ΠΑΣΧΑΛΙΝΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟΝ ΦΙ--ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΞΥΜΕΝΕΣ?

  • Δημιουργός θέματος balackof
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπερα.ειναι η πρωτη φορα που σχολιαζω και γενικα ποσταρω κατι.
Σημερα μου εκανε μεγαλη εντυπωση κατι.Αν και σε ολους τους αλλους κοσμους υπηρχαν οξυμενες αισθησεις οι οποιες δινονταν με τα αυγα Στον φι δεν υπαρχουν,και ρωταω τωρα εγω ΓΙΑΤΙ?
Παρακαλω αν μπορει καποιος απο τους διαχειρηστες να παρει θεση..Ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα.ειναι η πρωτη φορα που σχολιαζω και γενικα ποσταρω κατι.
Σημερα μου εκανε μεγαλη εντυπωση κατι.Αν και σε ολους τους αλλους κοσμους υπηρχαν οξυμενες αισθησεις οι οποιες δινονταν με τα αυγα Στον φι δεν υπαρχουν,και ρωταω τωρα εγω ΓΙΑΤΙ?
Παρακαλω αν μπορει καποιος απο τους διαχειρηστες να παρει θεση..Ευχαριστω

ΚΥΡΙΟΙ/ΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ/ΕΣ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Εφόσον το ζήτημα αφορά θέμα του παιχνιδιού, παρακαλούμε δημιουργήστε μια αίτηση στο κέντρο υποστήριξης.

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
ακομα περιμενω απαντηση απο χτες το βραδυ και απο το κεντρο υποστιριξης
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Το κέντρο υποστήριξης δεν είναι ζωντανή συνομιλία. Αποτελείται από ανθρώπους και μάλιστα εθελοντές που προσφέρουν από τον ελεύθερο χρόνο τους. Ανώτατο χρονικό όριο αναμονής απάντησης είναι οι 48 ώρες.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
θεαγενη σωστα μιλας και δεν με πειραζει ποσες ωρες θα περασουν εφοσον παρω μια απαντηση αλλα οι 48 ωρες εχουν περασει απο τοτε που ανοιξα το ποστ και 20 σχεδον απο την ωρα που εστειλα το μηνυμα στο κεντρο υποστηριξης.Και στον αγγλικο σερβερ και αυτοι ανθρωποι ειναι αλλα μου ηρθε απαντηση σε 15 λεπτα ομως οταν εκανα μια ερωτηση και την εκανα και 2 η ωρα το βραδυ..Εγω εχω να πω οτι και παλι ειμαστε πισω σε αλλο ενα πραγμα.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Οι 48 ώρες αφορούν το κέντρο υποστήριξης. Δεν έχουμε εγχειρίδιο Grepolis, και πράγματα που δεν μας έχουν ανακοινωθεί, όπως αυτό που ρωτάς, πρέπει με τη σειρά μας να ρωτήσουμε για να μας πουν γιατί συμβαίνουν.
Η ταχύτητα απάντησης πολλές φορές εξαρτάται από την παρουσία που διαχειριστή την κατάλληλη στιγμή αλλά και από το πλήθος των διαχειριστών (η ομάδα μας είναι ολιγομελής). Κι εγώ έχει τύχει να απαντήσω σε τίκετ μόλις ήλθε, στις 5 το πρωί κάποια στιγμή που είχα αϋπνίες, δεν σημαίνει όμως ότι το κάνω κάθε μέρα. Και σε πληροφορώ ότι δεν είμαστε καθόλου πίσω σ' αυτό το πράγμα, είμαστε από τις χώρες με τις ταχύτερες απαντήσεις. [/8EA]
 

DeletedUser

Guest
Ενταξει ωραια απο την στιγμη που μου ειπες οτι δεν σας το εχουν ανακοινωσει τελειωσε το θεμα και θα περιμενω οταν ενημερωθειτε να μου απαντησετε.Ομως βρε παιδια πεστε εξαρχης οτι δεν σας εχουν ανακοινωσει τον λογο και οχι να με στελνει στο κεντρο υποστηριξης ο knightmaregr για να μου πουν αυτο που λες τωρα εσυ δλδ οτι δεν σας εχουν ενημερωσει.
Παντως σευχαριστω και θα περιμενω απλα την απαντηση απο το κεντρο υποστηριξης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Η σειρά των ενεργειών που πρέπει να κάνουμε είναι καθορισμένη από την εταιρεία. Δεν μπορούμε να υπερκεράσουμε κανέναν κρίκο της αλυσίδας.
Στο θέμα τώρα, για όποιον άλλον έχει την ίδιαν απορία, η απάντηση είναι ότι για να βάλουν σαν λαμπριάτικα δώρα νομίσματα σοφίας και πολέμου, έπρεπε να αφαιρεθεί κάποιο χαρακτηριστικό κι έτσι αποφάσισαν να αφαιρέσουν τις οξυμένες αισθήσεις.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Αποφασισαν να αφαιρεσουν τις οξυμενες που ολοι οι παικτες κυνηγουσαν στα αυγα η τα χριστουγεννα και προσθεσαν 1000 ξυλο χιλια ασημι και 1200απο καθε υλη(ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ),δηλαδη το ποιο συμαντικο δωρο αφαιρεσαν.Οπως ξερεις και εσυ θεαγενη που παιζεις γκρεπολις οπως και ολοι οι διαχειριστες τις οξυμενες τις προτιμουμε ολοι με διαφορα απο τα υπολοιπα.Εσεις ξερω οτι δεν εχετε σχεση με αυτα γιατι κανονιζουν αλλοι τι θα γινει στο παιχνιδι αλλα αν ειναι ευκολο μεταφερετε τα παραπονα μας ωστε τουλαχιστον τα χριστουγεννα ακομα και αν δεν παιζω εγω η καποια παιδια να τις βαλουν παλι γιατι ειναι αδικο να εχει σε αλλους κοσμους και οχι στον φι.
 
Κορυφή