Ντροπη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4816
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser11808

Guest
Καλημερα λοιπον στην ομορφη παρεα....Καθομαι και διαβαζω τοση ωρα και ειλικρινα δεν μπορω να πιστεψω ολα αυτα που γραφετε...Αν ειναι δυνατον να λετε τετοια πραγματα παιζω 5 χρονια και πιστεψε ξερω πολυ περισσοτερα απο αυτα που λετε και αν ειχα κατι παρανομο στο παιχνιδι...καταρχην εσυ ρε εξυπνε διαχειριστη που απο την αρχη του θεματος πουλας τρελιτσα μπες να δεις απο ποτε εχει να φαρμαρει ο λογαριασμος μου και δευτερον για τις ακυρωσεις των επιθεσεων σε προκαλω οποτε θες να μπεις να σε δειξω πως ολα γινονται με το χερι και οχι με μποτ για να σταματησεις επιτελους και εσυ ο ιδιος να το χρησιμοποιεις...

Την καλημερα μου και παλι
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Τα στοιχεία της εταιρείας είναι στη διάθεσή σας. Δεν ανέχομαι αερολογίες και κατηγορίες ότι παραβαίνω τους κανονισμούς. Σας παρακαλώ θερμά να αναφέρετε και το όνομα μου.

[/kni]
 

8EAGENHS

Forum Leader
χαιρομαι για ενα μονο πραγμα μπορει εδω καθε νοημων ανθρωπος να βγαλει τα συμπερασματα του.....τιμωρηστε με κυριε θεαγενη γιατι εβγαλα τα αδιτα του κρατους στην φορα....κοιτατε το δεντρο και χασατε το δασος.....

Κανεις δεν ειδα να πει ρε παιδια μηπως κανουμε λαθος και αυτοι οι ανθρωποι δεν ειναι τρελοι δεν ειμαστε εχθροι σας ειστε εκπρωσοποι της εταιριας και ο τροπος σας ειναι εριστικοτατος.....

[8ea]Οι κανόνες είναι κανόνες και η παράβαση παράβαση. Για να υπάρχει αυτός ο κανόνας πάει να πει πως αυτός που τον θέσπισε, ο ιδιοκτήτης δηλαδή του φόρουμ, κάτι ξέρει παραπάνω από εμάς. Για δένδρα, δάση και άλση δεν γνωρίζουμε. Επίσης πρέπει να καταλάβετε πως δεν έχουμε δικαίωμα να αναρωτιόμαστε και να αμφισβητούμε τις ενδείξεις του συστήματος. Η εταιρεία διατάζει να εκτελούμε τις εντολές κι αυτή αναλαμβάνει την ευθύνη, πόσο δύσκολο είναι να το καταλάβετε;
Τέλος δε, σας φαινόμαστε εριστικοί, γιατί δεν θέλετε να καταλάβετε (όχι ότι δεν μπορείτε) κι εμείς επειδή σας αγαπάμε, προσπαθούμε να σας δώσουμε να καταλάβετε χρησιμοποιώντας διάφορους τρόπους, μέσα στο πλαίσιο των κανόνων. Μακάρι να μας επιτρεπόταν να βγάλουμε τα άπλυτα όλων στη φόρα, αλλά αυτό δεν γίνεται ακόμη, όσο κι αν το ζητάμε απ' την INNO.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser11808

Guest
Φιλε μου δεν περιμενα εσενα για να επικοινονησω με την εταιρια εχω στειλει μνμ απο εχθες....δεν υπαρχει καμια αερολογια φιλε μου απλα οταν μπαναρετε λογαριασμους για διπλο λογαριασμο εχετε να δειξετε ποτε γινανε οι παραβασεις τωρα δεν εχετε να μας αποδειξετε οτι ειχα κατι παρανομο???οσο για το ονομα σου δεν υπαρχει λογος να ασχοληθω και να το αναφερω δεν εισαι και τπτ σπουδαιο
 

DeletedUser15185

Guest
αγαπητοι διαχειρηστες αρκετες φορες απο οτι γνωριζω στην ιστορια του παιχνιδιου εχει ριξει το αλανθαστο συστημα μπαν σε παιχτες που τελικα ηταν λαθος και ακυρωνατε το μπαν.Αρα το συτημα δεν ειναι αλαθανστο αλλα μη λεμε πραγματα που και σεισ οι ιδιοι ξερετε.Θα μου πειτε το συστημα αναβαθμιζεται αλλα μη ξεχναμε οτι ολα γινονται απο ανθρωπους και ο ανθρωπος δεν ειναι αλανθαστος εκτος και ρε παιδια αν ειστε θεοι..εκει παω πασο και αντι για να σασ γραφω παραπονα να ζητησω καμια ευχη.το παιχνιδι για την συμμαχια μου τελειωσε για αυτον τον κοσμο το θεμα πλεον για μας ειναι να μην γινει τετοιο τραγικο λαθος ξανα σε αλλον παιχτη.Δεν γινεται τοσα ατομα να ειμαστε τρελοι.Ο angeldemons ειναι ενας παρα πολυ καλος παιχτης με μεγαλη εμπειρια στο παιχνιδι.Δεν παιζει με μποτ και τα περισσοτερα μελη μας ειμαστε εναντια σε αυτο.Με αυτη την λογικη ο συγκεκριμενος παιχτης οταν θα μπει και σε αλλο κοσμο και θα εχει το ιδιο παιξιμο αρα ειναι πολυ πιθανο παλι να κατηγορηθει για μποτ.Το θεμα μας δεν ειναι ο κοσμος ωμεγα αλλα κατα ποσο ειναι πλεον σωστα τα κριτιρια των τιμωριων..ποσο αξιοκρατια υπαρχει σε αυτο το παιχνιδι τελικα..αλλα ισως φταιμε και μεις που σαν πελατες ειμαστε δυσαρεστημενοι και συνεχιζουμε και δινουμε χρονο και χρημα.Πιστεψε με ολοι μας εχουμε να ασχοληθουμε και με πιο σοβαρα ζητηματα..αυτο και μονο κατι λεει σε μενα..Και κατι τελευταιο..δεν μας φαινεστε εριστικοι..ειστε εριστικοι,δεν ξερετε παρολα τα χρονια εργασιας σας και ποσες φορες μπορει να εχετε αντιμετωπισει τετοιες καταστασεις πως να αντιμετωπισετε τον οχλο,ειμαστε πελατες στην τελικη.Οτι και να λεμε πρεπει να απαντατε ευγενικα χωρις να προσπαθητε να δωσετε συνεχεια.Καταλαβαινουμε πολθ καλα την κατασταση αλλα ρε παιδια κανενας ανθρωπος δεν αντεχει την αδικια.και αυτο που εχει γινει ειναι απολυτα λαθος και αδικο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
[zar]Αγαπητέ AngelDemons αναφέρεις ότι κάθεσαι και διαβάζεις εδώ και ώρα τις απαντήσεις και τελικά δείχνεις ότι δεν μπήκες καν στο κόπο να διαβάσεις τι σου έχουν απαντήσει οι άλλοι διαχειριστές. Λες λοιπόν:
[/zar]
καταρχην εσυ ρε εξυπνε διαχειριστη που απο την αρχη του θεματος πουλας τρελιτσα μπες να δεις απο ποτε εχει να φαρμαρει ο λογαριασμος μου
[zar]και έχει απαντήσει ο Team Leader νωρίτερα[/zar]
Οι αποκλεισμοί για παράνομα προγράμματα δίνεται αυτόματα.
[zar]Προσπαθείς να δημιουργήσεις στρεβλές εντυπώσεις χωρίς καν να τηρείς τα προσχήματα. Τι ακριβώς αδυνατείς να καταλάβεις από την παραπάνω πρόταση (αν ποτέ την διάβασες);

Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να το λέμε αλλά μάλλον δεν πρόκειται να το εμπεδώσετε ποτέ.
Η ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΜΜΙΣΘΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ INNOGAMES.
Πάνω σε αυτή τη πρόταση συμπυκνώνεται και ο ρόλος του κάθε μέλους. Από την στιγμή που το κάθε μέλος είναι εθελοντής, οι ευθύνες και οι υποχρεώσεις του περιορίζονται μόνον στην τήρηση και πιστή εφαρμογή των υποδείξεων, εντολών και επιλογών της εταιρείας.
Πάνω σε αυτό το πλαίσιο ελέγχονται και οι διαχειριστές.
Οι διαχειριστές χρησιμοποιούν τα εργαλεία που προσφέρει η εταιρεία, και με βάση τις υποδείξεις τους είναι υποχρεωμένοι να ενεργήσουν.

Πόσο δύσκολο είναι να το κατανοήσει κάποιος;
[/zar]

Κανεις δεν ειδα να πει ρε παιδια μηπως κανουμε λαθος και αυτοι οι ανθρωποι δεν ειναι τρελοι
[zar]Λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω, αλλά στο παρελθόν ολόκληρες συμμαχίες "επαναστάτησαν" σε αποκλεισμούς που δόθηκαν έπειτα από υπόδειξη της εταιρείας, πιστεύοντας στα "δίχως αμφισβήτησης" λεγόμενα των "αρχηγών" τους και έφτασαν μέχρι και στο σημείο να πατήσουν επανεκκίνηση ή διαγραφή από τον κόσμο. Το αποτέλεσμα ποιο ήταν; Όταν αποκαλύφθηκε ότι χειραγωγήθηκαν από τους "αρχηγούς" τους πολλοί έσπευσαν να ζητήσουν την επαναφορά των λογαριασμών τους. Όμως το τίμημα το είχαν ήδη πληρώσει με την εν θερμώ επιλογή τους.
Επομένως αντιστρέφω το ερώτημα και ρωτάω: Μήπως οι παίχτες έχουν πληρώσει πολύ ακριβά αυτές τις "επαναστάσεις" και τους "σούπερ ξερόλες αρχηγούς" ώστε πλέον απλά να ενδιαφέρονται μόνο για το παιχνίδι τους; Ό,τι σπέρνεις θερίζεις, θυμίζω.[/zar]
 

DeletedUser15180

Guest
Ε τοτε να μας απαντησουν οι τεχνικοι Γιατι στην προκειμενη περιπτωση η αποφαση σας δεν δυσαρεστησε μονο μια ομαδα παιχτων αλλα το συνολο σχεδον του ΩΜΕΓΑ,,,
 

DeletedUser11808

Guest
Ειδες εσυ καποια ενδειξη για παρανομο προγραμμα στο λογαριασμο μου???Περιμενω απο την μερα που εφαγα το μπαν να μου στειλετε τις αποδειξεις και συνεχεια μιλατε με αερολογιες...τουλαχιστον ας βγει καποιος να παραδεχτει οτι δεν γνωριζει πως γινετε αυτο και θα τελειωνε εκει ολο το θεμα...επισης κυριε zarcos αν δεν γνωριζεις τι εχει γινει θα σε παρακαλουσα να μην φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουν...
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Ειδες εσυ καποια ενδειξη για παρανομο προγραμμα στο λογαριασμο μου???
[zar]Τι δεν έγινε κατανοητό από την απάντησή μου; Από την στιγμή που το σύστημα δίνει την ποινή δεν έχουμε καμία συμμετοχή σε αυτό το θέμα.
Και αν θέλετε τη γνώμη μου, θεωρώ ορθή κίνηση η εταιρεία να μην εμφανίζει τέτοια στοιχεία ακόμα και στην Ομάδα Διαχείρισης.
Ξαναθυμίζω τι ανέφερα παραπάνω.
Τα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης είναι εθελοντές παίκτες οι οποίοι αφιερώνουν μέρος του ελεύθερου χρόνου τους ώστε να εφαρμόζουν τις υποδείξεις της εταιρείας. Δεν αποτελούν έμμισθο προσωπικό επομένως είναι απολύτως λογικό η εταιρεία να μην θέλει να εμφανίζονται τέτοια ευαίσθητα δεδομένα, υπό το φόβο πιθανών "διαρροών".
Δεν σας φαίνεται ορθή τακτική;[/zar]

επισης κυριε zarcos αν δεν γνωριζεις τι εχει γινει θα σε παρακαλουσα να μην φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουν...
[zar]Από την στιγμή που πραγματοποιείται μια ανοιχτή συζήτηση στο forum, όλοι έχουν δικαίωμα να μιλήσουν. Αν δεν σας αρέσουν τα λεγόμενά μου είναι άλλο θέμα, αλλά δεν μπορείτε να μου υποδείξετε αν θα μιλήσω ή όχι. Μην τα ισοπεδώνετε όλα.[/zar]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser13475

Guest
Καλησπερα και απο εμενα,απ οτι καταλαβα το αντι-μποτ σας μπαναρει επιλεκτηκα!
ξερω ατομα που παιζουν με μποτ καιρο τωρα στον Ω και παιζουν ανενοχλιτοι!!!
αλλα τι να μη βοηθησω λιγο τον γνωστο απο τον αλφα τον κοσμο? κ.τ.λ.π
τι λες τωρα...
ετσι ειναι το παιχνιδι χρονια τωρα και το ξερουμε καλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15179

Guest
[zar]Τι δεν έγινε κατανοητό από την απάντησή μου; Από την στιγμή που το σύστημα δίνει την ποινή δεν έχουμε καμία συμμετοχή σε αυτό το θέμα.
Και αν θέλετε τη γνώμη μου, θεωρώ ορθή κίνηση η εταιρεία να μην εμφανίζει τέτοια στοιχεία ακόμα και στην Ομάδα Διαχείρισης.
Ξαναθυμίζω τι ανέφερα παραπάνω.
Τα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης είναι εθελοντές παίκτες οι οποίοι αφιερώνουν μέρος του ελεύθερου χρόνου τους ώστε να εφαρμόζουν τις υποδείξεις της εταιρείας. Δεν αποτελούν έμμισθο προσωπικό επομένως είναι απολύτως λογικό η εταιρεία να μην θέλει να εμφανίζονται τέτοια ευαίσθητα δεδομένα, υπό το φόβο πιθανών "διαρροών".
Δεν σας φαίνεται ορθή τακτική;[/zar]


[zar]Από την στιγμή που πραγματοποιείται μια ανοιχτή συζήτηση στο forum, όλοι έχουν δικαίωμα να μιλήσουν. Αν δεν σας αρέσουν τα λεγόμενά μου είναι άλλο θέμα, αλλά δεν μπορείτε να μου υποδείξετε αν θα μιλήσω ή όχι. Μην τα ισοπεδώνετε όλα.[/zar]

απο τις απαντήσεις σου δεν έχει γίνει τίποτα κατανοητό, μάλλον εισαι πολύ έξυπνος και αδυνατούμε να σε κατανοήσουμε, προσπάθησε να πέσεις λιγο στο επιπεδό μας. Το μόνο που μας λέτε στις απαντήσεις σας ειναι τα εσωτερικά θέματα που έχεετε με την εταιρεία.ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ, ουτε αν πέρνετε λεφτά, ουτε τι τα κάνετε, ούτε πως λειτουργούν τα μηχανήματα σας, ούτε οι εσωτερικοί σας κανονισμοί, όλες οι απαντήσεις σας εξηγούν μόνο αυτο. Μας ενδιαφέρει να αποκατασταθεί η αδικία. Αν είστε ικανοί να κάνετε κάτι για αυτό κάντε το. Αν είστε διακοσμιτικοί εδω μεσα ενημερώστε μας να ξέρουμε με τι έχουμε να κάνουμε και που πρέπει να απευθυνθούμε. Ποια ειναι αυτή η εταιρία και τι πρέπει να κάνουμε για να μιλήσουμε μαζί της? Γιατί μας έει βάλει και μιλάμε με ανήμπορους να αταποκριθούν στα αιτήματά μας?

Εχει κολλήσει το κεφάλι σας με μια εντολή που σας έδωσε ένα σύστημα. Ποιός ειναι το σύστημα, δώστον μου να του μιλήσω. Και σε περίπτερο να έχεις πρόβλημα υπάρχει κάποιος υπεύθυνος να σε ακούσει. Εδώ μονο άμισθοι υπάρχουν? που πανε τα λεφτά που δίνουμε? απο αυτούς θέλουμε μια απάντηση. Το πληρώνουμε το προιόν και εχουν βάλει εσάς να τους κερδίζετε χρήματα? έλα και στο μαγαζί μου να δουλέψεις αφιλοκερδός αν θές, εκει δεν θα είσαι ρομπότ.
Με τον παράγοντα του Εδεσαικού πιστεύω θα ήταν πιο εφικτο να συνενοηθούμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Απ' όσο μ' ενημερώσατε έχετε στείλει στην εταιρεία, οπότε δεν έχει νόημα η συζήτηση αυτή. Αν ο αποκλεισμός ήταν λάθος, εγώ θα παραιτηθώ όπως ανέφερα και σε προηγούμενη απάντηση, αν ο αποκλεισμός απ την εταιρεία αποδειχθεί ορθός, πολύ θα θελα να δω εάν θα βγείτε να το γράψετε.


[/kni]
 

DeletedUser4816

Guest
Το 3μερο της φοβερης σας ποινης περασε και απο την ετερια καμια απαντηση....
Πραγματικα υπαρχει οργανωση στο παιχνιδι που παιζουμε....και πραγματικα καλη υποστηριξη

Ενα ειναι το γεγονος οπιος προσπαθησε να βγαλει ακρη με διαχηρηστες κατε ληξε με φαρμακα....καλη συνεχεια σε οσους μεινουν στον ομεγα αλλος ενας κοσμος που καταστρεφετε....
 

DeletedUser

Guest
[zar]Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να το λέμε αλλά μάλλον δεν πρόκειται να το εμπεδώσετε ποτέ.
Η ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΜΜΙΣΘΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ INNOGAMES.
[/zar]
Μάλιστα, ενδιαφέρων η παραπάνω πρόταση - παραδοχή.
Μία ερώτηση μόνο έχω, αν και δεν πρόκειται να πάρω απάντηση, μάλλον αποκλεισμό θα πάρω.
Πόσο φασίστας πρέπει να είσαι για να γίνεσαι εθελοντής σε φασιστικές πρακτικές-ιδεολογίες-εφαρμογές?

[8ea]Φασίστας δεν είναι αυτός που σέβεται τους κανόνες και παλεύει για την τήρησή τους. Δύο μήνες εκτός κεντρικού φόρουμ προειδοποιητικά.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Μιας και τα είπαμε όλα και κινδυνεύουμε ν' αρχίσουμε να λέμε και πράγματα που δεν έχουν θέση σ' αυτόν τον χώρο, κάποιος κλειδώνει το θέμα.[/8EA]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή