μου άρεσαν πολλά και για κάποιους προσωπικούς λόγους σταμάτησα! Με ξέρετε οι περισσότεροι και σας ξέρω πολύ καλά και εγώ! Αυτό που έγινε από τους Προφέσορες δεν έχει ξαναγίνει ποτέ ξανά στο grepolis. Μια υπέρ-συμμαχία με πολλούς καλούς παίκτες έβγαλαν σε όλους σας το καπέλο! Σε εσάς που προσπαθούσατε απλά και μόνο, όχι για να κερδίσετε, αλλά για να αποτρέψετε τους προφέσορες από τη νίκη! Τώρα Πέτρο όσο για αυτά που λες παραπάνω, δεν σε τιμούν καθόλου και θα έπρεπε να ντρέπεσαι! Αντί να συμπεριφερθείς σαν κύριος και να συγχαρείς τους προφέσορες για τη νίκη τους, φέρεσαι εγωιστικά και λες ό,τι μπορείς για να μειώσεις την αξία της νίκης τους! Όχι Πέτρο τα παιδιά το αξίζαν γιατί τα βάλανε με όλους σας και τελικά αποδείχτηκαν καλύτεροι! Απλά δεχτείτε το και ένα μπράβο δεν βλάπτει( Πέτρο και κάθε Πέτρο). Και να θυμάστε είναι απλά ένα παιχνίδι μην εξευτελίζεται τον εαυτό σας...

Θα δώσω και εγώ με τη σειρά μου τα συγχαρητήρια στην νικήτρια συμμαχία και θα ήθελα επίσης να ευχηθώ σε όλους σας Καλή χρονιά με υγεία πάνω απ'όλα. Και όπως σας είπα παραπάνω είναι απλά ένα παιχνίδι. Δεν υπάρχει λόγος να συμπεριφερόμαστε έτσι μεταξύ μας. Οι περισσότεροι έχετε μιλήσει πάρα πολλές φορές μεταξύ σας, παρ'όλα αυτά εδώ, έχετε αρχίσει και τα χώνεται ο ένας στον άλλον. Εδώ φαίνεται το πραγματικό πρόσωπο όλων...
 

DeletedUser

Guest
Εδώ είμαι παιδιά! Μπορεί να μην παίζω πλέον αλλά πιστέψτε με επειδή δεν μου άρεσαν πολλά και για κάποιους προσωπικούς λόγους σταμάτησα! Με ξέρετε οι περισσότεροι και σας ξέρω πολύ καλά και εγώ! Αυτό που έγινε από τους Προφέσορες δεν έχει ξαναγίνει ποτέ ξανά στο grepolis. Μια υπέρ-συμμαχία με πολλούς καλούς παίκτες έβγαλαν σε όλους σας το καπέλο! Σε εσάς που προσπαθούσατε απλά και μόνο, όχι για να κερδίσετε, αλλά για να αποτρέψετε τους προφέσορες από τη νίκη! Τώρα Πέτρο όσο για αυτά που λες παραπάνω, δεν σε τιμούν καθόλου και θα έπρεπε να ντρέπεσαι! Αντί να συμπεριφερθείς σαν κύριος και να συγχαρείς τους προφέσορες για τη νίκη τους, φέρεσαι εγωιστικά και λες ό,τι μπορείς για να μειώσεις την αξία της νίκης τους! Όχι Πέτρο τα παιδιά το αξίζαν γιατί τα βάλανε με όλους σας και τελικά αποδείχτηκαν καλύτεροι! Απλά δεχτείτε το και ένα μπράβο δεν βλάπτει( Πέτρο και κάθε Πέτρο). Και να θυμάστε είναι απλά ένα παιχνίδι μην εξευτελίζεται τον εαυτό σας...

Θα δώσω και εγώ με τη σειρά μου τα συγχαρητήρια στην νικήτρια συμμαχία και θα ήθελα επίσης να ευχηθώ σε όλους σας Καλή χρονιά με υγεία πάνω απ'όλα. Και όπως σας είπα παραπάνω είναι απλά ένα παιχνίδι. Δεν υπάρχει λόγος να συμπεριφερόμαστε έτσι μεταξύ μας. Οι περισσότεροι έχετε μιλήσει πάρα πολλές φορές μεταξύ σας, παρ'όλα αυτά εδώ, έχετε αρχίσει και τα χώνεται ο ένας στον άλλον. Εδώ φαίνεται το πραγματικό πρόσωπο όλων...
αυτο καταλαβες νικολα?? μαλλων δεν διαβασες ολα τα ποστ!!! ειπα πολλα μπραβο..αλλα καποιοι βλεπε μΟΥΣΤΑΡΔΑΣ(ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ BOOST-ARDAS,,,ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ) εχουν μια παραπανω επαρση απο οτι πρεπει!!!


[8ea]Δεν θα κρίνεις εσύ αν βρίζεις, αλλά οι κανόνες. Λάβε κι εσύ 1 εβδομάδα ανάπαυσης.
Διορθώθηκε όνομα που οδηγεί σε προσβολή.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
61- (27+11 )=23 ΠΟΛΕΙΣ 10 ΙΔΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ 13 ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΤΙΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΗΡΑΤΕ; ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ...

ΚΑΜΙΑ . ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
φιλε μην λες τετοια σε εναν ΗΡΑΚΛΗ..θα μας καθαρισει τους κοπρους του αυγεια!!!
 

DeletedUser9451

Guest
Καλημέρα και από μένα.

Συγχαρητήρια , σε όλη τη Συμμαχία *OI PROFESSORES* , από τους Ιδρυτές , μέχρι και τον απλό Σύμμαχο για τη Νίκη ΣΑΣ.

Παίξατε – Παίξαμε , το παιχνίδι , ο καθένας μας , με τον δικό του τρόπο….

Το χάρηκα αφάνταστα σα Γιάννης , σαν Pirgosilias , Που γνώρισα αξιόλογους ανθρώπους μέσα από ένα interneτικό παιχνίδι , μικρόκοσμου «Ζωής»….

«Ο καθένας είναι ό,τι είναι. Ακόμη κι αν δεν το θέλει αυτό, ακόμη κι αν θέλει να είναι ή να φαίνεται διαφορετικός.»

Σέβομαι ΠΑΝΤΑ , όπως ΜΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ…!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ , ΥΓΕΙΑ… το βασικότερο…

Καλή Δύναμη σε ΟΛΟΥΣ…
 

DeletedUser7801

Guest
ΜΩΡΑ Μ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΞΕΡΩ ΤΗ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΧΤΟΥΡΕΣ ΕΙΣΤΕ !!!!!
ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΤΟ 2012 ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ
PROFESSORES ΔΙΝΕΙΣ 1 ΕΥΡΩ ΠΕΡΝΕΙΣ 1.00005this is grepolis
 

DeletedUser9454

Guest
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥΣ.
ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΣΑΝ ΑΡΧΗΓΟ ΤΩΝ ΦΟΙΝΙΚΩΝ.ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ ΤΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΟΓΟ.ΟΙ ΠΡΟΦΕΣΟΡΕΣ ΗΤΑΝ (ΛΕΩ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑ) Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΤΗΘΕΜΕΝΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ...
ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΑ ΕΠΙΤΗΘΕΤΑΙ ΕΤΣΙ.ΟΣΟ ΧΡΥΣΟ ΚΙ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ,ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΟ ΧΕΙΣ Η ΔΕ ΤΟ ΧΕΙΣ.ΑΝ ΒΡΕΙ ΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ.ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ (ΕΙΤΕ ΣΥΜΜΑΧΟΙ Η ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ) ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΟΛΩΝ...
ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ...
 

DeletedUser12237

Guest
Proffesores συντομα θα ητηθητε απο την περιφανη συμμαχια (δεν λεω το ονομα της :h:p απλα να το περιμενετε να ητηθητε
 
Κορυφή