ΠΕΡΙΦΑΝΟΙ *OI PROFESSORES*

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9564
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Υπάρχει ένα όργανο που λέγετε πυξίδα , εάν δεν το ξέρεις κάνε μια ερεύνα στο ιντερνετ
να μάθεις πώς λειτουργεί γιατί σύντομα θα την δείς στην οθόνη του υπολογιστή σου .
φιλε ηρακλη εχεις δικιο δεν την ξερουμε αντι να ψαχνουμε στο ιντερνετ δεν ερχεσαι εσυ..να μας την δειξεις? αλλωστε φαινεσε γνωστης του <<οργανου>> που λεγετε πυξιδα μαλλων την εχεις δει πολλες φορες ετσι??? ελα ..παραδεξου το,,,δεν ειναι κακο!!! χαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser9564

Guest
ΡΕ ΠΕΤΡΟ..ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ???

Ή ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΕΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ...ΜΜΜΜ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΠΟΤΕ....

ΑΑΑΑΑΑ ΝΑΙ...ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΠΟΥΛΗΣΑΝ "Η ΠΕΙΡΑΪΚΗ" ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΟΡΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΑΣ...!!!!!
(πολυ επιλεκτικη η μνημη σου) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΩΧΗ...ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΚΩΧΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ....
ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ...ΔΥΝΑΜΩΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΣ...ΛΟΓΙΚΟ....ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ, ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ Κ ΜΙΛΟΥΝ
ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑΠΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ....ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΡΑΚΙ...

ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ....ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ.....

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ
 

DeletedUser

Guest
ΡΕ ΠΕΤΡΟ..ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ???

Ή ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΕΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ...ΜΜΜΜ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΠΟΤΕ....

ΑΑΑΑΑΑ ΝΑΙ...ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΠΟΥΛΗΣΑΝ "Η ΠΕΙΡΑΪΚΗ" ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΟΡΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΑΣ...!!!!!
(πολυ επιλεκτικη η μνημη σου) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΩΧΗ...ΤΗΝ ΠΤΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΚΩΧΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ....
ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ...ΔΥΝΑΜΩΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΣ...ΛΟΓΙΚΟ....
ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑΠΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ....ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΡΑΚΙ...

ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ....ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ.....

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ
εχεις δικιο νικολα..εμεις θελαμε να ερθουμε...(αλτσχαιμερ λεγετε νικολα ψαξε το) τωρα για της ανακωχες που λες ναι ειναι σωστο...αλλα εμεις δεν γραφουμε στο προφιλ μας αυτα που γραφετε εσεις!! (αλλο ενα συμπτωμα αλτσχαιμερ)αληθεια εγω ηθελα να ερθω???? μμμμ!! (φιλε κριμα....ειλκρινα,,,χαχαχαχ γελαω με αυτα που γραφεις...!!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σε λίγο αρχηγέ θα υπάρχουν 2 συμμαχίες οι *OI PROFESSORES* και άλλη μία .

Πληροφορία της τελευταίας στιγμής : Προσπαθούν να φέρουν παίχτες και από άλλους κόσμους μήπως καταφέρουν κάτι
ave ceaser!!χαχαχαχααχ
 

DeletedUser9193

Guest
ΡΕ ΠΕΤΡΟ..ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ???

Ή ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΕΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ...ΜΜΜΜ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΠΟΤΕ....

ΑΑΑΑΑΑ ΝΑΙ...ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΠΟΥΛΗΣΑΝ "Η ΠΕΙΡΑΪΚΗ" ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΟΡΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΑΣ...!!!!!
(πολυ επιλεκτικη η μνημη σου) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΩΧΗ...ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΚΩΧΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ....
ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ...ΔΥΝΑΜΩΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΣ...ΛΟΓΙΚΟ....ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ, ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ Κ ΜΙΛΟΥΝ
ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑΠΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ....ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΡΑΚΙ...

ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ....ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ.....

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ

Δεν θυμαμαι να θελαμε και πολυ ολοι μας να ερθουμε απο εκει... ειχατε ζητησει απο οποια συμμαχια κυκλοφορουσε-κυκλοφορει στον νυ συνθηκη ή ενωση... αυτο παιδες δεν ερχετε σε συμφωνια με αυτα που αναγραφετε στο προφιλ σας και γενικα οσα αφηνουν να εννοηθουν... εσεις φαγατε τις χιλοπιτιτσες σας οσες φορες μας προτινατε κατι... οσο για το τι πολεις πηραμε εμεις απο εσας τις ιδιες πηρατε και εσεις απο εμας... εχετε φαει δοξα τον Θεο τα μπλουμακια σας οταν βαρεσατε ενεργους παικτες μας! εμεις μπλουμακια μεγαλα δεν φαγαμε και εγω προσωπικα δεν προκειτε να φαω( χεχε).. μην λετε ασαφιες και γενικα μην δυναμιτιζετε το κλιμα ασκοπα... παιχνιδι ειναι :)
 

DeletedUser9564

Guest
χαχαχαχ παιδια κοιταχτε το προφιλ της συμμαχιας σας τι λεει...και κοιταχτε τη κανατε μεχρη και επροχθες που παρακαλαγατε ολους...να μην σας χτυπανε!!!! τωρα μπωρειτε...να πανηγηρισετε...αλλωστε οι ρουφιανοι σας πειραξαν...οι διπλοι λογαριασμοι και τα μποτακια για εσας ειναι κατι θεμιτο φαινετε!!! μια χαρα να την χαρητε την νικη σας αυτη...αλλωστε ετσι ισως να εχετε μαθει το παιχνιδι ...(να παιζετε με πειραγμενα ζαρια)!!!

ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ....ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ
ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΕΣ ΗΔΗ ΘΑ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχ παιδια κοιταχτε το προφιλ της συμμαχιας σας τι λεει...και κοιταχτε τη κανατε μεχρη και επροχθες που παρακαλαγατε ολους...να μην σας χτυπανε!!!! τωρα μπωρειτε...να πανηγηρισετε...αλλωστε οι ρουφιανοι σας πειραξαν...οι διπλοι λογαριασμοι και τα μποτακια για εσας ειναι κατι θεμιτο φαινετε!!! μια χαρα να την χαρητε την νικη σας αυτη...αλλωστε ετσι ισως να εχετε μαθει το παιχνιδι ...(να παιζετε με πειραγμενα ζαρια)!!!


Ασε ρε Πετρακη που θα μας την πεις ???? Που κανονιζες συνφωνιες κατω απο το τραπεζι κατα τωμ πλουραλιστων(pirgosilias) που αυτος οταν εμαθε για της συνφωνιες ειπε οτι ο Πετρος ειναι φιλος μοθ(ασχετα τι κανονιζες εσυ εναντιον τους).
Πια παρακαλια??? Τα παρακαλια τα ζηταγατε εσεις 1 βδομαδα να μην σας βαρεσουμε..και για αποκλεισμους που λετε ,ξερετε και εσεισ πολυ καλα γιατι δεν ειστε "αγγελουδια" τα εχετε φαει και εσεις π.χ kostasxatzik.....χρηστος 75..krinitis..petros1972..Aνασα..


YΓ:Oταν μιλατε ο καθενας να κοιταει καλυτερα την δικια του καμπουρα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ....ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ
ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΠΡΟΦΕΣΣΟΡΕΣ ΗΔΗ ΘΑ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
νομιζω οτι προσπαθησατε...αλλα δεν σας βγηκε...να μας δειξετε το οργανο που λεει ο ηρακλης...αλλα τελικα μαλλων χαθηκε στην θαλασσα....μαζι μετα συντριμια σας...(εχω αδικο????) τελικα σας εδειξε το δικο του οργανο ο καστιελο και ο τζωννυ ντεθ
 

DeletedUser

Guest
Δεν θυμαμαι να θελαμε και πολυ ολοι μας να ερθουμε απο εκει... ειχατε ζητησει απο οποια συμμαχια κυκλοφορουσε-κυκλοφορει στον νυ συνθηκη ή ενωση... αυτο παιδες δεν ερχετε σε συμφωνια με αυτα που αναγραφετε στο προφιλ σας και γενικα οσα αφηνουν να εννοηθουν... εσεις φαγατε τις χιλοπιτιτσες σας οσες φορες μας προτινατε κατι... οσο για το τι πολεις πηραμε εμεις απο εσας τις ιδιες πηρατε και εσεις απο εμας... εχετε φαει δοξα τον Θεο τα μπλουμακια σας οταν βαρεσατε ενεργους παικτες μας! εμεις μπλουμακια μεγαλα δεν φαγαμε και εγω προσωπικα δεν προκειτε να φαω( χεχε).. μην λετε ασαφιες και γενικα μην δυναμιτιζετε το κλιμα ασκοπα... παιχνιδι ειναι :)


ε μιλαει κανεις παιδια?? ειδα ενα φαντασμα.
 

DeletedUser

Guest
φιλε μουσταρδα συγχαρητηρια για τη διαφαινόμενη νικη σας. Ολα τα αλλα που λες δε χρειάζονται και δε σας τιμουν. όσο για αυτα που λες για τους πόντους (σε πολεις, αμυνα και επιθεση κλπ) δεν θέλει πολύ μυαλο για να καταλάβεις γιατι μια συμμαχια 181 μελών εχει περισότερους πόντους απο μια συμμαχια 79 μελών. Για κανε την αναλογια και μας λες μετά...

Ολα μας τιμουν εως τωρα,απλα καποιοι δεν θελουν να το πιστεψουν.
Ας πουμε λοιπον 181 μελη... εσεις 79...εχεις δικιο και ετσι θα ηταν αν δεν ειχε κανει υπερ ολος ο server μαζι σας.
ολοι βαρανε τους πρωτους απο την πρωτη μερα του κοσμου...δεν εχει αλλαξει κατι.

οσο για αυτα που λεει ο χαχα (ς) πετρος απο κατω θα πρεπει σε πρωτη φαση να φτασετε σε μια θεση ας πουμε 3η...4η...εστω 5η για να εχετε καποιο λογο...8οι στην καταταξη ας πουνε κατι πρωτα οι αλλοι 6 (της υπερ σας)
 

DeletedUser

Guest
Ασε ρε Πετρακη που θα μας την πεις ???? Που κανονιζες συνφωνιες κατω απο το τραπεζι κατα τωμ πλουραλιστων(pirgosilias) που αυτος οταν εμαθε για της συνφωνιες ειπε οτι ο Πετρος ειναι φιλος μοθ(ασχετα τι κανονιζες εσυ εναντιον τους).
Πια παρακαλια??? Τα παρακαλια τα ζηταγατε εσεις 1 βδομαδα να μην σας βαρεσουμε..και για αποκλεισμους που λετε ,ξερετε και εσεισ πολυ καλα γιατι δεν ειστε "αγγελουδια" τα εχετε φαει και εσεις π.χ kostasxatzik...Esperoscomics..χρηστος 75..krinitis..petros1972..Aνασα..


YΓ:Oταν μιλατε ο καθενας να κοιταει καλυτερα την δικια του καμπουρα.

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ (ΚΑΙ ΠΑΛΙ). ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΟΒΑΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΣΤΟ SKYPE ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΛΑΚΑ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΘΡΟΙ; ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ. ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΑΖΙ. ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ. ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΩ. ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ . ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΕΔΩ.
 

DeletedUser

Guest
Ασε ρε Πετρακη που θα μας την πεις ???? Που κανονιζες συνφωνιες κατω απο το τραπεζι κατα τωμ πλουραλιστων(pirgosilias) που αυτος οταν εμαθε για της συνφωνιες ειπε οτι ο Πετρος ειναι φιλος μοθ(ασχετα τι κανονιζες εσυ εναντιον τους).
Πια παρακαλια??? Τα παρακαλια τα ζηταγατε εσεις 1 βδομαδα να μην σας βαρεσουμε..και για αποκλεισμους που λετε ,ξερετε και εσεισ πολυ καλα γιατι δεν ειστε "αγγελουδια" τα εχετε φαει και εσεις π.χ kostasxatzik...Esperoscomics..χρηστος 75..krinitis..petros1972..Aνασα..


YΓ:Oταν μιλατε ο καθενας να κοιταει καλυτερα την δικια του καμπουρα.
χαχαχαχ φιλε αληθεια...μηλατε και μετων πυργο ηλειας??? ετσι πεστε τα ολα..ενα ενα...μηλαμε με ολους....αλλα στο προφιλ μας ειμαστε σκληρη..χαχαχαχ ρε φιλε με εχετε πεθανει στα γελια!!!!χαχαχαχαχαχαχ
 

DeletedUser9193

Guest
ε μιλαει κανεις παιδια?? ειδα ενα φαντασμα.
χεχε... φαντασματα να γινομασταν φαντασματα αυτες τις αγιες ωρες τουτη τη στιγμη.... Ρε πατηστε επαννεκινισεις να ηρεμησει η ζωη σας(και ας σας αγνοουν σαν φαντασματακι) :)
 

DeletedUser8563

Guest
Ασε ρε Πετρακη που θα μας την πεις ???? Που κανονιζες συνφωνιες κατω απο το τραπεζι κατα τωμ πλουραλιστων(pirgosilias) που αυτος οταν εμαθε για της συνφωνιες ειπε οτι ο Πετρος ειναι φιλος μοθ(ασχετα τι κανονιζες εσυ εναντιον τους).
Πια παρακαλια??? Τα παρακαλια τα ζηταγατε εσεις 1 βδομαδα να μην σας βαρεσουμε..και για αποκλεισμους που λετε ,ξερετε και εσεισ πολυ καλα γιατι δεν ειστε "αγγελουδια" τα εχετε φαει και εσεις π.χ kostasxatzik...Esperoscomics..χρηστος 75..krinitis..petros1972..Aνασα..




YΓ:Oταν μιλατε ο καθενας να κοιταει καλυτερα την δικια του καμπουρα.

Παιδια παλιοι γνωστοι ειμαστε όλοι, και εμείς ξέρουμε πώς παίζετε! Η ουσία ειναι το παιξατε καλα το παιχνιδακι και εντος και εκτός.... οι υπολοιποι παιξαμε το δικο σας παιχνιδι... τωρα τα υπολοιπα που γραφετε ειναι ντροπή... μπορείτε βεβαια να συνεχίσετε το ξεκατινιασμα προσωπικα εχω λίωσει από τα γέλια....
 

DeletedUser11130

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ (ΚΑΙ ΠΑΛΙ). ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΟΒΑΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΣΤΟ SKYPE ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΠΛΑΚΑ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΘΡΟΙ; ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ. ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΑΖΙ. ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ. ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΩ. ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ . ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΕΔΩ.

Συμφωνώ.......
 

DeletedUser

Guest
ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΑΦΟΥ ΣΚΑΙΠ ΜΠΑΙΝΩ ΣΠΑΝΙΑ.

ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ (ΠΡΟΦΕΣΟΡΕΣ) ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ.

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΑΜΕΝΟΥΣ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ "ΟΣΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ"

ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΠΗΚΑΜΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΠΠΑ.

ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ Η ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ. ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΑΚΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.

ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΚΩΧΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΣΚΟΥΡΙΑΣΩ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΑΠΟΙΚΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΩΝ ΠΛΟΥΡΑΛΙΣΤΩΝ 20 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΥΛΩΝ ΑΠΟ ΔΥΟΜΙΣΗ ΕΩΣ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 9 ΩΡΕΣ Η ΠΟΛΗ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΗ, ΕΝΩ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΜΕΤΟΥΣΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΣΕ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ...
 

DeletedUser10289

Guest
Κατά αρχάς θέλω να σας δώσω συγχαρητήρια για την διαφαινόμενη νίκη σας,απλά θέλω να κάνω μια παρατήρηση χρησιμοποιώντας μια παρομοίωση.Έχετε κερδίσει από ότι φαίνεται τον κόσμο και αυτό σας το αναγνωρίζουν όλοι,αλλά μόνοι σας με τα γραφόμενα σας δημιουργείτε την αντιπάθεια όλου του κόσμου.Έπρεπε να αφήσετε τους υπόλοιπους να γράψουν για σας συγχαρητήρια και όχι εσείς να μειώνετε με την υπεροχή σας τους αντιπάλους.Γι΄αυτό σας παρομοιάζω με την ομάδα μου τον Ολυμπιακό που ενώ όλοι ξέρουν ότι είναι ο καλύτερος τον αντιπαθούν γι΄αυτόν ακριβώς τον λόγο επειδή εμείς οι οπαδοί του είμαστε υπερόπτες και μειώνουμε τους αντιπάλους.Το σωστό είναι να σταματήσει κάπου εδώ όλο αυτό γιατί δεν βγάζει πουθενά και δεν ωφελεί κανέναν.Θα γίνουμε σαν τα καφενεία με τις ομάδες και ξέρετε καλά ότι αυτό δεν βγάζει πουθενά.Το μόνο που δημιουργεί είναι βία και κακίες.Αρκετά προβλήματα έχουμε όλοι μας στην καθημερινή μας ζωή,εδώ ήρθαμε για να ξεσκάσουμε και όχι για να περάσουμε ακριβώς τα ίδια.

ΦΙΛΙΚΑ Γιώργος
 

DeletedUser

Guest
ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΑΦΟΥ ΣΚΑΙΠ ΜΠΑΙΝΩ ΣΠΑΝΙΑ.

ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ (ΠΡΟΦΕΣΟΡΕΣ) ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ.

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΑΜΕΝΟΥΣ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ "ΟΣΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ"

ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΠΗΚΑΜΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΠΠΑ.

ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ Η ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ. ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΑΚΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.

ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΚΩΧΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΣΚΟΥΡΙΑΣΩ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΑΠΟΙΚΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΩΝ ΠΛΟΥΡΑΛΙΣΤΩΝ 20 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΜΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΥΛΩΝ ΑΠΟ ΔΥΟΜΙΣΗ ΕΩΣ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 9 ΩΡΕΣ Η ΠΟΛΗ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΗ, ΕΝΩ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΜΕΤΟΥΣΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΣΕ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ...

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΠΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΟΦΗΣΗ ΣΤΟΥΣ EVOLVE.
AN ΔΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑΜΕ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ. ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ Ο ΜΟΥΣΤΑΡΔΑΣ ( ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΕ ΧΑΣΤΟΥΚΑΚΙΑ ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΛΙΓΟ ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΡΑΒΩΣΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΓΡΑΨΑΜΕ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ. ΟΠΟΤΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.
ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΛΙΩΣΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ P/C ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ( ΧΕΙΡΩΝ/ΣΤΑΡΝΙΚΟΣ/ΚΟΥΚΟΥΤΑ/ ΦΑΝΤΑΡΑΚΙ/ Ο ΦΑΡΑΩ/ Η ΠΟΡΦΥΡΑ / NTG ΚΤΛ...) ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΕΦΑΓΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΝ 93.590 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΟΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ, ΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ. ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.
 

DeletedUser10825

Guest
Καλα χαμηλωστε θαυματα κανατε δεν αναστησατε και τον λαζαρο..
 

DeletedUser

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΠΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΟΦΗΣΗ ΣΤΟΥΣ EVOLVE.
AN ΔΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑΜΕ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ. ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ Ο ΜΟΥΣΤΑΡΔΑΣ ( ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΕ ΧΑΣΤΟΥΚΑΚΙΑ ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΛΙΓΟ ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΡΑΒΩΣΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΓΡΑΨΑΜΕ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ. ΟΠΟΤΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.
ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΛΙΩΣΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ P/C ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ( ΧΕΙΡΩΝ/ΣΤΑΡΝΙΚΟΣ/ΚΟΥΚΟΥΤΑ/ ΦΑΝΤΑΡΑΚΙ/ Ο ΦΑΡΑΩ/ Η ΠΟΡΦΥΡΑ / NTG ΚΤΛ...) ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΕΦΑΓΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΝ 93.590 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΟΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ, ΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ. ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.

...ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ...ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ, ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΠΑΛΟΙ ΚΑΙ ΓΙΟΤΑΔΕΣ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ (με άλλα λόγια ψάξε καλύτερα τα στατιστικά)

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ, ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
 
Κορυφή