Νικητές του κόσμου Κάπα

DeletedUser9222

Guest
Eεεε!!!
Όλοι τα λέτε ωραία !
Άντε να τα πω και εγώ!
Σας χαιρετά ένας από τους καλύτερους παίχτες του ΚΑΠΠΑ και σίγουρα ο πιο αγαπητός!
Και αναμφισβήτητα ο πιο όμορφος!
Phenom, terzg, alonso κλπ είναι σκ...φατσες και χτίστες


[video=youtube;q7qJTl_Yjxo]http://www.youtube.com/watch?v=q7qJTl_Yjxo[/video]

Χάρη το αγαπημένο τραγούδι μου...




Μπουαχαχαχαχαχα!!!!



Νουμπάδες σταματήστε να γράφετε σας παρακαλώ και αποδεχτείτε την ήττα σας.

Αντρίκια και παντελονάτα πράγματα....

Βαριέμαι να διαβάζω άτομα σαν την ρόμπα (ξεκούμπωτη) να μιλάει για τον ΚΑΠΑ.

Όταν εγώ γύρναγα, εσείς όλοι σας δεν είχατε αποφασίσει καν που θα πάτε....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9581

Guest
ΝΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ Η ΡΕΣΤΑΡΤ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ:
1.Η ΡΕΣΤΑΡΤ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕ
2.ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΣ ΠΑΤΗΣΑΝ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ
3.Η ΡΕΣΤΑΡΤ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΥΣ 100 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΠΟΤΕ
 

DeletedUser

Guest
δεν επαιξα στον κοσμο καππα αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι οποια συμμαχια ολοκληρωνει πρωτη τα θαυματα ειναι η νηκιτρια
η εvolve ηταν αυτη που το πετυχε και επομενως αυτη ειναι πιο ικανη συμμαχια.
τωρα το οτι διαλυθηκαν,τους περασατε σε ποντους, ειχατε περισσοτερες πολεις,ησασταν πιο οργανωμενοι κλπ....
ειναι λογια του αερα
η EVOLVE και οι παιχτες της φενεται οτι ηξεραν κατι παραπανω απο την start την restart και ολα τα συναφη
 

DeletedUser9581

Guest
απο τη στιγμη που δεν παιζεις στον καππα και δεν ξερεις ακριβως τι εχει γινει μην μιλας για αυτον τον κοσμο.
 

DeletedUser9564

Guest
απο τη στιγμη που δεν παιζεις στον καππα και δεν ξερεις ακριβως τι εχει γινει μην μιλας για αυτον τον κοσμο.
ΕΝΩ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΕΕ???? ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ??? ΓΤ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝΟΙΞΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
http://gr.grepostats.com/world/gr10/player/406389/history

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕ......ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΡΩΤΑ ΜΑΣ ΤΠΤ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΙΣ ΛΙΓΟ......
 

DeletedUser9581

Guest
τον απριλιο δειχνει οτι εκανα την πρωτη μου κατακτηση.και τωρα να σε ρωτησω πως μπορω να επεκταθω σε μια μερα και να κατκτησω πολη;;;
 

DeletedUser9018

Guest
Eεεε!!!
Όλοι τα λέτε ωραία !
Άντε να τα πω και εγώ!
Σας χαιρετά ένας από τους καλύτερους παίχτες του ΚΑΠΠΑ και σίγουρα ο πιο αγαπητός!
Και αναμφισβήτητα ο πιο όμορφος!
Phenom, terzg, alonso κλπ είναι σκ...φατσες και χτίστες

εχω εγκυρες πληροφοριες (απο ελικων) οτι εισαι μακραν ο ποιο ασχημος που επαιξε ποτε γκρεπολις
 

DeletedUser

Guest
Φιλε μου

απο τη στιγμη που δεν παιζεις στον καππα και δεν ξερεις ακριβως τι εχει γινει μην μιλας για αυτον τον κοσμο.


φιλε μου καλε μου φιλε
εσυ που εχεις την εμπειρια ολων των κοσμων του γκρεπολις αλλα και τις υπερφυσικες γνωσεις , εχεις και να μου απαντησεις σε μια ερωτηση.

1.εχετε 10.000 πολεις
2.φτασατε 1.000.000 ποντους

και ολα τα αλλα που ελεγες για τη ρεσταρτ

και εδω ειναι το ερωτημα , καταλαβατε τιποτα?:p

νικητρια του κοσμου και σαφως ΚΑΛΥΤΕΡΗ ειναι η evolve που ολοκληρωσε πρωτη τα θαυματα και εκτος αυτου ολοι οι παιχτες της (οπως μας λες) πατησαν διαγραφη και γεμισε ο κοσμος με φαντασματα , ετσι για να τους θυμαστε κιολας

παρε και ενα αλλο παραδειγμα τους **ΟΙ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ** του εψιλον που εκαναν το 7 στα 7. ειναι νεμεν μακραν η καλυτερη ελληνικη συμμαχια,ειναι η πρωτη που εκανε ολα τα θαυματα , μπορει να εχουν την κορωνα και το βραβειο "κυριαρχος του κοσμου" αλλα νικητες του εψιλον ειναι οι STARTANS που ολοκληρωσαν πρωτοι τα 4 θαυματα :)
 

DeletedUser9581

Guest
το θεμα ειναι οτι η evolve δεν υπαρχει και ετσι δεν υπαρχει ουτε νικητης
 

DeletedUser

Guest
δεν επαιξα με την evolve αλλα αμεσως καταλαβαινω το σκοπο της
ολοκληρωσε τα θαυματα και μετα σας αφησε να μαζευετε τα φαντασματα:)
 

DeletedUser9581

Guest
ο σκοπος μιας συμμαχιας ειναι τα ολοκληρωσει ολα τα θαυματα και οχι μονο 4
 

DeletedUser

Guest
POU EINAI OI EVOLVE OEOOOOOOOOOOOO

APORO GIATI KATHESTE K SIZITATE XAZOMARES KATI POU APLA DEN UPARXEI OI NIKITES TOU KOSMOU PAIDIA DEN EINAI NA KANOUN 4 THABMATA K META NA DIAGRAFOUN H MALLON NA TOUS DIAGRAPSOUN GIA POLAPLOUS DIPLOUS K TRIPLOUS LOGARIASMOUS ETSI KANETE ESEIS TIS MAGIES?E OXI...APLA DEN UPARXETE K O NIKITIS TOU KOSMOU AKOMI DEN EXEI ANAKIRIXTHEI OTAN ANAKIRIXTHOUME EMEIS TOTE ELATE NA TRAGOUDATE...XAXAXAXAXA

[8EA]Η γραφή με greeklish δεν επιτρέπεται γενικώς και στο κεντρικό φόρουμ ευτυχώς τιμωρείται. 5 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΦΑΓΕΣ ΠΥΞΙΔΑ?ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!
ΕΧΟΥΝ ΔΩΘΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ....ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΥΣ!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
 

DeletedUser

Guest
RESTART EGINE KIRIARXI TOU KOSMOU KAPA !
7 APO TA 7 THAUMATA
ANTEKAME OLA KE TA PIRAME OLA

I KALITERI SIMAXIA STO GREPOLIS
 
Κορυφή