ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ -ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ

  • Δημιουργός θέματος gstam
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Όταν μια συμμαχία έχει στη διάθεσή της 2.700 τριήρεις έχει λόγο να διαλυθεί. Διαλύστε το μάγκες... Έπρεπε να το έχετε κάνει από καιρό.
 

DeletedUser

Guest
Συμπληρώνω σε όσα έγραψα πιο πριν. Δεν περίμενα ποτέ, να ρίχνει μια συμμαχία επιθέσεις από 50 ώρες μακριά. Ο αντίπαλος να έχει 2 μέρες + να αμυνθεί, να μαζέψει ότι άμυνα έχει σε ΟΛΟ τον κόσμο και απλά να γκρεμίζει το θαύμα από μόνος του για να "στερήσει" τη χαρά από τον αντίπαλο ότι το έσπασε. Όμως το θαύμα έσπασε υπό το βάρος των επιθέσεων...
 

DeletedUser2573

Guest
καλησπερα ζορζ.

ξερω πολυ καλα οτι ο λογος σου μετρει σε αρκετους εδω μεσα.
ξερουμε πολυ καλα οτι πολλες φορες αρκετα απο αυτα που λες ,δεν αρεσουν σε πολλους.

βλεπω οτι σημερα εγραψες 5 πραγματακια.
δεν σου κρυβω οτι και εγω απο το πρωι εψαξα λιγο να δω τι παιζει με αυτο το θεμα.

θα σου πω και εγω μια ιστορια και οσοι διαβασουν πιστευω οτι μπορουν να δεχτουν ή την δικια σου ή την δικια μου.

για παμε.

" Δεν περίμενα ποτέ, να ρίχνει μια συμμαχία επιθέσεις από 50 ώρες μακριά. "

ουτε και εγω.ξερουμε πολυ καλα και οι δυο μας οτι ειναι μεγαλο λαθος αυτο.οι πιθανοτητες να εχει επιτυχια ειναι 0τωρα που ο αμυνομενος μπορει να βαλει στην πολη του και το +30 στην αμυνες θα ελεγα οτι ειναι γκαφα ολκης :)

" Ο αντίπαλος να έχει 2 μέρες + να αμυνθεί, να μαζέψει ότι άμυνα έχει σε ΟΛΟ τον κόσμο "

δεν νομιζω να πηρε και τις αμυνες απο ολο τον γαμμα κοσμο αλλα με βολευει να το δω ετσι.παντος ειχε τρελα νουμερα μεσα.

" και απλά να γκρεμίζει το θαύμα από μόνος του για να "στερήσει" τη χαρά από τον αντίπαλο ότι το έσπασε. "

εδω μπαινουμε στα καλα.

εγω μπορω να σου αποδειξω ( με αναφορες) οτι το λιμανι ΔΕΝ το καθαρισατε (οταν βγηκε ο λογαριασμος απο την συμμαχια) και οτι αρχιζαν να τρωνε μπλουμ τα καραβακια σας.
Εσυ μπορεις το αντιθετο ?

ο λογαριασμος βγηκε μεσα στο μπονους.

8ah.png


δλδ θες να μας πεις οτι ο παιχτης κλαταρε και βγηκε οταν ολες οι αμυνες που ειχε μεσα ηταν επι 2 ?

δλδ θες να μας πεις οτι δεν περιμενε καποιος να περασει η ωρα για να μπει μεσα στον λογαριασμο και να το κανει ?

δεν γινονται αυτα που λεω ε ?

γιωργη σε θεωρω φιλαρακι καλο.
δεν ξερω αν σε εχουν στην απεξω στα κολπα τους αλλα καλο θα ειναι να ψαχνεις λιγο πριν γραψεις.

αν καποιος δεν αντεχε ,δεν θα αβγαζε τον λογαριασμο απο την συμμαχια.θα τον πεταγε φαντασμα.
αυτος που μπηκε μεσα ΔΕΝ μπορουσε να το βγαλει φαντασμα γιατι θελει mail.

κωδικους βρηκανε.το mail ?

" Όμως το θαύμα έσπασε υπό το βάρος των επιθέσεων..."

ναι.γιωργη.

καποιος που ειχε κοντα 3.000 επιθεσεις δεν αντεξε να φτασουν 4.000 :)

βαλτα κατω φιλαρακι.
θα καταλαβεις τι σου λεω.

ετσι θα επρεπε να ειναι το σωστο.

Όμως το θαύμα έσπασε υπό το βάρος των επιθέσεων...????????????????????

κλεινω φιλοι μου με λιγα λογακια.

πρωτα για τους ΕΛ.

κυριοι το εχουν καταλαβει και οι πετρες οτι εχετε πιασει πατο.

το πως φτασατε ως εδω το ξερετε πολυ καλα και μονοι σας.

νομιζω πως δεν υπαρχει λογος αυτη η συμμαχια να υπαρχει στον Γαμμα κοσμο.
χασατε
τελος.

παω και στα ΕΛ-ΕΛ.


ενα μεγαλο μπραβο στο φιλο μου τον σκυλο.

μου το ειχε πει πριν 1 χρονο περιπου και δεν το πιστευα.

θα παρω και τα 7 μου ελεγε.

δεν με νοιαζει ρε μαγκες πως και γιατι και αμα.

το καταφερε..........ΜΑΓΚΑΣ

ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ απο εμας στην παρεουλα σας.

σκυλακο γραφω σημερα για σου δωσω τον τελευταιο λογο .

τον κερδισες ρε φιλε .δεν μπορω να κανω κατι.
απλα περιμενω να μας πεις τι εχει απο εδω και περα.

οι κακες γλωσσες λενε οτι πας για ομαδικη διαγραφη για να κρατησεις αυτο που καταφερες αναλλοιωτο.

θελω να πιστευω οτι θα μας δωσεις την ευκαιρια και εμας να σε παιξουμε .

και που ξερεις.μπορει να σου σπασουμε και εμεις κανενα και να εχουμε παλι πλακιτσα :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Λες ότι κάτι έγινε υπόγεια. Δεν το γνωρίζω, δεν μπαίνω στο team speak. Στο skype είμαι για να μιλήσω με κανά φιλαράκι εγώ παίζω με φόρουμ και μηνύματα στο παιχνίδι. Βαριέμαι τα υπόλοιπα ειδικά όταν έχω και άλλες υποχρεώσεις όπως τυχαίνει να έχω αυτή την περίοδο.
Για το θαύμα δεν με ενδιαφέρει που θα το χτίσουν οι Έλευσις, με ενδιέφερε να φύγει από τους -ΕΛ-. Δεν είμαι ούτε υπερασπιστείς των Έλευσις ούτε καλά καλά μέλος τους. Έχουμε απλά μια συμφωνία, με εξυπηρετούν και τους εξυπηρετώ.
Μόνο μία ερώτηση θέλω να κάνω: Αυτός που μπήκε στο λογαριασμό του παίχτη έδιωξε και τις άμυνες; Επίσης πόσες ήταν οι άμυνες, υπάρχει φωτογραφία; Αμφισβητώ τα πάντα από όσα γράφεις και νομίζω ότι έχω αυτό το δικαίωμα. Από εκεί και πέρα συγχαρητήρια στον Αλέξανδρο που οργάνωσε αυτό το χτύπημα. Για τα δεδομένα του παιχνιδιού ήταν πολύ μεγάλη ενέργεια.
ΥΓ: Σε σχέση με το αν συμφέρει να κάνεις χτυπήματα, σου απαντώ ότι συμφέρει εφόσον γνωρίζεις ότι θα πετύχουν. Το ότι θα πάρουν πόντους μάχης δεν είναι επιχείρημα στην περίπτωσή μας. Οι πεθαμένοι δε χρειάζονται δικαιώματα.
ΥΓ2: Σε περίπτωση πάντως που χακαρε κάποιος το λογαριασμό, για μένα πρέπει να το γράψει κάποιος από τους Ελευσις εδώ ανοιχτά δημόσια, να γκρεμίσουν το θαύμα να ξαναδωθεί η πόλη στους -ΕΛ-, να ξαναχτιστεί το θαύμα και να συνεχιστεί το πράμα από εκεί που έμεινε. Κάποια μέσα δεν αγιάζονται με τίποτα και από οποιονδήποτε σκοπό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μιχαλη απο οσα εγραψες κραταω μονο το "μπραβο"

εμεις αποφασισαμε να χτυπησουμε με οση δυναμη μπορουσαμε στην αλλη ακρη του κοσμου
προκειμενου να πετυχουμε το σκοπο μας
αναγκαστικα αυτο θα γινοταν στις 50 ωρες μακρυα ή θα επρεπε να παιζουμε αλλα 3 χρονια
μεχρι να κανουμε 400 πολεις στην 74 και να ανεβουν τα αετοπουλα σου στην 33
δεν εχουμε ομως την αετίσια υπομονη σας και βαρεσαμε απο του διαολου τη μανα
καλως η κακως, σημασια για εμενα εχει οτι βαρεσαμε σαν μια γροθια
μαζικα και δυνατα με θρασος και μαγκια

το σεναριο που γραφεις μου μοιαζει επιστημονικης φαντασιας
σιγα μην τον χακαρισαν και οι anonymous
imo ο τυπακος εφαγε φρικη και εκανε κινηση πανικου

σχετικα με το θεμα των διαγραφων, οπως προανεφερα δεν εχουμε την πολυτελεια
να περιμενουμε του αετους να φανε 20 μυρια φαντασματα μεχρι την Θ33
οποτε μην εχοντας καποιο ορατο στοχο και κίνητρο δεν βλεπω αλλη επιλογη
απο το να ριξουμε την αυλαια
εμεις ειμαστε οι πρωταγωνιστες εμεις αποφασιζουμε ποτε θα τελειωσει το εργακι

αυτα τα ολιγα απο εμενα
και μην περιμενει κανεις οτι προκειται να ανταπαντησω η να ανοιξω διαλογο
αυτο ειναι το τελευταιο μου post σε αυτο το forum
οποιος θελει να με διαβαζει ας βρει λογαριασμο Ελευσις

αληθεια γιατι γραφεις με μεγαλα γραμματα?
εχει να κανει με προβλημα ορασης, εχεις οθονη 60'' ή πιστευεις οτι ετσι ο λογος σου εχει μεγαλυτερο βαρος ετσι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
εδω ειμαι μαγκες.
χαιρομαι να μιλαω με φιλαρακια.

γιωργη σε σενα δεν εχω να πω κατι αλλο.τα ειπαμε. ;)

παω στον φιλο μου τον αλεξ.

κρατα το μπραβο γιατι το ειπα μεσα απο την καρδια μου αλεξ.
πραγματικα σας παραδεχτηκα.το εγραψα.δεν με νοιαζει τι και πως.

αφου το καταφερατε εισαστε μαγκες.

ξερεις τι με χαλαει ρε αλεξ.

αφου στο εχω πει οτι σε θεωρω απο τους καλους παιχτες εδω μεσα.το εχεις ρε φιλε το παιχνιδακι.
γιατι προσπαθεις να με πεισεις οτι με 40 και 50 ωρες επιθεσεις θα σπαγατε την πολη ?
και το λιμανι ρε φιλε να κατεβαζατε τα φανταρακια δεν μπορουσατε.

στο ξανα γραφω .με αυτο το +30 στην αμυνα με τειχος 25 και με μια πολη που εσκαγε απο στρατο,δεν περναγατε.

γιατι με περνας για τοσο χαζο.το κακο για σας ειναι οτι ουτε το λιμανι περασατε.

ολα πηγαν στραβα ως που ...... 12:40 ξαφνικα ο παιχτης βγηκε απο την συμμαχια:)
γιατι βγηκε ρε αλεξ?
ουτε εξεγερση δεν ειχατε παρει.

η πολη ηταν γεματη .
γιατι ?

γιατι καποιο καλοπαιδο μπηκε και εβγαλε ολες τις αμυνες .
γιαυτο αλεξ.'και οχι μονο αυτο αλλα βγαζοντας απο την συμμαχια τον λογαριασμο ,εσπασε και το θαυμα.

εχεις τα κακαλα να βγεις και να το πεις ;)

ουτε να σε μπαναρουν μπορουν ουτε τιποτα ρε φιλε.

τες πα.σου ειπα για μενα μαγκια σας.

παμε τωρα σε αυτο που με καιει.

λες οτι δεν εχουμε τα αντερα να ανεβουμε.δεν βρησκουμε φαντασματα ρε αδερφε.ετσι δεν λες ?
γιατι δεν κατεβενεις εσυ και το παρεακι σου ?
γιατι πας να την κανεις απο τον κοσμο?

θα σου πω.
1. γιατι ξερεις πολυ καλα οτι εδω κατω δεν μπορεις να μας κανεις τιποτα.το ιδιο και εμεις εκει πανω.

2. ξερεις οτι ποιο πανω δεν εχει.τα πηρατε αυτα που θελατε.το μονο που εχει ειναι ποιο κατω :)

3. ξερεις οτι με την αναθεωρηση των θαυματων μπορει να σας κατσει καμια στραβη.

4. ξερεις οτι σε ενα τοσο παλιο κοσμο σαν τον γαμμα ,το να μεταφερεις εναν λογαριασμο σαν τον δικο σου και τον δικο μου τοσο μακρια ειναι καταστροφη.

5. ξερεις οτι δεν μπορεις να κρατησεις τοσα ατομα ενεργα χωρις σκοπο μεσα στο παιχνιδι.βλεπεις την κατρακυλα φιλε.

δεν θα πω οτι εχεις αδικο σε ολα αυτα.απλα ελπιζω οτι δεν θα μας χαλασετε και εμας το παιχνιδι.μια ομαδικη διαγραφη απο εσας θα ειναι ταφοπλακα για ολους μας.


ολα αυτα τα ξερεις.

δεν εχω να πω κατι αλλο.
δεν περιμενω και απαντηση.

λογικα θα μπει σε 2 μερες ο βασιλιας τρελ....... εεεεεε σκυλος θελω να πω, να μας πει το τραγουδακι του.

τον περιμενω.δεν θα του απαντησω.

το πε και το κανε.

αυτο μετραει.του βγαζω το καπελο. ;)

Υ.Γ τωρα με τα γραμματα τι σκαλωμα εφαγες.θες να μαθεις το γιατι ?

οπως λεει και ενα καλο φιλαρακι μου στην παρεουλα μας ........ΕΤΣΙ !!!!
 

DeletedUser3333

Guest
Εδω την προηγουμενη φορα χακαραμε το grepolis και δεν κολλουσαν οι αμυνες εναν λογαριασμο δεν θα μπορουσαμε να χακαρουμε....χαχαχαχα
ημαρτον Διονυσε
Δεν ξερω τι λενε τα σεναρια που δημιουργουν οι ΕΛ (παντοτε ητανε δημιουργικοι ανθρωπες) ,οπως και να χει ο σκοπος μας ολοκληρωθηκε,ο στοχος που βαλαμε σαν συμμαχια (οταν τα καλα και τα ασχημα ητανε πιο συχνα πιο φαινομενα) εφτασε στο οκ(οπως γραφει και ο σκυλος στο φορουμ της συμμαχιας),
Μπραβο στον Αλεξη που τ`οργανωσε και σε ολα τα παιδια που στηριξαν με πραξεις αυτην την κινηση

με αφορμη καποια λογια που ειπωθηκαν σ`αυτο εδω το ποστ και βασικα αναλυωντας
ολο το ποστ υπενθυμιζω με το παρανοικο μου μυαλο


kfg.png


φιλε μου μαλλον εισαι εκτος πραγματικοτητας και μου κανει εντυπωση γιατι εισαι σοβαρος παικτης

Γιωργη ειδες τελικα που εσυ ησουν αλλου.......εαν δεν κοιτας εκει που θες να πας ,θα πας εκει που βλεπεις.............


Μπραβο σε ολα τα παιδια των Ελευσις που ΠΑΝΤΟΤΕ ητανε προθυμοι και στηριζαν με πραξεις ακομα και τα πιο παραλογα πλανα ...εχει πλακα γιατι οταν εχεις καλη παρεα ακομα και τα βουλιαγματα σου αφηνουν αναμνησεις!!!

χαιρετισμους σε φιλους και ωχτρους
 

DeletedUser2573

Guest
γεια σου σκυλακο.

βλεπω εισαι στα φορτε σου ε ?
ειπα δεν θα σου απαντησω για το θεμα με τα εφτα θαυματα ΣΟΥ.

θα σου απαντησω για την φωτο.

1. δεν μου εχεις παρει κανενα θαυμα ( δεν εχω κανενα νουμπα.αυτα ειναι για σενα.οχι για μας.εμεις εχουμε αλλα στο μυαλο μας.)

2. σου καναμε δωρο τα 2 απο τους κρητικους.( μας χρωστας 2 ευχαριστω που σε καναμε μαγκα)

3.απεναντι στο παρεακι μας δεν εχεις καμια ουσιαστικη νικη.

4. απο εσενα δεν μπορω να χασω ουτε στο παιχνιδι (γιατι εισαι ο ποιο νουμπας αρχηγος) αλλα ουτε στο φορουμ ( γιατι εισαι ραν ταν πλαν)

5. το game over θα το πουμε εμεις.οχι εσυ.
εμεις δεν εχουμε σκοπο να την κανουμε απο τον γαμμα γιατι δεν εχουμε να χασουμε και τιποτα.εσυ εχεις ομως πολλα :)

6. για ολα οσα εγραψα την εκανες αβαβα.τι εγινε .μονο ο γκογκος και ο στρατος δεν ηξεραν τιποτα ?
ο γκογκος ειναι λογικο να ειναι στην απεξω.ο στρατος ?

τελος.

γιατι κατι μου λεει οτι εχεις παρει για τα καλα το βλεμα του τρελου ?????

q1l.png


χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Υ.Γ στραταρα ή σε εχουν στην απεξω η το κανεις αβαβα και εσυ.
τερμα το δουλεμα.

20.000 διηρεις και 8.000 γρηγορα + πηγασους + το +30 στην αμυνα + τειχος 25+ πυργο + μπονους νυχτας + οσες αμυνες εμπαιναν ολη την ωρα στην πολη.......δεν τα κατεβαζετε σε μια ωρα και 20 λεπτα.(και χωρις κουμπωμα επιθεσεων) ;)

αυτα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μιχαλακη το πας καλα συνεχισε!
Πρωτα μας λες μπραβο και ακριβως απο κατω μας λες οτι χακαραμε τον λογαριασμο για να σπασουμε το θαυμα!Σαν μετρ της προπαγανδας που εισαι,εχεις μεγαλη φαντασια!Οτι φαινοταν απιστευτο σε σας,εμεις το καταφεραμε!Μετα απο 3 χρονια στον γαμμα και πολλες καλες στιγμες[αλλες τοσες κακες] επιτελους πετυχαμε ολους τους στοχους που ειχαμε βαλει και οσο κι αν δεν σου αρεσει το καναμε με την αξια μας και δικαια!Το ξερω οτι δεν σου αρεσει που ειμαστε εμεις οι νικητες,αλλα το να βγαινεις και νας μας κατηγορεις με αοριστιες γι αλλη μια φορα παει πολυ!

Υ.Γ.Και για να σε διορθωσω οι επιθεσεις για εξεγερση πηγαιναν στις 8-10 το πρωι καιοχι το βραδυ οπως μας λες!
 

DeletedUser2573

Guest
ρε παλουκαρια γιατι με τσιγκλατε ενας ενας και με κανετε και σας κανω ρομπα στο φορουμ ?

σας ειπα .....μπραβο.
καλα κανατε και κανατε αυτο που κανατε.

φτασατε στον στοχος σας με οτι τροπο μπορουσατε.

δεν μιλαω με αοριστιες.μιλαω με αριθμους και με ωρες.

για να δεις ποσο δικιο εχω ,μου λες οτι οι επιθεσεις φταναν το αλλο πρωι.
και αυτος "βγηκε απο την συμμαχια" και εβγαλε ολες τις αμυνες για να σταματησουν οι επιθεσεις ?

χαχαχαχαχχα

ρε ακουτε τι λετε.

μαγκες το πηρατε και αυτο δεν αλλαζει.
το πηρατε με φουστια και ουτε αυτο αλλαζει.

σας παραδεχτηκα που το καταφερατε (δεν με νοιαζει ο τροπος) και ουτε αυτο αλλαζει.

το μονο που αλλαζει ειναι η μαγκια σας.

ρε λαμογια ,δεν μπορουν να σας κανουν τιποτα.δεν μπορουν να αποδειξουν οτι εσεις το κανατε.

ας βγει ενας.ενας ρε μαγκες και να το πει.

θελατε φιναλε με 7 θαυματα αλλα πηρατε φιναλε με 7 φασκελα.

λαμογια .ε λαμογια.

ουξου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


[8ea]Έγινε αλλαγή ακατάλληλης λέξης για να αποφευχθούν τα χειρότερα.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ποιον λες λαμογιο ρε;Eσυ που εχεις χειριστει 200 λογαριασμους και μας το παιζεις και πρωτομαστορας της ισονομιας!Οταν θα μιλας για εμας και για εμενα προσωπικα,θα μιλας καλυτερα!Λαμογια αγορι μου ειναι οι πολιτικοι,οι μεγαλοεπιχεειρηματιες και οι χαραμοφαιδες αυτης της χωρας!Αμα τα πραγματα ηταν οπως τα ελεγες θα χε βγει ο ιδιος ο παικτης στο φορουμ και θα τα χε καταγγειλει ολα αυτα η εστω καποιος φιλος του!Ασε λοιπον τις λαλακιες και ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ!
Μιχαλη να ξερεις φιλε ιτι τοσα χρονια στο grepolis δεν εχω απαντησει σε κανεναν αλλον εκτος απο εσενα!Ο λογος ειναι ρε φιλε οτι η μοναδικη εννοια σου ειναι να μας συκοφαντεις!Εφτασες στο σημειο να πεις οτι εγω και ο Αλεξ ειμαστε το ιδιο προσωπο[χαχαχαχαχα]!Δεν εχω καταλαβει ακομα για ποιο λογο τα κανεις ολα αυτα!Μικρο παιδι δεν εισαι για να επηρεαζεσαι απο αλλους παντως!
 

DeletedUser3333

Guest
Μιχαλη Πρεπει να εισαι μεγαλο ΚΟΡΟΙΔΟ που μετα απο 3+ χρονια παιχνιδιου ΑΚΟΜΑ πιστευεις τους ΕΛ,μα πολυ μεγαλο κοροιδο...

Τελος θελω να τονισω οτι ΤΠΤ δεν μας χαρησε κανενας ,ΜΟΝΑΧΑ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ,ΜΟΝΑΧΑ ΕΝΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ,ΟΥΤΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΟΥΤΕ ΤΣΙΡΑΚΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ!!!

Ο κοσμος γαμμα φυσικα θα τελειωσει οταν το αποφασισετε εσεις γιατι μοναχα εσεις θα μεινετε
Τελος Μιχαλη θελω να σου πω οτι ουτε ενας ΕΛ δεν βγηκε να πει τπτ ΟΥΤΕ ενας ΕΛ δεν διαμαρτυρηθηκε για την παπαντζα που σε ειπαν και πιστεψες ,
για τον αερα διαμαρτυρεσε?απο κει που ολα καλα πετιετε το τσιρακι και μας τα κανει νταουλια

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Σ`ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ
ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ
ΚΑΙ
ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ

ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ

κανονικα απο δω και περα οταν απευθυνεσε σ`εμενα μιχαλη θα πρεπει να σου το υπενθυμιζω γιατι ,καλος παιχτης μπορει να εισαι ,αλλα για παραπανω δεν σε κοβει στο ειπε και ο σκυλος αυτο,γιατι και η στρατηγικη εχει της τακτικες της ....αγνωστες λεξεις για καποιους παιχτες που μοναχα την πουστια εχετε στο μυαλο σας ρε ,και αυτο φαινετε απο τον τροπο που φερεστε απο τον τροπο που μιλατε απο τον τροπο που κινηστε απο τον τροπο που κατηγορητε καποιον,φερεστε πουστικα ,κινηστε πουστικα και κατηγορητε πουστικα

ευχαριστω για το ουστ ρε, τιμη μου!!!

τελος μια για παντα και απο το κεντρικο !!!!!!!!!!!(μπαναρετε με για να το σιγουρεψουμε κιολας προτιμω το μονιμο μπαν απο το κεντρικο παρα ν`αλλαχτει καποια γραμμη απο αυτα που εγραψα)

καλη συνεχεια ,καλη δυναμη και υγεια πανω απ`ολα σε φιλους και εχθρους
Αντιο σε ολους !!!!


Υ.Γ.

ΤΙ ΕΧΕΙΣ???


20.000 διηρεις και 8.000 γρηγορα + πηγασους + το +30 στην αμυνα + τειχος 25+ πυργο + μπονους νυχτας + οσες αμυνες εμπαιναν ολη την ωρα στην πολη.......δεν τα κατεβαζετε σε μια ωρα και 20 λεπτα.(και χωρις κουμπωμα επιθεσεων) ;)
αυτα.

Και ποσες επιθεσεις δεχεσε???

Κατι μυστηρια πραγματα ρε παιδακι μου ,ρε συ Μιχαλη τα εξηγεις λες και εισαι μπροστα στον λογαριασμο και τα βλεπεις!!!παρασυρθηκα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Γεια σου ρε Στραταρα!
Τελος κι εγω απο το κεντρικο,Μιχαλη η αυλαια δικια σου!!!
 

DeletedUser

Guest
γεια σου σκυλακο.

Γεια σου γατούλι.
Καιρό είχα να σε ακούσω..


βλεπω εισαι στα φορτε σου ε ?
ειπα δεν θα σου απαντησω για το θεμα με τα εφτα θαυματα ΣΟΥ.

Και πολύ καλά θα κάνεις!
Δεν σε παίρνει άλλωστε..
Αλλά το πήγες από εδώ.. το έφερες από εκεί... πάλι για τα θαύματα μου κάνεις λόγο!

θα σου απαντησω για την φωτο.

Για πες.. σου άρεσε;
Την έκανα βιαστικά..
Εάν δεν σου αρέσει μπορώ να κάνω και άλλη!

1. δεν μου εχεις παρει κανενα θαυμα ( δεν εχω κανενα νουμπα.αυτα ειναι για σενα.οχι για μας.εμεις εχουμε αλλα στο μυαλο μας.)

Πώς να σου το πάρω βρε γκέκα..
για να σου το πάρω πρέπει να το έχεις πρώτα..
πράγμα που εσύ και οι ανώτεροι μαχητές σου δεν καταφέρατε..
και μην τολμήσεις να μου πεις ότι δεν προσπαθήσατε γιατί τα στατιστικά άλλα δείχνουν..
επιχειρήσατε να τα σηκώσετε και τα εφτά.. άσχετα που δεν καταφέρατε να σηκώσετε ούτε ένα..

U6m2WEY.png


τώρα για το τι έχετε στο μυαλό σας.. άφησε το.. έχουμε καταλάβει όλοι..
ga6g.png


2. σου καναμε δωρο τα 2 απο τους κρητικους.( μας χρωστας 2 ευχαριστω που σε καναμε μαγκα)

ήμουνα μάγκας.. δεν με κάνατε εσείς..
απλά με τις βλακείες σας με επιβεβαιώσατε..

το έχουμε ξανασυζητήσει και στο παρελθόν..
δεν σας ζήτησε κανείς να μας κάνετε καμιά χάρη.. το τι ακριβώς είχατε στο μυαλό σας όταν προσπαθούσατε να κατακτήσετε τα φαντάσματα των Κρητικών.. επειδή από φάντασμα έπεσε το θαύμα και όχι από δικιά σας κατάκτηση.. δεν το ξέρω..
το μόνο που ξέρω είναι ότι κατόπιν εορτής.. οι χαμένοι πάντα προσπαθούνε να το παίξουνε υπεράνω και να μας την πούνε ότι μας κάνανε και χάρη..
ίσα ρε στραβάδια..
ga6g.png



3.απεναντι στο παρεακι μας δεν εχεις καμια ουσιαστικη νικη.

ούτε και εσύ απέναντι στο δικό μου..
απεναντίας μάλιστα..
απορώ λοιπόν για ποιο λόγο μας ζαλίζεις το κεφάλι;
Πες στο στα ισα.. τι φοβάσαι;
σε παρακαλώ σκύλε μην κλείσεις τον κόσμο.. άσε με να παίξω λίγο ακόμη με τα φαντασματάκια..
ga6g.png


4. απο εσενα δεν μπορω να χασω ουτε στο παιχνιδι (γιατι εισαι ο ποιο νουμπας αρχηγος) αλλα ουτε στο φορουμ ( γιατι εισαι ραν ταν πλαν)

Eίμαι στην δυσάρεστη θέση να σε πληροφορήσω ότι έχασες και στο παιχνίδι αλλά και στο φόρουμ..
Σημασία έχει ποιος κερδίζει τον πόλεμο και όχι ποιος ήτανε ο καλύτερος κατά την δικιά του κρίση!
Ο καλύτερος είναι πάντα ο νικητής.. ο άλλος είναι απλά o χαμένος.
Τι δεν καταλαβαίνεις;

GO0lXJQ.png




5. το game over θα το πουμε εμεις.οχι εσυ.

καλά.. δεν θα μαλώσουμε για αυτό.. πες το εσύ..
όποιος και να το πει… η ουσία είναι μια… ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ

krJlvrv.png

ga6g.png




εμεις δεν εχουμε σκοπο να την κανουμε απο τον γαμμα γιατι δεν εχουμε να χασουμε και τιποτα.

Πες το σωστά..
δεν σας παίρνει να πάτε και αλλού.. σε οποιονδήποτε ενεργό κόσμο θα είστε χαμένοι από χέρι..
ενώ εδώ.. ας είναι καλά τα φαντάσματα..
αλλάξτε το όνομα σας.. κάντε το: ΟΙ ΚΟΡΑΚΕΣ..
με σύνθημα: Ζήτω οι πτοματοφάγοι..
Όταν όλοι γκριζάρουν.. οι ΚΟΡΑΚΕΣ φορτσάρουν..
ga6g.png



εσυ εχεις ομως πολλα :)

ναι.. θα χάσω την καταπληκτική σου παρέα… και πως θα ζήσω μετά..
ρε νουμπα..
μια που τα πήραμε (τα θαύματα) και τέλος..
κανείς δεν μπορεί να τα ξαναπάρει..
μάθε επιτέλους το παιχνίδι..
πήγαινε μια στα συγχαρητήρια που δίνει η διαχείριση στις συμμαχίες των κόσμων..
έχεις δει να δίνει συγχαρητήρια σε δυο συμμαχίες για τα θαύματα ενός κόσμου;
Ένας κερδίζει είπαμε.. μόνο ένας..
Χώνεψε το!


6. για ολα οσα εγραψα την εκανες αβαβα.τι εγινε .μονο ο γκογκος και ο στρατος δεν ηξεραν τιποτα ?
ο γκογκος ειναι λογικο να ειναι στην απεξω.ο στρατος ?

δεν θα μπω στην διαδικασία να απαντώ συνεχώς στα φανταστικά σου σενάρια..
ένα θα σου πω και στο έχω πει και στο παρελθόν..
ξανά και ξανά..
για όσα μας κατηγορείς.. ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΕΧΕΙΣ;

ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.. ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ..



Άργησες αλλά το κατάλαβες!


γιατι κατι μου λεει οτι εχεις παρει για τα καλα το βλεμα του τρελου ?????

q1l.png


χαχαχαχαχαχαχαχαχα

αυτός ο τρελός σας έχει κάνει να χάσετε όλοι το ύπνο σας..
και ξέρεις ποιο είναι το μαμοτο..
ο τρελός πλέων απλά διασκεδάζει μαζί σας όσο εσείς λιώνετε στο να γίνετε οι καλύτεροι των καλυτέρων..
ρε νουμπά..
θα κοιμάσαι και θα ξυπνάς με το όνομα μου να ηχεί στα αυτιά σου..
έχω παίχτες κατά πολύ ανώτερους από εμένα και όμως με αποκαλούνε αρχηγό τους..
Ενώ εσύ που είσαι ο καλυτερότερος των καλυτέρων.. δεν σε θέλει κανείς ούτε για υπηρέτη…
ga6g.png







Υ.Γ στραταρα ή σε εχουν στην απεξω η το κανεις αβαβα και εσυ.
τερμα το δουλεμα.

ανάγκη είχαμε να σε δουλέψουμε..
δεν ξέρουνε τίποτα ρε συ τα παιδιά..
εγώ φταίω για όλα..
άρχισα τα βουντού χτες και στοιχειώσανε τα μυαλά των αντιπάλων μας..
έχω σπουδάσει υπνωτισμό και μαμακία που σε δέρνει!
Πρόσεχε μην τα στρέψω πάνω σου…





20.000 διηρεις και 8.000 γρηγορα + πηγασους + το +30 στην αμυνα + τειχος 25+ πυργο + μπονους νυχτας + οσες αμυνες εμπαιναν ολη την ωρα στην πολη.......δεν τα κατεβαζετε σε μια ωρα και 20 λεπτα.(και χωρις κουμπωμα επιθεσεων) ;)

αυτα.

σε μια ώρα και 25 λεπτά;
σε μια ώρα και 30 λεπτά;
Σε μια μέρα;
Σε δυο ημέρες;
Σε δυο χρόνια;
Το αποτέλεσα θα είναι και πάλι το ίδιο..

ΕΛΕΥΣΙΣ – κόσμος GAMMA

7-0


b8p2.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
βρε βρε βρε.

οπως παντα περιμενεις να πεσω για νανι και μετα να γραψεις :)

παμε να τα δουμε ενα ενα.

απανταω στον φιλο sgarum

200 λες λιγους.θελω να φτασω τους 300 για να παιζω εναν κοσμο μονος μου.απλα μπερδευω λιγο τα ψιψιψινια και τα κοκοψοψα και δεν το εχω καταφερει.

απο λαμογια να φαν και οι κοτες.οχι μονο στην ζωη αλλα και εδω μεσα.ψαξε λιγο γυρω σου :)
pej.png


παμε στον στρατο.

που βλεπεις ρε στρατο οτι πιστευω στους ΕΛ ?

λες οτι κανεις τους δεν βγηκε να πει τιποτα.

δλδ να λεγαν τι ρε στρατο ?

αφου τους εχει παρει απο κατω.λογικο δεν ειναι.

με ρωτησαν το ιδιο και τα παιδια σε μας.
τους απαντησα κατι τοσο απλο.

οταν μια κυρια απο τα σαλονια πεσει στο πεζοδρομιο.οταν απο αφα καντε γινει περιγελος οταν γινει κοινη με λιγα λογια δεν την νοιαζει ο βιασμος.αυτο παθαν οι ΕΛ.
ας προσεχαν :(

γιατι πιστευεις οτι ειμαι τσιρακι ?
λες να εχω βλεψεις για τους ΕΛ ?
χαχαχαχαχαχα τρατζικ.

"ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ "

εγω θα στο πω αλλιως

" ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ...ΦΟΥΣΤΙΑ"

βλεπεις ο κυριος θεαγενης εμενα μου την αλλαξε την λεξη.εσενα που την εγραψες 4 ,την αφησε :)

παμε και στον ΡΑΝ ΤΑΝ ΠΛΑΝ

eating-37.gif


θαυμα σκυλοπορδε δεν εχουμε γιατι δεν ηταν μεσα στους στοχους μας.

το εχω ξανα γραψει.
1 πηγαμε να κανουμε τοτε που ανοιξαν αλλα το προλαβαν οι ΕΛ.
το δευτερο ειναι αυτο που σπασαμε νουμπα ( απο παιχτη τον κρικρι που του πηραμε πολη και μετα μπηκαν ολοι σε σενα για να γλυτωσουν) αλλα βλεπεις εσυ εχεις εκει μεσα το λαο της Κινας.που να σε προλαβουμε.

οταν τους σπαγαμε τα θαυματα δεν μας ενοιζε ποιος θα τα παρει.το ξερεις πολυ καλα αυτο.οι αμυνες σας ηταν μεσα στις πολεις μας.
το ξεχασες βρε κουτο
cow-head.gif


"Πες στο στα ισα.. τι φοβάσαι; σε παρακαλώ σκύλε μην κλείσεις τον κόσμο"

τι σε κανει να πιστευεις οτι μπορεις να κλεισεις τον κοσμο?

εισαι τοσο σιγουρος οτι θα σε ακολουθησουν ολοι αν φυγεις ?
8554.png


Eίμαι στην δυσάρεστη θέση να σε πληροφορήσω ότι έχασες και στο παιχνίδι αλλά και στο φόρουμ..
Σημασία έχει ποιος κερδίζει τον πόλεμο και όχι ποιος ήτανε ο καλύτερος κατά την δικιά του κρίση!
Ο καλύτερος είναι πάντα ο νικητής.. ο άλλος είναι απλά o χαμένος.

πες μου λουκουμακο μου ,σε αυτην την προταση που εγραψες που λεει οτι νικητης ειναι αυτος που θα φιαξει τα 7 θαυματα ?

τωρα για το φορουμ αστα.εχω κανει πολλη κοσμο να γελαει με εσενα.

παστιλιες πηρες ?

χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα

αληθεια πιστευεις οτι ηρθε το τελος του γαμμα ?

τραγουδα οσες θες σκυλακο ;)

y901.png


δεν σας παίρνει να πάτε και αλλού.. σε οποιονδήποτε ενεργό κόσμο θα είστε χαμένοι από χέρι..

σε αυτο εχεις δικιο.μπηκα για λιγους μηνες στον Ομικρον και επεσε τρελη φαπα.

με κανανε ..........χαχαχαχαχαχαχαχ

ρε νουμπαδοσκυλο ,ακομα και στον κοσμο που δεν μπορεις να κατακτησεις πολη να με βαλεις, εγω θα παρω.

οταν μιλαμε για παιχνιδι εσυ δεν θα μιλας.

σκυλακο μας εχεις ζαλισει με τα θαυματακια σου.ΠΑΡΤΑ ...... και αντε γεια !!!

τωρα για τις αποδειξεις που λες, ξερεις πολυ καλα οτι δεν τις εχω.αν τις ειχα θα στα ειχα ριξει και τα 7 κατω.

αλλα για να μην αντιδρας εσυ και πολυ παει να πει οτι εσυ εισαι ο αβαβας.το εφιαξες καλα ρε μουτρο.
το νου σου ομως γιατι οσο και να θελετε να με βγαλετε τρελο(οχι οτι δεν ειμαι και εγω) ακομα και μερικοι απο εσας καταλαβαν τι γραφω εδω μεσα.
κανει μπαμ σκυλακο.βρωμαει σου λεω.

θα κοιμάσαι και θα ξυπνάς με το όνομα μου να ηχεί στα αυτιά σου..
έχω παίχτες κατά πολύ ανώτερους από εμένα και όμως με αποκαλούνε αρχηγό τους..

αληθεια ειναι οτι εχω εναν κοπρο εδω στην γειτονια που μου τα εχει κανει τσουρεκια.καθε φορα που μαρσαρει το κοπροσκυλο ....εσενα κραζω ;)

εχεις 150 παιχτες στους 151 που ειστε στην συμμαχια ,που ειναι ολοι καλυτεροι σου νουμπα.

τωρα για το πως σε αποκαλουν δεν λεει και πολλα.
και εγω ειχα μια γκομενα που με αποκαλουσε Γκουσκουνη. λες να ειμαι και να μην το ξερω ?

χαχαχαχαχαχαχαχα

αβε.... σκυλε
mdzl.png


ΕΛΕΥΣΙΣ – κόσμος GAMMA 7-0

με το χαβαη 5-0 εχετε καμια σχεση ?

φιλακια σκυλακο.

τα ....λεγαμε ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ -ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ


τι σε κανει να πιστευεις οτι μπορεις να κλεισεις τον κοσμο?


Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι δεν μπορώ;

Να σου θυμίσω τι είπες χτες:



ενα μεγαλο μπραβο στο φιλο μου τον σκυλο.

μου το ειχε πει πριν 1 χρονο περιπου και δεν το πιστευα.

θα παρω και τα 7 μου ελεγε.


Δεν σχολιάζω τίποτα άλλο..
απλά να θυμίσω σε σένα και σε όλους.. εχθρούς και φίλους ότι οι -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- ότι θέλουνε το καταφέρνουνε!


ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ
HbM7jOL.png


ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΜΥΝΟΜΕΝΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ
BnZogCC.png


ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΧΟΜΕΝΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ
5wVSUEB.png


ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
APd6ZkS.png


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ
3kwMm9R.png


ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ..
ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΙΛΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ..

ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ -ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή