Ο Βασιλιάς είναι γυμνός - έπεσαν οι μάσκες !!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2573
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
κυριοι καλησπερα

μετα απο αρκετο καιρο επεσαν οι μασκες για τους "κορωνακιδες" του gamma κοσμου !

αλλα ας παρουμε τα γεγονοτα ενα ενα.

η "μεγαλη συμμαχια" του κοσμου μας οπως ολοι εχετε δει εχει καταφερει να παρει τα 7 θαυματα που τοσο πολυ ζητουσε.

το πως το καταφεραν το εχω γραψει εδω μεσα αρκετες φορες.
δεν ειναι το θεμα μου αυτο σημερα.

ας δουμε τι εγινε ομως απο την μερα που το καταφεραν και μετα.

1. μασκα πρωτη : που ειναι οι μαπες οεο ?

ο μεγας ηγετης των ελευσις ,με το που καταφερε να παρει τα θαυματακια του ,για να το γιορτασει την επεσε στην συμμαχια των μαπα.μια συμμαχια που με τα την διαλυση που βαρεσε ,ενα μεγαλο κομματι της προσχωρησε στους ΕΛ-ΕΛ.

το ευχαριστω του αρχηγου τους ηταν να τους πικαρει με διαφορα βιντεακια που ειχαν γινει κατα το παρελθον ,με σκοπο να τους δειξει οτι αυτος ειναι ο μεγαλος νικητης στην μαχη που ειχαν απο την αρχη του παιχνιδιου.οι αντιδρασεις απο τα παιδια ....γνωστες.υπαρχει ακομα το ποστ για οποιον το ψαξει.

ο βασιλιας κωλοτουμπας ,για αλλη μια φορα καταφερε να τους τουμπαρει και να σωσει την προωρη γκαφα του.
η ουσια ομως εχει μεινει ;)

2. μασκα δευτερη: Ατομικες καταξιωσεις

Ο/Η skulos έγραψε:
.Όλοι οι παίχτες των –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- είναι τέτοια άτομα..
Υγιείς Πνευματικά, καταξιωμένη στην δουλειά τους, και αγαπητοί στο κοινωνικό τους περιβάλλον..
Αυτός είναι και ο λόγος που χαίρονται ομαδικά το παιχνίδι και δεν επιδιώκουνε ατομικές καταξιώσεις και βραβεία!

ξεχνατε τι γραφετε σκυλακο μου και μετα δεν μπορεις να τα μαζεψεις.

εχετε καταλαβει οτι το βραβειο των θαυματων ειναι καθαρα για χτιστες και πατε να παρετε αυτα που εχουν ουσια.

με λαθος τροπο ομως φιλε μου.

εχουμε και λεμε.

ο ιζ νο γκουντ της συμμαχιας σας.
το πρωτοπαλικαρο σου σκυλακο.δες εδω τι κανει :

QIX5CGJ.png


κοντα 1.000.000 επιθετικα μεσα σε λιγες μερες. (δεν σου βαζω και τα 200.000 αμυντικα που δεν εχουμε ιδεα που τα βρηκε.)

noq3.png


αυτη ειναι μονο η τελευταια βδομαδα !!!

ως εδω καλα.μπραβο στο παλικαρι μας που βαραει.

αλλα ας δουμε καλυτερα τι βαραει :)

xf18.png
7bid.png


σε εμας δεν βαραει.ακομα και αυτα τα λιγα που εχουμε δεν ειναι απο αυτον.

ruov.png


στους ΕΛ δεν βαραει.εδω δεν υπαρχουν ουτε 100.000 αμυντικοι ποντοι

d5wo.png


μια απο τα ιδια και στους αχαιους :)

5zti.png


ουτε στα φιλαρακια

p9kl.png


τιποτα και εδω ;)

που βαραει ο φαλικος μας οεο ?????

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

ειστε τοσο νουμπαδες που δεν υπαρχει αυτο που βλεπω.

καλα ρε κορωνακιδες.

βαζετε τον αλεξακο και σας βαραει τα επιθετικα σας ????

και λεω τα επιθετικα γιατι καποιος που εχει σχεδον 100.000 ποντους επιθετικους καθε μερα .δεν τα σκαει σε αμυντικα.

πατε ρε λαμογια να παρετε την πρωτη επιθετικη θεση με αυτον τον τροπο ?????

ρε κουταβακια.ψαχνετε για μακακες.

ενα βραβειο που δεν το γουσταρετε γιατι ειναι ατομικο πατε να το παρετε με αυτον τον τροπο ???

εισαστε ΤΡΑΓΙΚΟΙ.

λογικα με αυτον τον τροπο και τα δικαιωματα που θα βγαζει θα παρετε και την πρωτη θεση :)

τι εγινε σκυλακο.εκει που φτυνουμε ,γλυφουμε τωρα ?????

ελεος ρεεεεεεεεε

ντροπη σου αλεξ.αλλα ξεχασα.τι μπορει να περιμενει κανεις απο καποιον που ειχε την φοβερη ιδεα να βαραει ολη η συμμαχια 50 ωρες μακρυα !!!!!

(και τα 200.αμυντικα δεν τα πιανω καν)

3. μασκα τριτη : πανω απο ολα οι συμμαχοι.

εδω εχουμε και το καλυτερο απο ολα.

jqkc.png


η μεγαλη συμμαχια πεταει 2 παιχτες ταυτοχρονα εξω. γιατι ?

dnmx.png


εκανε το λαθος και δεν μπηκε 3 μερες στο λογαριασμο του.
η μεγαλη συμμαχια δεν θα μπορουσε να βγαλει τον γελιοφορο και να γραψει οτι εχασε πολεις απο εμας :)

8nw.png


εκανε το λαθος και εχασε 5 πολεις απο εμας.
δεν μου λες σκυλακο.αν τον πρωτο τον πεταξατε γιατι ηταν ανενεργος,αυτον εδω γιατι ?

παρακαλω να δειτε τις ημερομηνιες ;)

66IwI9W.png


a23sMSS.png


os61.png


οπως βλεπετε ολοι το παλικαρακι ηταν μεσα οταν του περναμε τις πολεις.

τι να κανουμε ετσι ειναι αυτα.

τωρα οι βασιλιαδες δεν εχουν αναγκη τα υλικα σας για τα θαυματα.

τωρα εχουν 3 μονο σκοπους.

1. να παρουν την πρωτη θεση στους επιθετικους.(μια θεση που ζνομπαριζαν γιατι απλα δεν μπορουσαν να την παρουν.βρηκαν τον τροπο.ξερουν καλα απο λαμογιες)

2. να παρουν την πρωτη θεση στην καταταξη των παιχτων. (φεταααααααα φαλικο. εχεις ακομα πολυ δουλεια)

3. να κλεισουν τον κοσμο.απλα για να το κανουν αυτο πρεπει να σας σουταρουν εναν εναν.

κυριοι των ελευσις οπως ειπα και ποιο πριν ,επεσαν οι μασκες.

τωρα απλα ξερουν ολοι ποιοι εισαστε.

χτυπαω καμπανακι στους σπαρτιατες.

αν χρειαστει θα σας φανε και εσας.
τα παλικαρακια δεν εχουν θεο.μονο κορωνα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μιχαλη μου ελειψαν οι βλακειες σου!χαχαχαχαχαχα
Δεν ξερω τι κανει ο Αλεξ,αλλα οτι και να κανει δικος του λογαριασμος!
Οσο για τους μαπες που λες,οσο και να πειραζει καποιους τους νικησαμε και γι αυτο διαλυθυκαν!Αν θες ριξε μια ματια,ποσους μηνες[2,5 μηνες] ειχαν να μας παρουν πολη πριν διαλυθουν!!!
Οσο για τα υπολοιπα,οι περισσοτεροι απο εμας,τουλαχιστον εγω αυτο κανω,μενουμε στον γαμμα απλα περιμενοντας να κλεισει ο κοσμος και αδιαφορουμε για ολα τα αλλα!Αλλωστε δεν εχουμε κινητρο πια!

Υ.Γ. Μπορεις να μου δωσεις πισω την μασκα μου;
 

DeletedUser

Guest
Αυτά είναι..Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια..
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχα.και στο καπακι παραδεξου τον σκυλο και τους ελευσις.στην συνεχεια γλυψε.και στο τελος ζητα και καφε.κερασμενος βρεεεεεεε.αντε καλα τα πας.ο μιξας-τσουντ ο κολοτουμπας του γαμμα.

.βασικα πλεον δεν παιζουμε.η μαλλον παιζουμε το παιχνιδι που παιζεται εσεις,η που νομιζεται οτι παιζεται.(ξερεις παρατημενοι αντιπαλοι)

ο κοσμος θα κλεισει και εσυ θα κλαιγεσαι.ζητα και το τηλεφωνο του σκυλου να το εχεις.γτ σιγουρα θα σου χρειαστει μελλοντικα,μιας και ο γαμμα δεν θα υπαρχει.
 

DeletedUser2573

Guest
γατοπορδε εγω δεν εχω γλυψει κανενα π@π@κι σε ολη μου την ζωη.δεν θα το κανω εδω μεσα.
σας εκανα για αλλη μια φορα ρομπα και βγαινει και γραφει το καθε παπαγαλακι σαν και εσενα.
σας εβαλα αποδειξεις και τουμπεκιασατε.περιμενω τον γελιοφορο.
θα πεσει πολυ γελιο.
μετα τον γαμμα δεν εχω σκοπο να παω πουθενα.
οσπου να κλεισει ομως θα σας κανουμε την ζωη μαυρη.τα βαλαμε με τους κρητικους.λες να εχουμε θεμα με τα τσικο του γαμμα ?
αυτο εισασταν μια ζωη.τσικο.τιποτα παραπανω.

νιαου ρε
 

DeletedUser

Guest
Ο Βασιλιάς είναι γυμνός

Από τα λεγόμενα σου ένα πράγμα κατάλαβα…

Κατουρήθηκες πάνω σου όταν κατάλαβες ότι ο Άλεξ πάει ολοταχώς να σας πάρει την πρωτιά…
και έτρεξες Ολοταχώς.. να δικαιολογήσεις Τα αδικαιολόγητα....
Πάλι εμείς φταίμε..
ok!

Χα χα χα χα
Θα έχει πολύ πλάκα να δω τον πρώτο επιτιθέμενο ξαφνικά να γίνετε δεύτερος…
Χα χα χα χα
Μα ποιο πολύ πλάκα θα έχει να δω και τον πρώτο σε πόλεις να είναι και πάλι δεύτερος .. Χα χα χα χα χα

Έτσι είναι άμπαλε..
Στο Grepolis τίποτα δεν διαρκεί για πάντα.. (εκτός από την Νίκη των ΕΛΕΥΣΙΣ φυσικά) Χα χα χα χα χα χα χα χα
τζάμπα τα ευρα που έριξες..

Χα χα χα χα

Όσο για τα όσα έκατσες και έγραψες.. ομολογώ ότι είναι αντάξια του επιπέδου σου..
Δηλαδή πάτος..

Φιλαράκι θα στο ξαναπώ για να το εμπεδώσεις..

GAME OVER --- insert coin

Το πρώτο χώνεψε το..
Το δεύτερο κόφτω.. μαζί με το άλλο.. που σε δέρνει.. δημιουργεί πολλά προβλήματα..
Κυρίως εγκεφαλικά!

Καταλαβαίνεις για τι σου μιλάω!

Όσο για το εάν ο Βασιλιάς είναι γυμνός.. θα ήθελα να μου απαντήσεις ειλικρινά..
Το είδες με τα μάτια σου.. ή απλά το ένιωσες;







 

DeletedUser9087

Guest
ρε δεν παει κανεις διακοπες???? τελειωσε πλεον κοσμος.......
νικητης , οι καλυτεροι χτιστες........τα γνησια ταλεντα σε καθε κοσμο........
εκανε το παιχνιδι οτι ητανε δυνατο , να κερδισουνε οι καλυτεροι χαμαλιδες,,,,δεν πηγαινατε ρε παιδια προς λαχαναγορα να βγαλετε και κανα μεροκαματο???????
απο οτι καταλαβα καποιοι ψαχνανε για δουλικα και οχι για παικτες.....ερμα συγχαρητηρια σε ολους τους νικητες......γραφτηκε το ονομα ολων σας , για παντα ως οι καλυτεροι νεροκουβαλητες........το παρασημο του μπετατζη ποτε το δινει το φρεπολις?????
και μεταμουλεγες μικε ελα πισω.....να παιξουμε το ποιος ειναι καλυτερος χαμαλης??????:dthis is grepolis.....οχι..οχι....δεν μπορω ναμπω σε αυτη τη λογικη ..
ως προς το θεμα τωρα , ειναι ενα αναθεμα....μαλλον ειχανε για δασκαλο τον ντουλαπακι απο τον δελτα....ο πρωτος διδαξαντας σε αυτα τα περιεργα στατιστικα .....
πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι ασχολησε τοσο με δευτεροκλασσατους....ημαρτον ....
σημ..επειδη για μικρο διαστημα επαιξα με τους μαπα αντιπαλος, ητανε φιλοτιμα παιδια αλλα μετριοτατοι παικτες.........
καλο καλοκαιρι σε ολους....this is grepolis
 

DeletedUser3333

Guest
ρε δεν παει κανεις διακοπες???? τελειωσε πλεον κοσμος.......
νικητης , οι καλυτεροι χτιστες........τα γνησια ταλεντα σε καθε κοσμο........
εκανε το παιχνιδι οτι ητανε δυνατο , να κερδισουνε οι καλυτεροι χαμαλιδες,,,,δεν πηγαινατε ρε παιδια προς λαχαναγορα να βγαλετε και κανα μεροκαματο???????
απο οτι καταλαβα καποιοι ψαχνανε για δουλικα και οχι για παικτες.....ερμα συγχαρητηρια σε ολους τους νικητες......γραφτηκε το ονομα ολων σας , για παντα ως οι καλυτεροι νεροκουβαλητες........το παρασημο του μπετατζη ποτε το δινει το φρεπολις?????
και μεταμουλεγες μικε ελα πισω.....να παιξουμε το ποιος ειναι καλυτερος χαμαλης??????:dthis is grepolis.....οχι..οχι....δεν μπορω ναμπω σε αυτη τη λογικη ..
ως προς το θεμα τωρα , ειναι ενα αναθεμα....μαλλον ειχανε για δασκαλο τον ντουλαπακι απο τον δελτα....ο πρωτος διδαξαντας σε αυτα τα περιεργα στατιστικα .....
πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι ασχολησε τοσο με δευτεροκλασσατους....ημαρτον ....
σημ..επειδη για μικρο διαστημα επαιξα με τους μαπα αντιπαλος, ητανε φιλοτιμα παιδια αλλα μετριοτατοι παικτες.........
καλο καλοκαιρι σε ολους....this is grepolis

Οι νικητες ειναι αυτοι που αντεξανε παλικαρι
ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΑΝΕ,εαν κρινεις παιχτες και συμμαχιες και δεν εχεις παρει χαμπαρι ΠΩΣ ΕΧΕΙ το παιχνιδι κριμα,αλλα δεν πειραζει ο καθενας βαζει τα προσωπικα του γουστα απο πανω ,το θεμα ειναι ποιος μενει και οχι ποιος νουμπας δεν αντεξε ΓΙΑΤΙ ΝΤΕΜΕΚ ΟΙ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ και εχει και αποψη κιολας ,χαχαχαχα δεν πας απο κει που ρθες ρε γιατι αυτος ο κοσμος απ`οτι φανηκε δεν σ`επερνε
Για να μιλας για τον ντουλαπακι μαλλον θα τον ειχες σε εκτιμηση,δυστυχως και εκει πεφτεις εξω κανεναν ντουλαπακι και πιστολα δεν εκτιμησαμε για να μεταφερουμε τ`ονομα τους και σε αλλους κοσμους,απεναντιας ,αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχουμε αποψη

κριμα και αυτο με τους χτιστες ,θα πρεπει να βαζεις πολυ πουδρα στα χερακια σου ,να τα χεις μαλακα και μεταξενια

για παρασημο μπετατζη δεν ξερω, δεν κρινω ,καθε επαγγελμα θελει την μαγκια του , για παρασημο την κανω μ`ελαφρα πηδηματακια μηπως μπορεις να μου πεις αν το δινουν???
και μια λεπτομερια παντως ετσι για να μην ξεχνιομαστε,αν δεν χτισεις την πρωτη σου πολη ,δεν προκειτε να εχεις και δευτερη πολη ,ετσι ειναι το παιχνιδι ετσι ξεκιναει,γιατι δεν διαμαρτυρεστε γι`αυτο ρε ζαρκαδια???


Υ.Γ.μιχαλη μην ξεχνας να συνεχισεις ν`ανεβαινεις προς 33
Υ.Γ2.ο φαλικος τις επιθεσεις του τις εστειλε στον κοσμο δελτα
ηθελα εκκαθαριστικες και μου τις εστειλε...τοσα και τοσα εχουμε κανει ,αυτο πως θα το κανουμε,ψαξε στα στατς του δελτα και θα τα βρεις τα ποντακια ,πιστεψε με!!!
 

DeletedUser

Guest
ειπα δεν θα ξαναγραψω αλλα ο αρρωστος φιλος μου ο Μιχαλης κανοντας το μονολογο του
εχει υπερβει καθε οριο ψεύδους, αλαζονείας και γελοιότητας

κριμα που δεν εχουν stats τα φαντασματα γιατι μπορει και να σου εβγαιναν οι σουμες
βαλε λοιπον στο τεφτερι σου οτι εχω σπασει οτι φαντασμα υπαρχει απο Θ14 εως Θ74

ολα μισα ομως μας τα λες
προφανως γιατι η μισες αληθειες ειναι χειρότερες και απο το μεγαλυτερο ψεμα
οπως και η ημιμάθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας

και ειμαι σιγουρος οτι ξερεις ποιος στοχους κοπαναω αφου διαβαζεις το φορουμ μας και αφου παρακολουθεις τις κατακτησεις μου

πες μας λοιπον εσυ παλικαρι μου πως ακριβως τσιμπησες 442 χιλιαρικα σε μια μερα
svgrw4.jpg


και μιας και θα μπεις στο κοπο εξηγησε μου πως γινεται αυτος ο νεκρος που μοιραζει πολεις
να εχει τετοια συμπεριφορα
ντoπαρισμενος ειναι?
α ρε Μιχαλη αρχηγαρα και νεκρους αναστενεις λεμε
2j3mihw.png


τα υπολοιπα που γραφεις τα αφηνω ασχολιαστα ως αναξια σχολιασμου
τα περισσοτερα ειναι βλακωδεις και μιζερες φανφαρες ουτε καν καφενειακου η εστω γηπεδικου επιπεδου
χωρις ουσια και ενδιαφερον

να σου πω μονο κλεινοντας οτι δεν ειμαι πρωτοπαλίκαρο κανενος και δεν παιρνω εντολες απο κανεναν
δεν σου τα εχουν πει καλα η εχεις μεινει 1-2 χρονια πισω? τπτ απο τα 2 μαλλον σε βολευει το δικο σου σεναριο
για την παραμυθα που πουλας

ομοιως δεν εχω νταηδες που στελνουν απειλητικά μνμ και white warriors χειροκροτητές

αντιο σας μαγκες
και καλο καλοκαιρι
 

Συνημμένα

  • Untitled2.png
    Untitled2.png
    38,9 KB · Προβολές: 9
  • Untitled (6).png
    Untitled (6).png
    52,3 KB · Προβολές: 11
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
καλησπερα αλεξ.
θα απαντησω μονο σε εσενα τωρα.στο σκυλακι ποιο μετα.

οι δικοι μου οι ποντοι ειναι απο τον προσταγμα.ενα παλικαρακι απο τους κρητικους που εκανε το λαθος και δεν μπηκε για ενα σ-κ μεσα στον λογαριασμο του.δεν του αφησα ουτε τουβλακι μεσα στην πολη.αν γουσταρεις μπορω να σου στειλω ολες τις αναφορες.απλα πες μου οτι τις θες.

αυτες ειναι οι εξεγερσεις που ειχα φτασει καποια στιγμη.αν πατησεις πολη θα δεις σε ποιον ανηκουν.

xwrv.png


παμε τωρα και στον μιχη

το εχω πει και ο ιδιος στον sgarum οτι παιζει μονο και μονο για να βγαζει αμυνες.οσοι πηραν πολεις του λυκαων στην 44 θα ειδαν αμυνες του να φτανουν.το παιχνιδι του ειναι αυτο.δεν το κανει ο μονος εδω μεσα.προβλημα δικο τους.

εχει δικαιωματα τρελα.ετσι βρηκε φαντασματα και περνει.ακομα και αυτες που περνει τισ δινει σε οποιον γουσταρει πολη.

ειναι ολα τοσο απλο.

περιμενω μνμ σου αν θες τις αναφορες μου απο τον προσταγμα.μπορεις αν θες να ρωτησεις και τους συμμαχους σου τους κρητικους να σου πουν ;)
 

DeletedUser3333

Guest
ΧΑΧΧΑΧΑ ΜΙΧΑΛΗ ΤΟΣΕΣ ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ ΜΕ ΠΗΓΑΣΟΥΣ ΤΙΣ ΣΗΚΩΝΑ
ΑΙΝΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΑΛΤΕ ΓΛΩΣΣΑ
ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΥΛΟΥΣΕΣ ΜΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΧΑΧΑΧΑ
ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕ ΠΗΓΑΣΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΠΗΓΑΣΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΠΑΙΧΤΗ,Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΝΕΡΓΟΥΣ...ΑΥΤΟ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ ΤΑΚΤΙΚΗ, ΠΑΡΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ
Ο SGARUM ΜΟΝΑΧΑ ΑΜΥΝΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
3 + ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ
ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΠΑΡΑ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΕΞΗ ΕΙΠΕΣ ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΙΟΝΥΣΕ ΓΕΛΑΓΕ ΟΛΗ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ
ΠΕΡΑ Τ`ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ, ΝΕΚΡΟΥΣ ΠΩΣ ΑΝΑΣΤΑΙΝΕΙΣ ????


Υ.Γ.1 ΜΙΧΑΛΗ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΕΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ
Υ.Γ.2 ΤΟ ΓΙΔΔ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ???
 

DeletedUser2573

Guest
εδω ειμαι.

στρατο δεν θελω να σε βαλω στο ιδιο τρυπακι με το κουταβι.σε εχω για ποιο σπιθα.
κατι ρωτησε ο αλεξης και του απαντησα.
τι δεν καταλαβες αγορι μου απο αυτο ?
τωρα με τα ονοματα καπου το εχασες εσυ.ξαναδιαβασε.

εσυ και ο σκυλος εχετε μια ταση να μιλατε πολυ ασχημα.
μπορω να το κανω και εγω.

γιατι πιστευτε οτι με αυτον τον τροπο θα κερδισετε κατι ?

σας εβαλα 2-3 πραγματακια.
το γεγονος οτι βγαζετε νευρα και επιθετικοτητα παει να πει οτι εχω δικιο.

δεν εχω να πω κατι αλλο.
σας εκραξα μια χαρα.

το τι παιχτης ειμαι το ξερετε πολυ καλα.
αν με ειχατε για την πλακα σας θα μου ερχοσασταν απο 50 ωρες μακρια ;)

δεν το κανετε γιατι μετα θα σας κραζω ωσπου να κλεισει ο κοσμος.

τελος η συμμαχια σας δεν γελαει καθολου.
τα εχετε δει σκουρα .
κριμα μαγκες
με μας θα βγαλουν καλλους οι κωλοι σας.

σκυλοπορδε.μαθε να μιλας και σταματα να πιανεις στο στομα σου τον φαλο μου.

Υ.Γ για να κλεισετε τον κοσμο νουμπαδες πρεπει να φυγετε πρωτα :)

χαχαχαχαχαχαχ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εδω ειμαι.

στρατο δεν θελω να σε βαλω στο ιδιο τρυπακι με το κουταβι.σε εχω για ποιο σπιθα.
κατι ρωτησε ο αλεξης και του απαντησα.
τι δεν καταλαβες αγορι μου απο αυτο ?
τωρα με τα ονοματα καπου το εχασες εσυ.ξαναδιαβασε.

εσυ και ο σκυλος εχετε μια ταση να μιλατε πολυ ασχημα.
μπορω να το κανω και εγω.

γιατι πιστευτε οτι με αυτον τον τροπο θα κερδισετε κατι ?

σας εβαλα 2-3 πραγματακια.
το γεγονος οτι βγαζετε νευρα και επιθετικοτητα παει να πει οτι εχω δικιο.

δεν εχω να πω κατι αλλο.
σας εκραξα μια χαρα.

το τι παιχτης ειμαι το ξερετε πολυ καλα.
αν με ειχατε για την πλακα σας θα μου ερχοσασταν απο 50 ωρες μακρια ;)

δεν το κανετε γιατι μετα θα σας κραζω ωσπου να κλεισει ο κοσμος.

τελος η συμμαχια σας δεν γελαει καθολου.
τα εχετε δει σκουρα .
κριμα μαγκες
με μας θα βγαλουν καλλους οι κωλοι σας.

σκυλοπορδε.μαθε να μιλας και σταματα να πιανεις στο στομα σου τον φαλο μου.

Υ.Γ για να κλεισετε τον κοσμο νουμπαδες πρεπει να φυγετε πρωτα :)

χαχαχαχαχαχαχ

Εισαι αστειος δεν λεω,μας χαριζεις αφθονο γελιο καθημερινα,τετοιο σαχλαμαρα δεν βρισκεις πια στις μερες μας!!!

Υ.Γ.Αμα ειχες κανενα θαυμα,θα σου καναμε επιθεση και απο 60 ωρες μακρια αλλα......οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει.......!!!
 

DeletedUser2573

Guest
καλημερα βλαδιμηρε.

το εχω γραψει αρκετες φορες οτι ο σκοπος μου ειναι να διασκεδασω τον κοσμο που διαβαζει.
εγω βλεπεις το κανω επι τουτου και οχι εν αγνοια μου οπως εσεις ;)

σαχλαμαρα λεσβανδρε θα βρεις παντου γυρο σου στην ζωη.δεν θα μπορουσε να απουσιαζει απο εδω μεσα.
δεν μου ειπες θες μονο το θαυμα που δεν εχω (και ποτε δεν ηθελα) ή και τους κωδικους του λογαριασμου μου,για να τον βγαλεις απο την συμμαχια ? (ναι βρε αυτο που κανατε στα ΕΛ)

τωρα δες ποιος ειναι ο χαζος σε ολο το θεμα μας.

ΕΣΕΙΣ :

εχετε 2 νεους στοχους.τις πρωτιες στην καταταξη την ατομικη και την επιθετικη.
αρα υπαρχετε ακομα στο παιχνιδι και ας εχει μαλιασει η γλωσσα του τραμουντανα να λεει GAME OVER :)

ΕΓΩ :

να σας κανω ρομπα στο κεντρικο με αποδειξεις και οχι μονο με λογια και ....... να σας κραταω στο παιχνιδι

χαχαχαχχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

τα λεγαμε !!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΕΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΝΟΗΘΕΙ ΜΕ ΑΧΑΙΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΝ.Ο ΣΤΑΥΡΟΣBTS ΜΑΖΙ ΜΕ HRISTOFOROS ΕΙΔΗ ΚΑΝΑΝΕ ΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΒΑΘΙΑ ΣΤΗΝ 43.

ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.ΚΑΙ Ο ΜΙΞΑΣ-ΤΣΟΥΝΓΚ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ.

ΜΙΞΑ???ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ??
Ε??
ΠΩΣ ΕΙΠΕΣ???

ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ.
 

DeletedUser3333

Guest
Καλησπερα ,μιχαλη λες πως


εσυ και ο σκυλος εχετε μια ταση να μιλατε πολυ ασχημα.
μπορω να το κανω και εγω.

γιατι πιστευτε οτι με αυτον τον τροπο θα κερδισετε κατι ?


Εαν ψαξεις στο κεντρικο φορουμ το μονο θεμα που εχω ανοιξει ειναι http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?6650-Καλη-χρονια-κοσμε-γαμμα&p=56185#post56185
εσυ μιχαλη ποσα θεματα εχεις ανοιξει και για πιο λογο τ`ανοιξες???




σας εβαλα 2-3 πραγματακια.
το γεγονος οτι βγαζετε νευρα και επιθετικοτητα παει να πει οτι εχω δικιο.

δεν εχω να πω κατι αλλο.
σας εκραξα μια χαρα.

και ενω ΑΝΟΙΞΕΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ και ξεκινησες να μιλας γεματος ευγενεια και οι λεξεις ν`ανεμιζουν σαν μεταξι συνεχιζεις

το τι παιχτης ειμαι το ξερετε πολυ καλα.
αν με ειχατε για την πλακα σας θα μου ερχοσασταν απο 50 ωρες μακρια ;)


δεν το κανετε γιατι μετα θα σας κραζω ωσπου να κλεισει ο κοσμος.

Βγαινεις στο κεντρικο και κραζεις (με μεταξι)μια προσπαθεια των Ελευσις σε ενα πεσιμο μεχρι 30ωρες
παρα την ευγενικη σου προσπαθεια με λεξεις απο μεταξι
σου ειχα πει τοτε

Παντως εαν θες ...εναν δικο σας λυκαων βλεπω κοντα μου στην 44 πες του να κανει κινηση και στηριξτε τον μετα ολοι οι αετοι
Ετσι να δουμε εσεις τι πουλια πιανετε σε πολη που δεν ειναι ακομα μπαζωμενη και ξερετε οτι θα μπαζωθει και αυτο απλα το αναφερω γιατι μεχρι να φτασετε εσεις εκει πανω εγω το κοβω να το χω παρατησει,επομενως καντε μου την τιμη με πραξεις και θα κανουμε καλαμπουρι και με μηνυματα κιολας ετσι να το χαρουμε!!!...μετα θα μπορειτε να γκριναξετε κιολας αν παρω και καλυτερη θεση στην καταταξη του μαχητη γιατι πηρα αμυνες απο συμμαχους μου ,αλλα αποφασιστε πρωτα ποιος ειναι ο αδικος η θα μιλαμε γι`αυτους που τρωνε ξυλο και τους στηριζει η συμμαχια τους η γι`αυτους που δερνουν και τους στηριζει η συμμαχια τους ,μην μια το ενα και μια το αλλο!!!και υποψιν υπερατλαντικα ταξιδια εχω κανει παρεα με πολλους ελευσις σε αρκετες θαλασσες μη μου δικαιολογηθεις γι`αυτο δεν προκειτε να το καταλαβω γιατι η πραξη απο τα λογια εχουν μια διαφορα!!!

και η απαντηση σου ητανε μπουρδες, η μαλλον αυτα που σου λεγαμε στην σταση μας τα λες στο λεωφορειο,οπως και να χει δεν ξερω τι παιχτης εισαι,φαφλατας εισαι παντως γιατι απο τις 30 ωρες πηγαμε στις 50 (σου το ξανααποδειξαμε οτι το κανουμε)και εγω ακομα σε περιμενω ,ενω εσυ απλα χρησιμοποιεις τα δικα μου λογια
Οπως και να χει ΕΓΩ ΣΑΝ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΑ ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΠΑΙΧΤΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΝΤΑΚΙΑ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΛΕΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ,ΑΛΕΞΗ ΧΤΥΠΑΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗ ΚΤΛ



τελος η συμμαχια σας δεν γελαει καθολου.
τα εχετε δει σκουρα .
κριμα μαγκες
με μας θα βγαλουν καλλους οι κωλοι σας.

Οι κωλοι δεν ξερω τι θα κανουν με σας παντως τα π@π@κι@ μας εχουν παρει φωτια απο το πριξιμο



Υ.Γ για να κλεισετε τον κοσμο νουμπαδες πρεπει να φυγετε πρωτα :)

χαχαχαχαχαχαχ

Εχουμε φυγει μιχαλη εσυ δεν το χεις καταλαβει


ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΕΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΝΟΗΘΕΙ ΜΕ ΑΧΑΙΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΝ.Ο ΣΤΑΥΡΟΣBTS ΜΑΖΙ ΜΕ HRISTOFOROS ΕΙΔΗ ΚΑΝΑΝΕ ΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΒΑΘΙΑ ΣΤΗΝ 43.

ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.ΚΑΙ Ο ΜΙΞΑΣ-ΤΣΟΥΝΓΚ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ.

ΜΙΞΑ???ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ??
Ε??
ΠΩΣ ΕΙΠΕΣ???

ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ.
Ρε συ πανο δεν ξερεις τι παιχτης ειναι ο μεταξοσκωληκας τσ τσ τσ
Εδω ενας συμμαχος του δεν εχει βγει τοσο καιρο να πει κουβεντα
εμενα αμφισβητουν και απαξιουν να απαντησουν,εσενα ,τον σκυλο ,τον αλεξη τον Γιωργο,δεν ξερω,η εχουν πολυ εμπιστοσυνη τον μιχαλη η απλα δεν τολμουν να του πουν οτι το χει ξεφτυλισει
α οχι κανω λαθος βγηκε ενας παλιος του συμμαχος ο μεταξοχερης και κατι ελεγε για μπετα ,καλουπια ,σκαλωσιες ητανε ,δεν θυμαμαι,παντως αυτος δεν ...εχει τσαντουλα και φσωφσω και τριγυρναει σαν τζιτζιφιογκος


σχετικα με αυτο



1. μασκα πρωτη : που ειναι οι μαπες οεο ?

ο μεγας ηγετης των ελευσις ,με το που καταφερε να παρει τα θαυματακια του ,για να το γιορτασει την επεσε στην συμμαχια των μαπα.μια συμμαχια που με τα την διαλυση που βαρεσε ,ενα μεγαλο κομματι της προσχωρησε στους ΕΛ-ΕΛ.

το ευχαριστω του αρχηγου τους ηταν να τους πικαρει με διαφορα βιντεακια που ειχαν γινει κατα το παρελθον ,με σκοπο να τους δειξει οτι αυτος ειναι ο μεγαλος νικητης στην μαχη που ειχαν απο την αρχη του παιχνιδιου.οι αντιδρασεις απο τα παιδια ....γνωστες.υπαρχει ακομα το ποστ για οποιον το ψαξει.

ο βασιλιας κωλοτουμπας ,για αλλη μια φορα καταφερε να τους τουμπαρει και να σωσει την προωρη γκαφα του.
η ουσια ομως εχει μεινει ;)



ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝΕ ΓΝΩΣΗ ΑΠΛΑ ΔΟΥΛΕΨΕ ΤΗΝ
ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΤΟ
ΕΙΜΑΙ ΓΚΑΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΣΚΑΜΠΑΖΩ ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ
ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ Ν`ΑΝΟΙΓΩ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ...ακους εκει πικαρει και σαχλαμαρες η σουρωμενος εισαι η βλακας για να βγαζεις τετοια συμπερασματα,παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εχεις παρει χαμπαρι τι παιχνιδι παιζεις ,γιατι πολυ απλα Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΤΙΣΤΗΣ Σ`ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ!!!...αντε γεια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
χαχαχαχαχαχαχα

καλου κακου να εχεις το νου σου γιατι με την φορα που εχει παρει βλεπω να σας βαραει ολους εκει μεσα
αλεξξξξξξξξξξξξ

βαρας που βαρας .....ελευσις !!!

δεν τους σπας και ενα θαυμα ?

χαχαχαχχαχαχαχ

ποσο ρομπες εχετε γινει ρε νουμερα.
 

DeletedUser3333

Guest
Θα παρακαλουσα καποιον απο την ομαδα διαχειρισης να εξηγησει στους απειρους παιχτες πως:

Οταν καποιος παιχτης παρει πολη πανω σε θαυμα απο παιχτη της ιδιας συμμαχιας το θαυμα δεν χανει επιπεδο
οπως κ οτι :
Οταν μια συμμαχια εχει ενα θαυμα στο επιπεδο 10 και ξαφνικα εμφανιστουν στο νησι με το θαυμα 12 πολεις φαντασματα,το θαυμα αυτοματος χανει 1 επιπεδο μιας και η συμμαχια δεν εχει την κυριωτητα του νησιου...

θα θελα δε να τονισω πως εαν κατακτησει παιχτης πολη απο συμπαιχτη του οι εξεγερσεις που ηδη τρεχουν στην ιδια πολη αναβαλονται και ας εχει και 5000 επιθεσεις στον δρομο αποικιακο δεν κουμπωνει,οπως επισεις θα θελα να κανω μια προσωπικη ερωτηση στον μιχαλη...
μιχαλη ας υποθεσουμε οτι ολος ο κοσμος γαμμα στελνει επιθεσεις εστω και απο 50-60 ωρες πανω στο θαυμα και ας πω τυχαια πανω στην πολη του σκυλου ,και ενω στελνεις κανονικα τις επιθεσεις σου και εχεις στο συνολο 300 επιθεσεις ξαφνικα βλεπει το εξης

8VyMSXy.png


οι επιθεσεις που ειναι ηδη στον δρομο συνεχιζουν την πορεια τους η γυρνανε πισω???
 

DeletedUser2573

Guest
ελα ρε στρατο ακομα εδω εισαι δεν πηγες για μπανακια ?

δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα εγραψες ολα αυτα.ποιος σε ρωτησε ?

αν τα λες για μενα τα ξερω πολυ καλα.αλλα και παλι δεν σε ρωτησα.

παμε τωρα σε αυτο που με ρωτας.

δεν σου κρυβω οτι καποια στιγμη περασε απο το μυαλουδακι μου αυτο που με ρωτας.

θα σου απαντησω με γνωμονα την λογικη.δεν εχω βαρεσει ΠΟΤΕ ΑΠΟ 48+ ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ.με λιγα λογια δεν μπορω να ξερω τι παιζει.
ΠΙΣΤΕΥΩ οτι οι επιθεσεις σκανε ολες.

απλα δεν μπορεις να παρεις πολη.
θα στο σπασω για να το καταλαβεις.

μεγιστη επιθεση με αποικιακο 48 ωρες.

ενεργοποιηση διακοπων 48 ωρες.

δλδ σε καμια περιπτωση δεν μπορει να φυγει αποικιακο πριν την ενεργοποιηση των διακοπων και να σκαει αφου εχουν μπει.

αν το αποικιακο σταλει μετα την ενεργοποιηση το συστημα δεν του επιτρεπει να φυγει απο την ωρα που θα ειναι σε διακοπες ο παιχτης.

ξεκαθαρα σου απαντω οτι δεν χανει πολη

απο εκει και περα λογικα οι επιθεσεις πρεπει να σκανε χωρις να εχουν ουσια.απλα τρωνε οτι βρουν μεσα.

σε καλυψα ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή