Νανε καλα οι υπευθυνοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14758
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14758

Guest
Καλησπερα φιλοι μου,χθες 7/6/2015 εν ωρα κατακτησεων που πραγματοποιουνταν ΚΑΤΑ της συμμαχιας Ολιμπιοι-Υποπτοι, κλειδωθηκανε οι 2 απο τους λογαργιασμους που κανανε κατακτησεις σε αυτες τις γυναικουλες.
Αντικρισαμε τους εξης λογους, εισοδος τον λογαργιασμων απο την ιδια IP(εσυ κυριε admin αμα σ τυχει κατι τετοιο ΔΙΩΞΕ τον φιλο σου την ωρα που πινετε καφεδια να παει σπιτι του να μπει GREPOLIS) επεισης η επομενη κατηγορια ηταν οτι χρησημοποιησαμε προσβλητικα μνματα(φυσικα οταν μας "ρουφιανεψανε οι πολυ τιμημενοι παικτες Tasosplayer(50 χρονων ρουφιανος)και Tonygate7gr μας προσβαλανε σε προσωπικα μνματα επειδη περναμε τις πολεις του Tasosplayer και μολις του απαντησαμε αναλογων αμεσως ετρεξε σαν κλαψει στους Admin και εκτος αυτου οι Admin δεν ψαξανε καν το θεμα απλα κλειδωσανε εκει που τους ειπε το αφεντικο...Επαιξα 2 βδομαδες συνολο αυτο το παιχνιδι διελυσα αυτες τις κυριες που παιζουνε χρονια και αυτο πρεπει να ψιλοποναει...Λοιπον αυτα ειχα να πω,2 βδομαδες επαιξα και με κανατε να το σιχαθω παικτες και Admin μαζι,οι παικτες ρουφιανοι και οι Admins Βοηθοι των υποπτων. ΕΞΕΤΙΑΣ 2 ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΩΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΩΝ Ο ΠΑΙΚΤΣ Tasosplayer ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ
και οπως ειπαμε και στην ΕΝΣΤΑΣΗ,Τα λευτα που μπηκανε στα ακκ τις τελευτεες ωρες πριν το κλειδωμα να επιστραφουν διοτι θα εχουμε και θα εχετε αλλα τρεχαματα μετα.
ΟΛΥΜΠΙΟΙ-ΥΠΟΠΤΟΙ καλο παιχνιδι να εχετε αν και με αυτες τις μεθοδους απορω πως ζειτε με τον εαυτο σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εισαι αμπαλος
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Oι κανόνες είναι για να τηρούνται, στη κάθε των περιπτώσεων φίλε μου.
 

DeletedUser14758

Guest
Αμπαλος μπορει να ειμαι δεν το αποκλειω,αδερφη και ρουφιανος δεν θα γινω ποτε ομως...
 

DeletedUser14754

Guest
εισαι αμπαλος
smiley_emoticons_winken4.gif

xaxaxaxa ton newcastle akoma pezis esu r? xlomoaggouri edo.

[8ea]Προειδοποίηση: Η γραφή με greeklish δεν επιτρέπεται γενικώς και ευτυχώς στο κεντρικό φόρουμ τιμωρείται.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
που εισαι χαμενος εσυ ρε τρελεεεεε !!!!χαχαχχααχαχ εχω και αγγελο μαζι
 
Κορυφή