Νικητές του κόσμου Κάπα

DeletedUser9222

Guest
Συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη της συμμαχίας eVoLVe για την νίκη τους.

Καταφέραμε, σήμερα, κάτω από πολύ αντίξοες συνθήκες να τελειώσουμε πρώτοι 4 θαύματα έναντι κανενός των αντιπάλων.


RESTART μπορείτε τώρα να κάνετε και πράξη αυτό που λέει και η ονομασία της συμμαχίας σας.

Πατήστε επανεκκίνηση, να σωθείτε....

Τα καλύτερα τώρα έρχονται.

Άντε γεια!!!
 

DeletedUser

Guest
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!
ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ GREPO!
 

DeletedUser

Guest
μηπως θα μπορουσα να ερθω στη συμμαχια;
μολις ξεκινησα το παιχνιδι στον καππα αλλα εχω 1.5 χρονο που παιζω γρεπολις και ειμαι εμπειρος μπορειτε να μου κανετε ο,τι ερωτηση θελετε για να το καταλαβετε




[video=youtube;97gcBPJmW34]http://www.youtube.com/watch?v=97gcBPJmW34&feature=related[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9222

Guest
1. Η πρώτη πεντάδα παικτών στην κατάταξη είναι όλοι τους στους eVoLVe
2. Είναι πρώτη συμμαχία στην κατάταξη και με διαφορά από τον δεύτερο.
3. Είναι η καλύτερη επιτιθέμενη και αμυνόμενη συμμαχία στον κόσμο.
4. Έχουν εμένα για αρχηγό ;)
 

DeletedUser

Guest
ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΣ eVoLVe;;;
 

DeletedUser

Guest
1. Η πρώτη πεντάδα παικτών στην κατάταξη είναι όλοι τους στους eVoLVe
2. Είναι πρώτη συμμαχία στην κατάταξη και με διαφορά από τον δεύτερο.
3. Είναι η καλύτερη επιτιθέμενη και αμυνόμενη συμμαχία στον κόσμο.
4. Έχουν εμένα για αρχηγό ;)

4 λογοι για τους οποιους δεν αποδειξατε οτι ειστε οι καλυτεροι.ετσι οπως τα περιγραφετε ηταν κατι πολυ απλο σαν να κλεβεις παγκαρι απο εκκλησια.αρα αποδειξατε περιτρανα οτι ειστε μια κοινοτυπη συμμαχια οπως οι περισσοτερες που νικησαν τους κοσμους.εμεις αποδειξαμε οτι ειμαστε μια αξιολογη συμμαχια επειδη νικησαμε τον κοσμο ενω ειμασταν 3οι με διαφορα απο τους 2 πρωτους ανοιξαμε θαυματα τα οποια υπερασπιστηκαμε σε δυσκολα σημεια οταν το εχθρικο αποικιακο ηταν στις 2 ωρες.και αντι να μας διακοψουν ή και να σπασουν καποιο θαυμα αντιθετα το τελευταιο που εμενε να ολοκληρωσουμε οι 2 διεκδικητριες συμμαχιες το σπασαμε εμεις κανοντας το ακατορθωτο.
 

DeletedUser

Guest
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;; ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ;;;;; ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Σε αλλο θεμα λες οτι εφαγες κλειδωμα επειδη ειχες δυο λογαριασμους και περιμένεις απάντηση για να μπεις στους evolve?Μάλλον θα περιμένεις για καιρο...
 

DeletedUser

Guest
4 λογοι για τους οποιους δεν αποδειξατε οτι ειστε οι καλυτεροι.ετσι οπως τα περιγραφετε ηταν κατι πολυ απλο σαν να κλεβεις παγκαρι απο εκκλησια.αρα αποδειξατε περιτρανα οτι ειστε μια κοινοτυπη συμμαχια οπως οι περισσοτερες που νικησαν τους κοσμους.εμεις αποδειξαμε οτι ειμαστε μια αξιολογη συμμαχια επειδη νικησαμε τον κοσμο ενω ειμασταν 3οι με διαφορα απο τους 2 πρωτους ανοιξαμε θαυματα τα οποια υπερασπιστηκαμε σε δυσκολα σημεια οταν το εχθρικο αποικιακο ηταν στις 2 ωρες.και αντι να μας διακοψουν ή και να σπασουν καποιο θαυμα αντιθετα το τελευταιο που εμενε να ολοκληρωσουμε οι 2 διεκδικητριες συμμαχιες το σπασαμε εμεις κανοντας το ακατορθωτο.

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ EVOLVE ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ GREPO
Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΠΑΖΕΙ!
ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΟΣΜΟ!

ΟΤΑΝ Η ΜΑΓΙΑ ΔΕΝΕΙ
ΤΟ ΚΕΙΚ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ!
 

Jailbreak

Άρμα
η αλήθεια είναι ότι οι EVOLVE είναι μια δυνατή συμμαχία,αλλα μην ξεχνάμε οτι έπαιξε και κέρδισε έναν κόσμο των οποίο αποτελούταν από παίχτες που απλά δεν άντεξαν την πίεση στον κόσμο θήτα και φύγαν με επανεκκίνηση για κάποιων άλλων κόσμο!
 

DeletedUser

Guest
τι σχεση εχει ο θ. με τον καππα?
αλλο συστημα κατακτησης αλλοι οι χρονοι...
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕΣ; ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΡΑΤΕΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΣΕ 7-8 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ!
 

DeletedUser

Guest
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ EVOLVE ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ GREPO
Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΠΑΖΕΙ!
ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΟΣΜΟ!

ΟΤΑΝ Η ΜΑΓΙΑ ΔΕΝΕΙ
ΤΟ ΚΕΙΚ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ!

θα εκτιμουσα αν ειχες εν αξιολογο επιχειρημα.ωραια εισασταν τυχεροι μαζευτηκατε καποιοι ενεργοι και καλοι παιχτες σε ενα πυρηνα και αρχισε η εξαπλωση χωρις αντιπαλο.δε μου λεει κατι ας παιζατε στα ισα με καποια συμμαχια και ας επικρατουσατε τοτε ναι.θα αποδυκνειατε οτι αξιζατε κατι.αλλα με μελη με τοση υπεροψια δεν θα πηγαινατε και δεν θα πατε πολυ μακρια.εχω δει απο αλλες συμμαχιες να κανουνε πολυ καλυτερα πραγματα δεν λεω για τη δικια μου στην οποια δεν ειστε ουτε μια τριχα απο το δεξιο ........ αυτι μας.και για να μην λες που το ξερω εχω υπαρξει μελος της evolve και υπαρχουν παιχτες απο ητα και απο αλλους κοσμους που εκτιμω απεριοριστα για αυτο πηγαινετε σε κανα κοσμο που να υπαρχουν συμμαχιες που να μπορειται να παιξετε στα ισια και μετα ελατε.this is grepolis:h:p
 

DeletedUser

Guest
θα εκτιμουσα αν ειχες εν αξιολογο επιχειρημα.ωραια εισασταν τυχεροι μαζευτηκατε καποιοι ενεργοι και καλοι παιχτες σε ενα πυρηνα και αρχισε η εξαπλωση χωρις αντιπαλο.δε μου λεει κατι ας παιζατε στα ισα με καποια συμμαχια και ας επικρατουσατε τοτε ναι.θα αποδυκνειατε οτι αξιζατε κατι.αλλα με μελη με τοση υπεροψια δεν θα πηγαινατε και δεν θα πατε πολυ μακρια.εχω δει απο αλλες συμμαχιες να κανουνε πολυ καλυτερα πραγματα δεν λεω για τη δικια μου στην οποια δεν ειστε ουτε μια τριχα απο το δεξιο ........ αυτι μας.και για να μην λες που το ξερω εχω υπαρξει μελος της evolve και υπαρχουν παιχτες απο ητα και απο αλλους κοσμους που εκτιμω απεριοριστα για αυτο πηγαινετε σε κανα κοσμο που να υπαρχουν συμμαχιες που να μπορειται να παιξετε στα ισια και μετα ελατε.this is grepolis:h:p

ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟN GREPOΨΥΧΟΛΟΓΟ
ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΦΑΓΕΣ ΠΥΞΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ EVOLVE
Η ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ Η ΓΙΑΤΙ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΟΣ
ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ

ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ
ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ.

ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΡΙΧΩΝ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΒΡΩΜΑΣ

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ
ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ GREPOΣΥΝΕΔΡΙΑ ΜΑΣ
ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΑΛΥΣΩ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Σ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ!
 

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟN GREPOΨΥΧΟΛΟΓΟ
ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΦΑΓΕΣ ΠΥΞΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ EVOLVE
Η ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ Η ΓΙΑΤΙ ΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΟΣ
ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ

ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ
ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ.

ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΡΙΧΩΝ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΒΡΩΜΑΣ

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ
ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ GREPOΣΥΝΕΔΡΙΑ ΜΑΣ
ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΑΛΥΣΩ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Σ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΧα ΤΗΣ!

κανενα μενος φιλε μου και ναι εφαγα πυξιδα απο την EVOLVE εξ επιλογης δεν γουσταρα τον κοσμο και δεν επαιζα και μου βαλανε το διλλημα ή μενεις και εισαι ενεργος ή φευγεις.εγω συνενοηθηκα με ενα παιδι στο νησι μου και του εδωσα την πολη.οσο για τις τριχες στα αυτια νομιζω οτι εχεις συναισθηση τι εννοω με το αυτι εξου και οι πολλες .......... επισης και του αυτιου τις τριχες να εννοουσα το οτι δεν εχεις σημαινει ή οτι ειναι του αντιθετου φυλου πραγμα που δεν φανερωνει το ονομα ή εισαι ομοφιλοφυλος(προς θεου δεν εχω κατι με τους ανθρωπους) και τις ξυριζεις ανελλιπως και οχι μονο στα αυτια.και οσονμ αφορα το να με μαθεις πως να ειμαι μεγαλος παιχτης το θελω πολυ.δεν τα εμαθα καλα στον βητα οταν ειχα 165 πολεις και ημουν ο 84ος παικτης σε ολοκληρο το γκρεπολις.οποτε πολυ θα ηθελα να με διδαξεις.
 

DeletedUser

Guest
Βρε αδελφέ adamastos21 σου μιλώ σαν ιδρυτικό στέλεχος από τον ΔΕΛΤΑ κόσμο της eVoLVe.

Λες πολλά..Στον κόσμο ΚΑΠΠΑ ήμασταν στην μέση.Εναντίον όλων.Αυτό μπορεί να στο επιβεβαιώσει κάθε παίκτης που ήρθε στη συμμαχία μετέπειτα,αφού ήταν αντίπαλος προηγουμένως.

Έχεις μια άποψη,στήριζε την.Όμως μην αναιρείς αυτήν του "συνομιλητή" σου γιατί αυτό τείνει να ρίξει το επίπεδο.

Δέχομαι την άποψη σου,αλλά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω κάθετα.

Κεφάλια δεν παίρνουμε και ούτε μου καίγεται καρφί να αποδείξω αυτό που λέω.Οι αριθμοί και η μορφή του χάρτη κατά καιρούς μιλάνε από μόνα τους.

Και που μπαίνω στο κόπο να γράψω εδώ,το θεωρώ περιττό.
 
Κορυφή