ΠΑΝΑθΗΝΑΙΚΟΣ vs ΒΑΡΤΣΑ

  • Δημιουργός θέματος Partento
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
κλειστε τους υπολογιστες σας μαγκες σημερα ειναι η μερα της ΠΑΝΑθΑΣ ολοι 21:45 στο MEGA για κακη μας τυχη απο τον καναπε...και μην ξεχνατε γαυρακια/χανουμακια/μπαοκια οτι ο ΠΑΝΑθΗΝΑΙΚΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!
 

DeletedUser

Guest
Πριν κλειδωθει (που θα κλειδωθει...) μια ομαδα θα παιζει σημερα ποδοσφαιρο...

thumb_fc-barcelona.png


δυστυχως, θα πρεπει να χαλασουμε και την οραση μας μιας και μεσα στο γηπεδο θα ειναι ο παναθηναϊκος...
 

DeletedUser

Guest
Εκπροσωπει ολη την ελλαδα;;;Και η Α.Ε.Κ. , ο Π.Α.Ο.Κ. και ο Αρης τι θα κανουν την πεμπτη;;Ενταξει,θα χασετε,εκτος και αν κανετε μια φαση στο παιχνιδι(Βλεπε αρης-παο) και κερδισετε πεναλτυ και μετα τρεχει η μπαρτσα...Ειμαι περιεργος να δω αν θα μπουν πανω απο 5 γκολ γιατι επαιξα 4-6 γκολ:)
Υ.Γ.:η Μπαρτσα ειναι φορτωμενη απο τη Χερακλες,τρεξτε να σωθειτε !!!
 

DeletedUser

Guest
5-1 νοτ μπαντ...Ακσιοπρεπισ εμφανισι... λολ...Αριανε κερνασ εμαθα!!! Πουντοσ? Λετε να ενοουσε οτι επεκσε το σπιτι του για 4-6 goals??? λολ...
 

DeletedUser

Guest
000205B3.gif



Γεια σου ρε εκπροσωπε!!! Ε ρε γλεντια!!! Παλι 5αρα απο την Μπαρτσα; Ελα, παραδεξου το, δεν πας στο δασος για αρκουδες ε; ;)
 

DeletedUser

Guest
Ολυμπιακοί του φόρουμ, πριν αρχίσετε το χώσιμο στον Παναθηναϊκό, για πείτε μου ;

Αντιπροσωπεύετε την Ελλάδα στο CL 2011 ; Όχι ; Τυχαίο, δεν νομίζω !

Όσο για την Μπάρτσα, ομαδάρα, ουσιαστικά πρωταθλήτρια κόσμου (βλ. Mundial 2010).
Εσείς μήπως θα κάνατε σκοράκι 7-0 ; Μήπως ; Δεν ξέρουμε φυσικά, αλλά δεν πειράζει.
Μια ζωή έξω από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα...τι να πείτε και εσείς...

Παρόλαυτα ο Τζόρβας ψάρωσε τον μέγιστο Μέσι στο πέναλτι...

Φυσικά, φυσικά, το σκορ μετράει και δείχνει πολλά.

Δεν πειράζει. Ο καλύτερος νίκησε.
 

DeletedUser

Guest
Ο μεσσι την αγγιξε την μπαλα...Καλα το ειχα πει,4-6 γκολ και πενταρα ο Π.Α.Ο.:d...Ξερετε κερδισα 10 ευρω μονο απο αυτο το παιχνιδι
 
Κορυφή