Ντρεπομαι για λογαριασμο πολλων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10264
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser10264

Guest
ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ Grepolis Αυτο το οποιο εγινε σημερα δεν μου εχει ξανασυμβει...
Να βαλω αποικιακο σε μια σημαντικη πολη για την συμμαχια μου και να αποσυρθει το αποικιακο ενω πατηθηκε να αποσυρθει αλλη μοναδα απο αλλη πολη...ντρεπομαι πραγματικα για εσας και λυπαμαι για τον χρονο που εχω χασει μεσα εδω.
Λυπαμαι για πολλους απο εδω μεσα που χαλανε το παιχνιδι καθημερινα και το κανουν ακομη ΠΟΙΟ ΣΚΑΤΑ δεν φοβαμαι κανεναν σας γιατι δεν εισαστε τιποτα εκτος Απο το αρχιγιλικη που κρατατε και νομιζετε πως εισαστε Το κατι παραπανω απο το παιχνιδι!!!
Μπορει να καταφερατε πουστικα πολλα αλλα βλεπω γιατι το κανατε αυτο... γιατι δεν εχετε καταφερει τιποτα εξω ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΑΣ ΖΩΗ!!!
Ελληνες ΡΕΜΑΛΙΑ αφου δεν κανετε τον κοπο να κοιταξετε τον εαυτο σας στον καθρευτη θα το κανω εγω για εσας και θα κοιταξω αυτη την μασκα που φορατε ολοι σας!!!
Ντρεπομαι για λογαριασμο σας!!!
ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΧΡΙΣΤΟΙ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΕ γιατι το βλεπουν πολλοι το πως συμπεριφερεστε και το τι κανετε...
Προσωπικα δεν με ενδιαφερει πλεον το παιχνιδι ετσι οπως το κανατε αλλα ενα θα σας πω!
Καποια στιγμη θα σας φερθουν τοσο ασχημα οπως σας αξιζει.
ΟΥΣΤ ΡΕΜΑΛΙΑ ΑΛΗΤΕΣ...

[8ea]Για αρχή δύο μήνες διακοπές απ' το κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πέραν απο τις βωμολοχίες .... ένα δίκαιο το έχει ..... πολλά γίνονται στο παιχνίδι ... και πάντα υπέρ συγκεκριμένων συμμαχιών ....... Για να μην πω παικτών .....
 

DeletedUser

Guest
Ναι, η InnoGames και το τεχνικό της τμήμα μεροληπτεί υπέρ των αντιπάλων σας!!! Σε λίγο που θα βγουν και οι αντίπαλοί σας να πουν το ίδιο θα κατηγορήσουν την InnoGames. Είμαι περίεργος λοιπόν ποιον υποστηρίζει τελικά η InnoGames.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή