Οδηγός εφαρμογής υπογραφής στο Φόρουμ

  • Δημιουργός θέματος kinder
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
[kin]Κατ' αρχήν, θα πρέπει να έχετε δημιουργήσει την υπογραφή σας και να μην έχει μεγαλύτερο μέγεθος από το επιτρεπτό.

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το επιτρεπτό μέγεθος.

Στη συνέχεια θα πρέπει να ακολουθήσετε την εξής διαδρομή:

- Πίνακας Ελέγχου

- Επεξεργασία Υπογραφής

- βάλτε στο κουτί Option 2. Upload Image From Your Computer την υπογραφή από τον υπολογιστή σας ή στο κουτί Option 1. Enter the URL to the Image on Another Website το link της υπογραφής

- βλέπετε την προεπισκόπηση της υπογραφής σας επάνω από τις εντολές αυτές και πρέπει να πατήσετε τον επιλογή Insert

- πατήστε Αποθήκευση υπογραφής

Στο κουτί από πάνω θα γράφει το εξής: [SIGRIPT][/SIGRIPT] είστε έτοιμοι... η υπογραφή σας θα βρίσκετε από κάτω από το κείμενό σας πάντα...[/kin]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3159

Guest
....

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΜΟΡΦΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ, (ΜΕ ΚΙΝΗΣΗ);
 

DeletedUser3159

Guest
OK...

ΝΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΙΝΟΥΜΕΝΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟΥ KINDER Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ, ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΔΙΑΤΥΠΩΣΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ;

ΣΤΟ "Υπογραφές και Άβαταρ" ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΛΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΣΥΣΧΕΤΙΣΗ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ;

:h:confused:
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Οι εικόνες σου είναι εντάξει.
Και ο Κίντερ είναι ο Κίντερ. [/8EA] :d
 

DeletedUser3159

Guest
...

ΘΕΑΓΕΝΗΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ.:) ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΔΩ...ΕΓΚΥΚΛΟΠΕΔΙΑΚΆ!
 

DeletedUser10796

Guest
...

ΘΕΑΓΕΝΗΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ.:) ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΔΩ...ΕΓΚΥΚΛΟΠΕΔΙΑΚΆ!
Νομίζω η εικόνα πρέπει να έχει κατάληξη .gif και να είναι σχεδιασμένη για να κινείται.Λογικά μετά από τόσα χρόνια θα έχεις βρει τρόπο να το κάνεις αλλά δεν πειράζει. :)
 
Κορυφή