Νικητές του κόσμου Κάπα

DeletedUser

Guest
Σίγουρα όπως τα λες είναι! Μην λες και πολλά, μόνο 10.000 ύλες έστειλα και μετά τα παράτησα εγώ!
Ο άλλος μπορεί να έστειλε και 20.000 πάντως για τον Φένομ ξέρω πως ξεπέρασε και τα 100.000 ύλες...

Εγώ εντάξη μπορεί να είχα 175 πόντους αλλά με κρατούσαν στην συμμαχία για το όνομα!

Εγώ με τις 10 πόλεις έχω τους μισού σου πόντους μάχης και εσύ με τις 50 έχεις τους διπλάσιους, απέδειξες άλλη μία φορά πως είσαι μικρός παίκτης!

Γύρνα στην πραγματικότητα ρε! Πυραμίδες ήταν από εσάς στο 6 και από εμάς στο 3, όταν πήγατε στο 7 εσείς φτάσαμε εμείς στο 5 και πως έγινε να τις τελειώσουμε εμείς πρώτοι αφού εσείς είστε πιο ενεργοί και δυνατοί παίκτες; Μήπως υπάρχει κανένα πρόγραμα για ύλες; Ικανούς σας έχω να πείτε πως είχαμε σκρίπτ και γεμίζαμε τα θαύματα.
Όταν θα καταφέρεις να τελειώσεις τα 4 θαύματα γιατί ακόμη και με την διάλυση εσείς δεν πατήσατε την επέκταση μιας και δεν τα είχατε γεμάτα τα 4 θαύματα, έλα τότε να μου μιλήσεις.... 2 μήνες καθόμασταν χωρίς μάχες μόνο και μόνο για να τα γεμήσουμε και αν έχεις δει θέλει 100 εκ. ύλες για το επίπεδο 10, αρα βοηθούσαμε και οι 180 παίκτες!

Ακόμη και στο κοίταγμα πόντων δεν τα πας καλά... 175 πόντους και νικητής του κόσμου χωρίς να έχει πατήσει κάποιο τρελόκουμπο;

Είστε μεγάλα γατάκια ακόμη αγόρι μου! Θα μάθαιτε όμως που θα πάει!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΛΟΓ/ΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΦΟΒΟ!
 

DeletedUser

Guest
ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΛΟΓ/ΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΦΟΒΟ!

Ναι.... Έτσι είναι το σ**** έφτασε στην κάλτσα για κάποιους, αλλά δεν ξέρω αν άνοικε στους eVoLVe ή σε κάποιους άλλους!

Το συμπέρασμα πως μπαναριστίκαμε όλοι μαζί και πατήσαμε διαγραφή από που το έβγαλες; (Εγώ πάτησα επανεκκίνηση 2 βδομάδες πριν από τα υπόλοιπα μέλοι!)
 

DeletedUser

Guest
Κανενας κοσμος δεν τελειωνει με την κατασκευη των θαυματων, ισα ισα που μετα γινεται πιο ενδιαφέρων αφου προσπαθεις να τα γκρεμησεις... αλλα οι δικοι σου αρχηγοι με τους 4-5 λογαριασμους δεν μπορουσαν να την παλέψουν αλλο. Αυτο που γινοταν απο τους δικου σας ηταν απαράδεκτο...
Και οσο για την συνέχεια: σε κοσμο (Ε) που η πρωτη σε ποντους συμμαχια πατησε διαγραφη και μετα απο λιγο καιρο ειχαν διαμορφωθεί νεες δυνάμεις και ο κοσμος συνεχίζει κανονικα! Επίδοξοι αντιπαλοι παντα θα υπαρχουν...

εσεις "νικητές" σακοθικατε μεταξύ σας και κατέρρευσαν οι ίδιοι
λέει ο φίλος σας:
----
βγαζε δικαιωματα γιατι μπορει να κανω κι εγω ρισταρτ.δεν με εθουσιαζει πλεον να παιζω.και σε αλλους κοσμους ειμαστε νικητες γιατι η σμμχ μου ολοκληρωσε 4 θαυματα,αλλα συνεχιζουμε ακαθεκτοι τις μαχες μεχρι να τελειωσει ο κοσμος.αυτο που εγινε εδω.κλεινεις 1 κοσμο γιατι νικησες και τα ξεπουλας ολα;και για σας δεν θα εχει ενδιαφερον.φαντασματοφαγοι θα γινετε;.θα βαρεθειτε στο τελος...
----


και εδώ είναι μια άλλη επιστολή που έλαβα από τους φίλους σας, επιβεβαιώνει ότι ελεγα αλιθια
.ΗΜΟΥΝ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΩΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΤΗΝ xx ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΝΕ...
ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΕΓΚΟΛΑΣ ΤΣΑΟΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ 55 ΓΤ ΤΟ Γ----Ν ΤΟ
ΠΑΙΧΝΙΔΙ....
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΥΛΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΘΑΥΜΑΤΑ...ΕΓΩ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΟΛΈΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 350.000 ΣΕ ΥΛΕΣ..ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΝ ΤΑ 4...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕΣ ΞΥΛΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΩΝΑΝ ΑΛΛΟΙ ΑΜΥΝΕΣ...ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΑΛΛΩΝ ΜΙΛΑΣ.ΓΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΒΩ ΟΜΩΣ...ΚΑΝΕ ΛΟΠΙΠΟΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΤΟΥ ΜΑΧΗΣ ΑΠΟ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΑΜΥΝΕΣ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΕΣ ΜΟΝΟ!
 

DeletedUser

Guest
ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΥΛΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΘΑΥΜΑΤΑ...ΕΓΩ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΟΛΈΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 350.000 ΣΕ ΥΛΕΣ..ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΝ ΤΑ 4...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕΣ ΞΥΛΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΩΝΑΝ ΑΛΛΟΙ ΑΜΥΝΕΣ...ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΑΛΛΩΝ ΜΙΛΑΣ.ΓΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΒΩ ΟΜΩΣ...ΚΑΝΕ ΛΟΠΙΠΟΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΤΟΥ ΜΑΧΗΣ ΑΠΟ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΑΜΥΝΕΣ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΕΣ ΜΟΝΟ!

Φίλε μου μιλάς με αερολογίες... Εϊσαι σε επίθεση αλλά αυτό δεν λέει πως είσαι και μαχητής, ο σωστός και ο καλός παίκτης σκαμπάζει και από άμυνα και από επίθεση όσο για τις επιθέσεις που λες 2 φορές ζήτησα άμυνες και ήταν εκεί που έτρογα από 150 επιθέσεις στην κάθε μία! Όσο για επίθεση που λες, είσαι λάχανο για όλους εμάς αφού αν βρησκόσουν στην 56-55 δεν υπήρχε περίπτοση να είχες φτάσει καν στις 5 πόλεις!

Καλή σου συνέχεια μάθε πρώτα και πόσες ύλες χρειάζονται τα θαύματα γιατί εγώ θυμάμαι πολύ καλά αγόρι μου!

eVoLVe II (Μπορεί να μην κάνουμε ωραία βίντεο αλλά ξέρουμε να παίζουμε καλά το παιχνίδι!)
 

DeletedUser

Guest
RESTART FOREVER

κακά παιδιά των RESTART-START τι σας κάνανε βρε και διέλυσαν την συμμαχία τους τα εβολβάκια τελείως


200px-Nagasakibomb.jpg
 

DeletedUser

Guest
κακά παιδιά των RESTART-START τι σας κάνανε βρε και διέλυσαν την συμμαχία τους τα εβολβάκια τελείως

Ένα έχω να σας πω, μπορεί να έχετε μία καλή συμμαχία απλά οι πόντοι μας σε όλους τους τομείς άλλα έδειχναν!
Εκτός αυτού εμείς διαλυθήκαμε γιατί βαρεθήκαμε να σας βλέπουμε στην προσπάθεια μόνο.

Και κάτι τελευταίο, βρήκατε ευκαιρία να κάνετε με τα λόγια ότι δεν μπορούσατε να κάνετε σε πράξεις τόσο καιρό, γιατί ένα μάτσο παιδαρέλια βγήκαν να μιλήσουν τώρα που διαλύθηκε η συμμαχία και όχι πριν που υπήρχε! Εμένα μου λέτε που δεν είστε πικραμένοι και λογικό. Ωραία σας δώθηκε η ευκαιρία να πάρετε και εσείς βραβεία, μην την χαραμίζεται στέλνοντας άσχετα μηνύματα στο φόρουμ!

Όσο για τις ύλες που στέλνει ο φίλος μου από επάνω με 50 πόλεις, εγώ με 20 που είχα τον παιρνούσα, λόγο του ότι βάζαμε παζάρια 30 και εμπορικά!
 

DeletedUser

Guest
ΒΡΕ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΕΣ 10.000 ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100.000 Ο PHENOM...ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ...ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ 5ΑΔΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΕΣ,ΨΩΜΑΚΙ...ΑΠΛΑ ΚΡΥΦΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΣΟΥ ΛΕΩ...ΑΜΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 55-56 ΚΑΙ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ..ΣΤΗΝ 53-63 ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥΣΑ!!ΑΜΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΡΟΔΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΑΤΙΝΙ..!! ΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? Η ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΨΑΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΑΣ..?
ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ...ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ..ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΙΚΡΑ ΤΗΣ ΔΙΑΛΥΣΗΣ ΣΑΣ...ΣΥΝΕΧΕΙΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ ΑΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΤΟΡΑ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΠΣΑΝΕ ΤΑ ΘΑΘΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΤΗΑ ΤΑ ΟΛΟΚΛΙΡΟΣΟΥΜΕ ΚΕ ΕΜΙΣ ΚΕ ΤΗΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΒΙΟ.
ΚΕ ΝΙΚΙΤΕΣ ΤΗΑ ΙΜΑΣΤΕ ΕΜΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΑΒΙΟ ΚΕ ΤΗΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΕΧΝΙΔΙ

RESTART FOREVER
 

DeletedUser

Guest
ΤΟΡΑ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΠΣΑΝΕ ΤΑ ΘΑΘΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΤΗΑ ΤΑ ΟΛΟΚΛΙΡΟΣΟΥΜΕ ΚΕ ΕΜΙΣ ΚΕ ΤΗΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΒΙΟ.
ΚΕ ΝΙΚΙΤΕΣ ΤΗΑ ΙΜΑΣΤΕ ΕΜΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΑΒΙΟ ΚΕ ΤΗΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΕΧΝΙΔΙ

RESTART FOREVER
Μπλα μπλα μπλα.... Καλή σας διασκέδαση λοιπόν,
άντε αν και δεύτεροι κάτι είναι και αυτό!

Λάθος τόπικ διάλεξες για να μιλήσεις για την συμμαχία σου. Άλλη φορά πρόσεχε και το πως γράφεις, αυτά δεν είναι ούτε κατα διάνοια Ελληνικά!

ΒΡΕ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΕΣ 10.000 ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100.000 Ο PHENOM...ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ...ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ 5ΑΔΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΕΣ,ΨΩΜΑΚΙ...ΑΠΛΑ ΚΡΥΦΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΣΟΥ ΛΕΩ...ΑΜΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 55-56 ΚΑΙ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ..ΣΤΗΝ 53-63 ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥΣΑ!!ΑΜΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΡΟΔΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΑΤΙΝΙ..!! ΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? Η ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΨΑΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΑΣ..?
ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ...ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ..ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΙΚΡΑ ΤΗΣ ΔΙΑΛΥΣΗΣ ΣΑΣ...ΣΥΝΕΧΕΙΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ ΑΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ!!!

Τα δικά σας λόγια είναι αερολογίες, όσο για το ότι ξέρεις να παίζεις τώρα το καταλαβαίνω! Πως γίνεται με 10 χιλιάδες εγώ και 100 ο φένομ και 20 ο άλλος να γεμίσαμε 4 θαύματα των 95 εκ. υλών; 5 ανίκανοι είστε που μιλάτε όλο!

Μπείτε και παίξετε όπως ξέρετε! Ένα σου λέω ποτέ δεν θα μας φτάνατε 50 εκ πάνω από εσάς στους πόντους ήμασταν και από 100 εκ στους μαχητικούς πόντους....

Τώρα καταλαβαίνω την πίκρα σας.. Εμείς φύγαμε αλλά ακόμη μας σχολιάζεται! Είστε πολύ εντάξη απέναντή μας, σε λίγο θα μας γράψετε και σε βιβλίο ιστορίας σαν τους ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΠΑ!

Καλή σας συνέχεια αποτυχημένοι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εχετε ξεφυγει αυτη τη στιγμη και απο το θεμα και απο την ουσια και καννιβαλιζεστε μεταξυ σας χωρις ουσια και λογο. Επειδη βλεπω για τους διπλους λογαριασμους των εβολβε θα πω ενα μονο πανω σε αυτο. Καποιοι γεροι παιχτες (και δεν ηταν ουτε 5) η αληθεια ειναι οτι ειχαν χρησιμοποιησει δευτερο λογαριασμο ΑΛΛΑ οχι οπως το εννοειτε εσεις για αυτο και δεν μπαναριστηκαν ποτε για κατι τετοιο. Μεταβιβασαν το λογαριασμο τους με τη νομιμη διαδικασια που απαιτει το παιχνιδι -ας βγει οποιος διαχειρηστης θελει να το διαψευσει- και χρησιμοποιησαν καινουργιο.
Αυτα για τους μεγαλους παιχτες που δεν ηθελαν να ριψοκινδυνευσουν μονιμο αποκλεισμο και πολεις φαντασματα. Τωρα καποιοι παιχτες απο τη συμμαχια μπορει και μπορει οχι να ειχαν διπλους -παρανομα-. Αυτο οσο ισχυει για εμας ισχυει και για την ρεσταρτ. Για τυχον αποριες επικοινωνήστε με τον Frezar που τα ξερει απεξω

Οσο για τα θαυματα. Μπραβο στη συμμαχια γιατι ενω η ρεσταρτ -ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ- ειναι δυναμη και δεν μας αφηνε ησυχους ουτε μερα καταφεραμε και να τα φτιαξουμε και ουτε κατα διαννοια να απειλειθουμε απο αυτους. Το οτι ειμαστε σε αντιπαλα στρατοπαιδα δεν σημαινει οτι δεν αναγνωριζεις τη δυναμη και την ισχυ του αντιπαλου και οποιος βγαινει και δηλωνει μια τετοια συμμαχια αποτυχημενη απλα βγαζει κακια και δεν αναγνωριζει το ποσο αξιο πραγματικα, αντιπαλο ειχε και εχει απεναντη του.

Και εγω που μιλαω ειμαι μια παιχτρια που καθε βδομαδα ειχα ομαδικες απο τη ρεσταρτ, λιγες φορες με βγαλαν σε εξεγερση και οι μονες πολεις που εχασα απο αυτους ηταν δυο τραμπες που ειχα κανει με συμμαχο και τη μια απο τις δυο την εχασα γιατι πανω στη δευτερη τραμπα προλαβε το αποικιακο της ρεσταρτ και την δευτερη γιατι δεν ειχε νοημα να υπερασπιστω την πολη στο σημειο που ηταν.


Και για να τελειωσω και να μην σας κουραζω αλλο, το οτι στο τελος των θαυματων πολλοι παιχτες θα την εκαναν ηταν ακουστο και γνωστο απο τα χριστουγεννα και υπαρχουν και αλλοι που ετοιμαζονται. Αυτο το ηξεραν ακομα και οι ρεσταρτ (οι μεγαλοι σας παιχτες) Αλλα σαφεστατα δεν περιμεναμε να ανοιξουμε μια μερα τον υπολογιστη και να βρουμε μπροστα μας 300 φαντασματα. Ο τροπος ηταν απαραδεκτος γιατι τιναξαν μια συμμαχια στον αερα και ακομα και εγω που ηξερα δεν περιμενα τετοια εκβαση.

Κυριαρχος δεν γινεσαι επειδη κατακτας τα θαυματα αλλα ολοκληρο τον κοσμο και καμμια απο τις δυο συμμαχιες δεν το εκανε. Τωρα πλεον ακομα και η ρεσταρτ να τα αποκτησει δεν θα εχει κανενα νοημα γιατι απλα παιζει στον κοσμο των φαντασματων και οσοι εμειναν πισω απλα δν εχουν ορεξη να υπερασπιστουν τις πολεις τους.

Απο τη μερια μου μπραβο και στις 2 συμμαχιες γιατι ειχαν τα κοτσια, σπουδαιους παιχτες και μαζι εγραψαν την ιστορια του κοσμου αυτου.
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ...!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.. ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΔΥΝΑΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ...ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΤΩΡΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑΝΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ...ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ Η ΡΙΣΤΑΡΤ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ EVOLVE ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΙ..ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ...ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΠΑ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΡΑΦΗ ΤΟΥΣ...ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ..ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ!!! :) ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΡΕΖΑΡ ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΟΛΟΙ ΜΙΛΑΤΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ EVOLVE,ΑΛΛΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΙΣΤΑΡΤ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΙΡΩΝΙΑ...Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΚΟΜΑ,ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟ...ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙΣ ΝΙΚΗΤΗΣ....ΟΙ EVOLVE ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΣΜΟ,ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΥΤΗ..ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ Η EVOLVE ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΠΑ,ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ..ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΛΗ..
 

-PNS-

Άρμα
Κάθεστε και ασχολείστε με ένα ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ παίκτη, ο οποίς ας βγει και να μας πει ο ίδιος πότε ακριβώς μπήκε στους EVOLVE, πόσο έμεινε στη συμμαχία και τι πραγματικά έκανε εκεί. Να μιλάει κάποιος σοβαρός παίκτης της EVOLVE για να υπερασπιστεί την συμμαχία του, να το καταλάβω. Να μιλάει όμως ο DevilTRelos, γελούν και τα... τσιμέντα. Όπως γελούν και τα τσιμέντα με τις πόλεις που έχανε για πλάκα από τους ΕΠΙΛΕΚΟΥΣ. Ευτυχώς που υπάρχουν τα στατιστικά και δεν λένε ποτέ ψέμματα. Ας μιλήσει για την Hyper, μίπερ, μπίπερ, ή την αρχική ΥΠΕΡ ELITE. Αυτό πάει και έρχεται.

Από εκεί και πέρα, όπως στον αθλητισμό το ντόπινγκ είναι πάντα μπροστά από τους ελέγχους σε τεχνολογία, έτσι και στο Grepolis δεν θα μου κάνει εντύπωση αν υπάρχουν όντως τρόποι που κάποιοι μπορούν να κλέβουν και να μην είναι δυνατό να εντοπιστούν. Εδώ αυτή η Τζάκι Τζόινερ-Κέρσι στη Σεούλ με τρελή ντόπα έκανε παγκόσμια ρεκόρ που υπάρχουν ακόμα και ίσως δεν θα σπάσουν ποτέ. Ουσιαστικά, έκανε χρόνους ανδρών. Για τόση ντόπα μιλάμε. Αμέσως μετά αποσύρθηκε, για να ακολουθήσει ο θάνατός της σε πολύ νεαρή ηλικία, για προφανείς λόγους.

Η ομάδα διαχείρησης λοιπόν μπορεί να προσπαθεί πραγματικά να κάνει όσο καλύτερα μπορεί τη δουλειά της, αλλά κάποιοι να είναι πιο μπροστά. Αυτό για τις συνεχείς κοκορομαχίες που βλέπω στο φόρουμ για το ποιος στην ουσία κλέβει λιγότερο. Και επειδή πάρα πολλές φορές οι EVOLVE είναι στο επίκεντρο.

Από εκεί και πέρα, όντως ο κόσμος δεν τελειώνει με τα θαύματα και το δύσκολο είναι να διατηρηθείς στην κορυφή, όχι να φτάσεις σε αυτή, όπως σωστά γράφτηκε και προηγουμένως. Και όσο για τα βραβεία, και στους Bulls του Τζόρνταν ουσιαστικά έπαιζαν τρεις παίκτες, αλλά δαχτυλίδια πρωταθλητή πήραν και πολλοί απίθανοι...
 

DeletedUser

Guest
Κάθεστε και ασχολείστε με ένα ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ παίκτη, ο οποίς ας βγει και να μας πει ο ίδιος πότε ακριβώς μπήκε στους EVOLVE, πόσο έμεινε στη συμμαχία και τι πραγματικά έκανε εκεί. Να μιλάει κάποιος σοβαρός παίκτης της EVOLVE για να υπερασπιστεί την συμμαχία του, να το καταλάβω. Να μιλάει όμως ο DevilTRelos, γελούν και τα... τσιμέντα. Όπως γελούν και τα τσιμέντα με τις πόλεις που έχανε για πλάκα από τους ΕΠΙΛΕΚΟΥΣ. Ευτυχώς που υπάρχουν τα στατιστικά και δεν λένε ποτέ ψέμματα. Ας μιλήσει για την Hyper, μίπερ, μπίπερ, ή την αρχική ΥΠΕΡ ELITE. Αυτό πάει και έρχεται.

Από εκεί και πέρα, όπως στον αθλητισμό το ντόπινγκ είναι πάντα μπροστά από τους ελέγχους σε τεχνολογία, έτσι και στο Grepolis δεν θα μου κάνει εντύπωση αν υπάρχουν όντως τρόποι που κάποιοι μπορούν να κλέβουν και να μην είναι δυνατό να εντοπιστούν. Εδώ αυτή η Τζάκι Τζόινερ-Κέρσι στη Σεούλ με τρελή ντόπα έκανε παγκόσμια ρεκόρ που υπάρχουν ακόμα και ίσως δεν θα σπάσουν ποτέ. Ουσιαστικά, έκανε χρόνους ανδρών. Για τόση ντόπα μιλάμε. Αμέσως μετά αποσύρθηκε, για να ακολουθήσει ο θάνατός της σε πολύ νεαρή ηλικία, για προφανείς λόγους.

Η ομάδα διαχείρησης λοιπόν μπορεί να προσπαθεί πραγματικά να κάνει όσο καλύτερα μπορεί τη δουλειά της, αλλά κάποιοι να είναι πιο μπροστά. Αυτό για τις συνεχείς κοκορομαχίες που βλέπω στο φόρουμ για το ποιος στην ουσία κλέβει λιγότερο. Και επειδή πάρα πολλές φορές οι EVOLVE είναι στο επίκεντρο.

Από εκεί και πέρα, όντως ο κόσμος δεν τελειώνει με τα θαύματα και το δύσκολο είναι να διατηρηθείς στην κορυφή, όχι να φτάσεις σε αυτή, όπως σωστά γράφτηκε και προηγουμένως. Και όσο για τα βραβεία, και στους Bulls του Τζόρνταν ουσιαστικά έπαιζαν τρεις παίκτες, αλλά δαχτυλίδια πρωταθλητή πήραν και πολλοί απίθανοι...

Εγώ σε ένα θα σου απαντήσω γιατί στα υπόλοιπα ήσουν απόλυτα σωστός, πόλεις έχασα 2 φορές, μία που ήμουν διακοπές για 3 μέρες και δεν πάτησα τις διακοπές και έχασα 2 ή τρεις πόλεις και 1 που μου στέλνατε από 60 - 70 επιθέσεις σε κάθε πόλη όταν είχα 5 ακόμη και μου πήρατε 3 πάλι! Λοιπόν για να εξηγούμε έχω και τα μηνύματα που έστειλα διότι για έναν τέτοιον λόγο έφηγα! Δεν μπορούσα να είμαι ενεργός!

Όσο για τους Ιβόλβ μιλούσα σε πρόσωπο όπου αναφέρω αυτούς και εμάς σαν Χάιπερ! Αν και στους Ιβόλβ καθήσαμε σχεδόν 3-4 μήνες! Όσο μου λες για την υπερ-ελιτ έκανα άλλους τόσους εκεί! Οπότε είναι ισάξια πράγματα!

Όσο για τις χαζομάρες που μου λες ήταν ειρωνία προς εσένα, που μου λες πως είμαι ένας παίκτης των 175 πόντων! Ψάχνουμε στα γκρέπο στατς και όχι στο γκέιμ!

-PNS- πες αν λέω ψέματα για τις πόλεις ή όχι! Και δες και πότε πάτησα και την διαγραφή!

Aν μπορεί κανείς ας πει πως λέω ψέματα στο ότι η Ριστάρτ σίγουρα είναι μεγάλη συμμαχία αλλά τους παίκτες των Ιβόλβ και την συμμαχία τους δεν την έπιανε! Ο λόγος που το λέω αυτό ήταν γιατί είχε μόνο 2 συμμάχους τους ΑΤΛΑΝΤΕΣ-ΑΕΤΟΙ και τους ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ.. Κοινό φόρουμ είχε κάνει μόνο με την Χάιπερ 1 μήνα νομίζω πριν γίνουμε ένα που προσπαθούσαμε να δούμε τι θα γίνει με ΥΠΕΡ-ΕΛΙΤ! Ήταν με όλους εχθροί στο παιχνίδι και όμως τα κατάφεραν.

Σίγουρα υπάρχουν και οι παραβάτες αλλά ο λόγος που σας μίλησα έτσι ειρωνικά είναι γιατί λέγατε για τους 10 μεγαλύτερους και πάει λέγοντας! Οι παραβάτες είναι συχνό φαινόμενο αλλά είχε και παλικάρια όπως αυτά που σου έδειξα στις προηγούμενες καρτέλες και αγωνίζονταν δίκαια! Όπως και ο Πιέρρος "δεν έβαλε ποτέ στο κρασί του νερό" για να το πω και έτσι! Γιατί ακούστηκε και το όνομά του!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-PNS-

Άρμα
Καταρχάς, ποτέ δεν ισχυρίστηκα ότι είσαι παίκτης 175 πόντων. Πάντα τα στατιτιστικά τα ψάχνω στο grepostats και όχι στο παιχνίδι. Αν αυτό κατάλαβες, μάλλον το πρόβλημα το έχεις εσύ και όχι εγώ.

Τώρα για τις πόλεις την δικαιολογία ότι ήσουν διακοπές και ξέχασες να το πατήσεις, ας το κρίνουν οι υπόλοιποι που θα το διαβάσουν αυτό. Ακόμα και έτσι να είναι, δείχνει την σχέση σου με το παιχνίδι. Κανένας σοβαρός παίκτης όταν είναι διακοπές δεν ξεχνάει να βάλει την διαδικασία των διακοπών, ή έστω δεν ειδοποιεί την συμμαχία του για να τον καλύψουν οι δικοί του.

Για το δεύτερο σκέλος, εγώ έχασα τρεις πόλεις από τους EVOLVE, όταν ήμουν στην 45 και οι ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ όπως ξέρεις στην 56. Δηλαδή ουσιαστικά αποκομένος από την συμμαχία μου. Είχα μόνο αυτές τις τρεις πόλεις τότε και άλλη μία που είχα στείλει για ίδρυση στην 56 και ευτυχώς μέχρι να χάσω τις άλλες τρεις είχε φτάσει σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο για να συνεχίσω. Ποτέ δεν είπα ως δικαιολογία το πόσες επιθέσεις έφαγα από παίκτες που είχαν μέχρι και διψήφιο αριθμό πόλων. Το πόσες δε ήταν συνολικά οι επιθέσεις, άστο καλύτερα. Ρώτα να σου πούνε. Και δεν λέω ότι πριν από αυτές είχε ανοίξει τον δρόμο το πρωτοπαλίκαρο των αδελφικών ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ που έφαγε πόρτα και τρελή ήττα.

Τώρα για τη διαγραφή και τα υπόλοιπα είναι άλλο θέμα δεν αναφέρθηκα σε αυτό και δεν με απασχολεί. Ούτε θέλω να το κάνω προσωπικό.

Αυτό που βασικά αναφέρθηκα και δεν μπορείς να αντικρούσεις είναι ότι δεν μπορείς εσύ συγκεκριμένα, αλλά και τα υπόλοιπα μέλη της Hyper που πολύ αργότερα μπήκαν στους EVOLVE, να έχουν ουσιαστικό μερίδιο στην όποια επιτυχία των EVOLVE και στα θαύματα.

Τώρα, αν μπούμε στην διαδικασία γιατί έσπασε η ΥΠΕΡ ELITE και η συντριπτική πλειοψηφία πήγε στους ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ και ελάχιστοι έφτιαξαν τη Hyper που στη συνέχεια κάτω από ποιες διεργασίες αυτή ενσωματώθηκε στην EVOLVE, θα ξεφύγουμε τελείως.

Εγώ το κλείνω εδώ και δεν θα επανέλθω, όσο και αν τυχών προκληθώ, ότι οι πραγματικοί νικητές του κόσμου είναι οι ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ γιατί πάνω από όλα είναι 100% συμμαχία. Οι ELECTI ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ τέλος πάντων. Και μιλάω για τους ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ αυτού του κόσμου και μόνο που έχουν ουσιαστικά καμία σχέση ούτε με τους ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ του Iota, ούτε με άλλων κόσμων.

Οι EVOLVE ήταν εξαρχής στην 55 και κάτω από πολλές προϋποθέσεις και ευνοϊκές συνθήκες κυριάρχησαν. Οι ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ κατέβηκαν σχεδόν όλοι αρχικά με ιδρύσεις από διάφορες θάλασσσες στην 56 και όλοι είδαμε τι έγινε εκεί και πως κυριάρχησαν, για να πάνε μετά και στη γειτονική 46.

Σε κάθε περίπτωση, εγώ δικαιολογία στη μαζική φυγή δεν βρίσκω. Νικητή σε οποιοδήποτε παιχνίδι πριν ολοκληρωθεί που πήρε ένα βραβείο και μετά έγινε φάντασμα εγώ δεν ξέρω. Από εκεί και πέρα, ας λέει ο καθένας ότι θέλει...

Πάντα φιλικά, Παναγιώτης
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Καταρχάς, ποτέ δεν ισχυρίστηκα ότι είσαι παίκτης 175 πόντων. Πάντα τα στατιτιστικά τα ψάχνω στο grepostats και όχι στο παιχνίδι. Αν αυτό κατάλαβες, μάλλον το πρόβλημα το έχεις εσύ και όχι εγώ.
Δεν αναφερόμουν ποτέ σε εσένα όταν είπα κάτι τέτοιο! Αναφερόμουν σε άτομο το οποίο είπε κάτι τέτοιο!
Έχουμε μέρος στα θαύματα από την στιγμή που βοηθήσαμε με τον έναν ή τον άλλον τρόπο στην επέκτασή τους και τελική κατασκευή τους!

Για το θέμα τις χάιπερ τώρα, εμείς αναγνωρίζουμε πως η Ιβόλβ με παράνομες ή νόμημες διαδικασίες, κυριάρχησε απέναντη σε πάρα πολλούς αντιπάλους. Και δεν προσπάθησα να υποστηρίξω την συμμαχία και να την ανεβάσω, αλλά τα παιδιά της που, κακά τα ψέματα, έκλειναν 24ωρα στον υπολογιστή τους! Κανείς δεν είπε πως οι ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ δεν ήταν δυνατή συμμαχία όπως και η ΥΠΕΡ-ΕΛΙΤ... Θα είχα μείνει σε εσάς αν δεν είχε εμφανιστεί σαν απομηχανής θεός ένας παίκτης άφαντος ως τότε στην συμμαχία και να ρίχνει ευθήνες, στα παλικάρια που βοηθούσαν με κάθε τρόπο, να κυριαρχήσουν στην θάλασσα και να σώσουν την τότε δύσκολη κατάσταση!

Σίγουρα είστε παίκτες με τσαγανό, απλά το θέμα ξεκίνησε με τους ριστάρτ που βγήκαν και μιλούσαν και πίστευαν πως με το να κατηγορούν τους Ιβόλβ θα καταφέρουν κάτι. Είναι σαφώς δύσκολο το να βάζεις χρήματα και να "κερδίζει" το παιχνίδι κάποιος άλλος, απλά τον παραδέχεσαι και αυτός παραδέχεται τον αντίπαλό του...

Λοιπόν το θέμα όμως ξέφυγε πολύ, ας το επιστρέψουμε! Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά της Ιβόλβ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9222

Guest
Αγαπητέ κ. Phenom,
Δεν ξέρω τι σκέφτεστε, αλλά ξέρω τα γεγονότα:
1. εσείς προσωπικά και οι μεγαλύτεροι παίκτες της συμμαχίας σας στο παιχνίδι φάγατε BAN για πάντα.
2. συμμαχία σας δεν υπάρχει αυτοκαταστροφηκε στο παιχνίδι
3. "Νικητές" δεν εξαφανίζονται στο παιχνίδι, παραμένουν μέχρι την τελευταία
4. όλα τα θαύματα σας καταστράφηκαν
5. ενδιαφέρομε πολύ το λόγο για τον οποίο εσείς και πολλοί από σας φάγατε ΒΑΝ

δεν μπορεσατε να αντεξατε πίεση απο τους αντιπάλους σας αλα αυτοι συνεχίζουν να παίζουν κε παραμενουν στο πεχνιδι.
Δεν νομίζω ότι έχετε κερδίσει το παιχνίδι κε τελικα εχειτε εσεισ πατήσει επανεκκίνηση, να σωθείτε....


Αγαπητέ κύριε Καρπαζοεισπράκτορα,

Θα σας απαντήσω ένα προς ένα στο υποτιθέμενα γεγονότα.

1. Αποκλείστηκα μόνιμα από το παιχνίδι, επειδή εγώ το επέλεξα. Ο λογαριασμός μου δεν μπορούσε να μεταβιβαστεί, έπειτα από μια συμφωνία που είχα με τον Co-Ma του παιχνιδιού. Είχα πάρει την απόφαση μου να σταματήσω το παιχνίδι. οπότε, υπήρχαν 2 επιλογές:
α) Πατάω επανεκκίνηση ---> φάντασμα (και θα δώσω την χαρά σε κάτι λυμασμένα σαν και του λόγου σου να πάρουν αμαχητί πόλεις)
β) Μόνιμος αποκλεισμός (και θα κάνω κάποιους σαν και του λόγου σου, να ξημεροβραδιάζονται μποστά σε ένα pc, μέσα στο κατακαλόκαιρο , για το πότε θα δουν τις πόλεις μου γκρι)

2. Η συμμαχία διαλύθηκε γιατί τα ιδρυτικά μέλη αποφάσισαν να το παρατήσουν λόγω θέρους. Απλά πράγματα. Δεν υπήρχε λόγος να το συνεχίσουμε. Καταφέραμε τα πάντα όλα. Δεν είχαμε κίνητρο. Το τελευταίο πράγμα που είχαμε πει να κάνουμε πριν τα παρατήσουμε ήταν να πάρουμε πόλη από τον ιδρυτή σας. Και αυτό το καταφέραμε με σχετική ευκολία. Δεν ήταν τυχαίο ότι ο δικός μας ιδρυτής πήρε αυτή την πόλη. Συμβολικό ήταν.

2012-05-26_2038.jpg

3. Νικητές ήμασταν, είμαστε και θα ήμαστε για όσο υπάρχει ο ΚΑΠΠΑ. Αυτό δεν αλλάζει... Αν θες να το δεις πάτησε εδώ: http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?5375-%CE%9Aappa-%CE%A3%CF%85%CE%B3%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%87%CE%AF%CE%B1-eVoLVe.

Οπότε τι άλλο είχε μείνει να κάνουμε; Να πάρουμε όλων τον κόσμο; Όχι φίλε μου... Εγώ τους Γερμανούς πλούσιους δεν τους κάνω...

4. Τα θαύματα μας ναι καταστράφηκαν... Και τι με αυτό; Μήπως θέλετε να τα κάνετε εσείς; Αργήσατε φιλαράκι... σας πρόλαβαν άλλοι.

5. Σου εξήγησα παραπάνω... Σειρά σου τώρα να μου πεις τον λόγο που εσύ είχες φάει ban πριν κάποιους μήνες από δικιά μου καταγγελία;


Και για να το κλείσω.

Δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανέναν. Αυτά που έκανα "μιλάνε" από μόνα τους. Υπάρχουν αυτά τα αναθεματισμένα στατιστικά που δεν αλλάζουν...
Τσιράκια δεν είχα και δεν πρόκειτε να έχω για κανένα λόγο... Παρέα είχα που περνάγαμε καλά και κάναμε την πλάκα μας μαζί σας.
Ήσασταν η διασκέδαση μας... και σε αυτό το κομμάτι δεν κοντράρεστε με καμία άλλη συμμαχία.

Άντε για γατάκια!!!

Και μια συμβουλή:

Τον Σεπτέμβρη μην τυχόν κάνετε είσοδο σε κανέναν νέο κόσμο. Γιατί θα μας πετύχετε μέσα και θα έχετε πάλι τα ίδια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μητσο αστα παιδια , μην τα στεναχωρεις. Ετρωγαν φαπες ολο το χειμωνα αστους να πανε για κανενα μπανιο να συνελθουν.

Μην τους αγχωνεις γιατι τον Σεπτεμβρη ποιους θα εχουμε πελατες ??????

Παιδια μην μασατε εσεις νικησατε τον κοσμο Καππα !!!!!! ( τωρα νιωθετε καλυτερα ????)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εντάξει ρε φίλε. Δέν μπαναρίστηκες επειδή είχες άλλους 2-3 λογαριασμούς, να το πιστέψω. Όμως μην μας μπουκώνεις στις παπαριές. Τώρα δλδ που έφαγες μόνιμο αποκλεισμό, οι πόλεις σου πάλι γκρι δεν θα γίνουν;;; Ποιοί θα τις πάρουν αυτές τις πόλεις;;; Το γεγονός οτι οι πόλεις σου έχουν αργήσει να γίνουν γκρί, τί σημαίνει;;; Οτι είχες τιγκάρει πρίμιουμ μέσα και για αυτό αργείς να γίνεις φάντασμα άρα και το επιχείρημά σου περί πλουσίων γερμανών κλπ είναι μεγάλη αντίφαση απο μέρους σου. Η ίδια αντίφαση είναι και το γεγονός οτι ήδη σχεδιάζεις να μπεις σε νέο κόσμο με την παρέα σου άρα πάλι θα τα χώσεις στους γερμανούς. Τέλος, όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά και η συμμαχία σου ήταν πολύ καπνισμένη... Άντε γεια και καλό καλοκαίρι...
 
Κορυφή