ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

Jailbreak

Άρμα
Θα ηθελα να παρακαλεσω τους παιχτες του θητα κοσμου του grepolis
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ...ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
Αυτο που γινεται σε αυτον τον κοσμο δεν εχει προηγουμενο....!

διοικηση ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ
tasos-myrtianos-kingminoas78
 

DeletedUser

Guest
βαρεθηκαμε να βλεπουμε μονο φαντασματα.....
τι στο καλο μπαινουν στο παιχνιδι,μονο για χτισιμο????
πουφ!με κουρασαν......
 

DeletedUser

Guest
Τα link του Grepolis και του Farmville στο Facebook είναι δίπλα δίπλα και πολλοί τα μπέρδεψαν.
 

DeletedUser3653

Guest
μαλλον απο ταιβαν τους φερνουν τους παιχτες...δεν εξηγητε αλλιως το οτι χαλανε τοσο ευκολα!
 

DeletedUser7570

Guest
Έχουν αρχίζει να φεύγουν πολλοί και από το Θήτα.
 

Jailbreak

Άρμα
Κατά το ορθόν, έχουμε αρχίσει και διώχνουμε πολλούς από τον Θήτα και πηγαίνουν να βρουν ευνοϊκές συνθήκες για άνετο χτίσιμο σε πιο νέους κόσμους.
πλακα πλακα αυτο το πραγμα γινεται...
το παιχνιδι απλα εγινε ενα ατελειωτο κυνηγητο Π.Μ.
this is grepolis
 

DeletedUser7570

Guest
Η αλήθεια είναι ο Θήτα χάνεται όπως οι άλλοι κόσμοι.
 

DeletedUser6835

Guest
Ο ΘΕΤΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΕΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ
 

DeletedUser7570

Guest
Μακάρι τουλάχιστον οι 5 πρώτες να μπορούν κανούν θαύμα γρήγορα.
 

DeletedUser7403

Guest
ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...!!!! ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ,ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ(ΔΝ ΛΕΩ) ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΕ 2-3 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΤΡΩΝΕ ΟΛΕΣ Η ΚΑΙ ΜΕ 1 ΠΟΛΗ 3000 ΠΟΝΤΩΝ ???? ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ???? ΑΝΑΙΒΕΝΟΥΝ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ 500 ΥΣΤΕΡΑ ΒΑΡΙΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΑΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.ΑΠΛΟ.ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ 1 ΠΟΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΠΑΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΙΔΡΥΣΟΥΝ 2Η:h:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6835

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...!!!! ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ,ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ(ΔΝ ΛΕΩ) ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΕ 2-3 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΤΡΩΝΕ ΟΛΕΣ Η ΚΑΙ ΜΕ 1 ΠΟΛΗ 3000 ΠΟΝΤΩΝ ???? ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ???? ΑΝΑΙΒΕΝΟΥΝ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ 500 ΥΣΤΕΡΑ ΒΑΡΙΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΤΑΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.ΑΠΛΟ.ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ 1 ΠΟΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΠΑΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΙΔΡΥΣΟΥΝ 2Η:h:p

ΕΡΩΤΗΣΗ: ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΒΡΕ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΠΟΝΥΣ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7570

Guest
Καλό είναι που το παιχνίδι προσταυτεύει τον αμυνόμενο γιατί θεωριτηκά είναι μικρότερος.
 

DeletedUser7403

Guest
συμφωνω

συμφωνω και με τους 2,το 1 δν το ειχα παρατηρησει !!!
 

DeletedUser7570

Guest
Εσείς (Ηρακλήδες) και οι Ολύμπιοι έχετε μεγάλη διαφορά με τους υπόλειπους.Και όσο ακούω,ο Θήτα δεν έχει πολλές αναταραχές ευτυχώς.
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΕΟΣ

παιδια...ειναι απιστευτο...7 στα 10 νησια εχουν φαντασματα...μου σπανε πολυ τα νευρα γιατι δεν γινετε να φτιαξεις θαυματα ή να κανεις πυρηνες με αυτους....απορω μαλιστα γιατι αρχιζουν το παιχνιδι...:confused: :confused: :confused: ......πρεπει να γινει κατι με αυτους...εγω τους κανω επιθεσεις ολη μερα για να εξαφανιστουν....αλλα ειναι και καποιοι που αξιζουν κατακτηση...εχω βρει πολεις φαντασματα με 12.000 ποντους....this is grepolis ...
 

DeletedUser6835

Guest
παιδια...ειναι απιστευτο...7 στα 10 νησια εχουν φαντασματα...μου σπανε πολυ τα νευρα γιατι δεν γινετε να φτιαξεις θαυματα ή να κανεις πυρηνες με αυτους....απορω μαλιστα γιατι αρχιζουν το παιχνιδι...:confused: :confused: :confused: ......πρεπει να γινει κατι με αυτους...εγω τους κανω επιθεσεις ολη μερα για να εξαφανιστουν....αλλα ειναι και καποιοι που αξιζουν κατακτηση...εχω βρει πολεις φαντασματα με 12.000 ποντους....this is grepolis ...

εχεις δικιο πατησανε 5.6 παικτες των ηρακληδων στην θαλλασσα 53
διαγραφη και ο καθενας ειχε 250.000 εως 400.000
 

DeletedUser

Guest
κοιταξτε...

ΕΡΩΤΗΣΗ: ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΒΡΕ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΠΟΝΥΣ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟ

Ος ιδρυτης εχω ακουσει πολλα περιεργα πραγματα... οποτε μπωρο να διαφονησω και να σας υπενθυμησω οτι μερικοι νεοι παικτες (πρωτοι φορα μπαινουν στο παιχνιδι) θα εχουν 100% πολλες αποριες και θα δυσκολευονται με πραγματα που εγω και εσεις (οι εμπειροι) τα θεωρουμε γελοια... τωρα απανταμο πως θα αμυνθει ο αμυνουμενος με 3.000 ποντους και ολα να του ειναι για πρωτη φορα...;;;
καταρχην και εμεισ οι ιδιοι κανουμε λαθοι και τσακωνομαστε για τον επιθετικο-αμυντικο στρατο (φθηνοτεροι αμυνα που σου παιρνει λιγοτερο πλυθησμο ειναι οι τοξοτες τα αρματα και οι ξιφομαχοι δεν θα αναλεισω το γιατι σιοτι υπαρχει σε αλλο θεμα.) απο προσωπικη εμπειρια θυμαμαι την πρωτη μου επιθεση και τι βλακειες εκανα (επιθετικο + αμυντικο στρατο αμυνα και εχανα παντα πολυ στρατο).Συνοψηζοντας ρωτα εναν απειρο παικτη τι ειναι η κρουστικη επιθεση και ποτε την χρησιμοπειουμε... και μετα απαντα σε εμενα γιατι οι περισσοτεροι τα παρατανε...
 

DeletedUser7570

Guest
Δίκιο έχεις.Εγώ δεν περάσει κάνει κατακτήσεις.Από άμυνες δεν τα πήγα και πολύ καλά αλλά έκατσα 1 μήνα και πάνω και μελετούσα το grepolis.
 

DeletedUser

Guest
εμμμμμμμμ!!!!

κοιτα... εγω θα ελεγα οτι δεν εχω στο αιμα μου να νικω (παντα) αλλα εδω αν το σκεφτεις (με την παλια εκδοση) κανεις δεν νικουσε αλλα ουτε εχανε... δηλαδη κατι συμβαινει και χανω τον στρατο μου σε μια επιθεση,αυτο συμαινει οτι εχασα;; φυσικα οχι, διοτι απλουστατα θα μπορουσα να ξαναφτιαξω στρατω και να προσεξω περισσοτερο σε πια επιθεση θα δωσω περισσοτερη βαση (την κρουστικη, την διατριτικη ή την εκηβολα...) παραδειγμα ειχα 7 πολεις και νικουσα ολες τοις επιθεσεις τον αλλον 5-9 ατομων αλλα η κακια στιγμη ειρθε,ωρα που ειμουν σε σχολεικο χωρο μου μπαινει αποικιακο και μετα μου μπηκαν στο μυαλο αλλα δεδομενα τα οποια αξιοποιησα και πειρα μια αποφαση αλλα στο τελος ειχα ΧΑΣΕΙ...
 
Κορυφή