ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Φ

  • Δημιουργός θέματος odykai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Μόλις είδα ότι ανοίγει νέος κόσμος Φ στις 4 Μαρτίου με ταχύτητα κόσμου 1!!!!!!
Θέλω πρώτος να εκφράσω την έντονη δυσαρέσκεια μου (και πολλών άλλων πιστεύω)
Γιατί τόσο αργός;
Αν το κάνατε γιατί πιστεύετε ότι έτσι θα αναγκάσετε τους παίκτες να αγοράσουν περισσότερο χρυσό θα σας διαψεύσει η πορεία των πραγμάτων. Έχουν περάσει τα χρόνια που οι παίκτες έπαιζαν σε τόσο αργούς κόσμους και αυτό θα το δείτε και στην πράξη. Ο κόσμος Ρο με ταχύτητα 1 έχει κρατήσει πάνω από 2 χρόνια και ακόμα...
Θέλω να πιστεύω ότι θα υπάρξει μια σοβαρή αντίδραση πολλών παικτών και αν δεν είναι ήδη αργά θα ήθελα οι υπεύθυνοι να ξανασκεφτούν την απόφαση αυτή και να αλλάξουν την ταχύτητα του νέου κόσμου πριν αυτός ξεκινήσει.
Αν δεν γίνει αυτό δυστυχώς θα μας κόψετε το παιχνίδι για μεγάλο χρονικό διάστημα, μέχρι τουλάχιστον να ανοίξει ένας κόσμος με πιο φυσιολογικά χαρακτηριστικά.
Λυπάμαι πολύ αν επιμείνετε σε αυτή τη λάθος απόφαση.
Ελπίζω να μην είναι αργά και να υπάρξει μια μεγάλη αντίδραση που θα σας κάνει να καταλάβετε το λάθος σας (αν και ειλικρινά δεν το πιστεύω καθώς απ'ότι βλέπω η συμμετοχή στο φόρουμ είναι μικρή και δεν ανταποκρίνεται στη συμμετοχή των παικτών στο παιχνίδι)
 

DeletedUser9717

Guest
καλημερα συμπαικτες.θεωρω πως ειναι απο τους καλυτερους κοσμους που εχουν ανοιξει.κοιταξτε με προσοχη τα χαρακτηριστικα του και θεωρω πως θα το καταλαβετε.οφειλω να γραψω πως ειμαι σε μεγαλο διλλημα για το εαν θα συμετασχω σε αυτο τον κοσμο απο τη γεννηση του.ευχαριστω.
 

DeletedUser13226

Guest
Η εταιρία innogames για ακόμα μια φορά μας ξάφνιασε με την απόφαση αυτή, μιας και όλοι περιμέναμε ότι ο νέος κόσμος θα έχει ταχύτητα 4. Όμως δεν θα πω κάποιο αρνητικό σχόλιο γιατί και αυτό είναι καλό για ορισμένους παίχτες που δεν χρησιμοποιούν χρυσό να μπορούν να παίξουν άνετα, διότι δεν θα μπουν στον κόσμο αυτό πολλά άτομα που βάζουν αρκετά λεφτά στο παιχνίδι , η εταιρία δεν υποχρεώνει κανέναν να βάζει χρυσό λίγο η πολύ όποιος θέλει να βρίσκετε αρκετά ψηλά στην κατάταξη είναι υποχρεωμένος να βάζει χρυσό απο μόνος του αλλά για να είσαι καλός παίχτης δεν χρειάζεται να είσαι 1 στην κατάταξη.

Υ.Σ. Επίσης σίγουρα όσο καλύτερη ταχύτητα έχει ένας κόσμος τόσο έχει και περισσότερα έξοδα, οπότε μην κοιτάμε μόνο τι αρέσει σε εμάς αλλά ας έρθουμε και στην θέση της εταιρίας δεν μπορούν να είναι όλοι οι κόσμοι γρήγοροι με τέλειες ταχύτητες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12769

Guest
Η ταχυτητα παραγωγης μοναδων και η ταχυτητα μετακινησης δεν ειναι καθολου αργη (3).
Η ταχυτητα χτισιματος - πολιωρκιας ειναι αποκαρδιωτικη (1)
συνεπαγεται 1 μηνα με χρυσο μεχρι να βγει το 1ο αποικιακο, χωρις 1.5-2μηνες
κατακτηση 24-26 ωρες.
Πολυ αργο για χτηστες και για κατακτητες επισης.
Νομιζω ειναι πολιτικη εξοικιωσης με τους Ηρωες καθως θα χρειαστει χρονος και πειραματα
να λειτουργησουν σωστα.
Νομιζω ολοι θα κανουμε 1 λογαριασμο απο περιεργια και πειραματισμο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Η ταχυτητα παραγωγης μοναδων και η ταχυτητα μετακινησης δεν ειναι καθολου αργη (3).
Η ταχυτητα χτισιματος - πολιωρκιας ειναι αποκαρδιωτικη (1)
συνεπαγεται 1 μηνα με χρυσο μεχρι να βγει το 1ο αποικιακο χωρις 1.5-2μηνες
κατακτηση 24-26 ωρες.
Πολυ αργο για χτηστες και για κατακτητες επισης.
Νομιω ειναι πολιτικη εξοικιωσης με τους Ηρωες καθως θα χρειαστει χρονος και πειραματα
να λειτουργησουν σωστα.
Νομιζω ολοι θα κανουμε 1 λογαριασμο απο περιεργια και πειραματισμο

έτσι αλλά πειραματισμό χωρίς χρυσό εγώ....μόνο αν μεγαλώσουν την ταχύτητα μπορεί να βάλω κανένα ψιλό....
 

DeletedUser9717

Guest
οσοι εχουμε παιξει στον αλφα κοσμο ολοι οι υπολοιποι ειναι μια χαρα.παντως θα ειναι πολυ καλος κοσμος διοτι το μεγαλυτερο ενδιαφερον θα το εχουν οι ηρωες αν και πολλοι απο εδω περα εχουν η παιζουν στους δοκιμαστικους.καλη συνεχεια.
 

DeletedUser

Guest
έτσι αλλά πειραματισμό χωρίς χρυσό εγώ....μόνο αν μεγαλώσουν την ταχύτητα μπορεί να βάλω κανένα ψιλό....


εσυ και και 1.000.000 να βαλεις.....γατακι θα εισαι.μα καλα θα μπεις με πολιορκια και δεν θα παιξεις την εξεγερση που μαλλον θα ερθει με καλη ταχυτητα?
 

DeletedUser3204

Guest
εσυ και και 1.000.000 να βαλεις.....γατακι θα εισαι.μα καλα θα μπεις με πολιορκια και δεν θα παιξεις την εξεγερση που μαλλον θα ερθει με καλη ταχυτητα?

Καλά είναι για να μπω στο φι να δω τους ήρωες και να βγω μετά....κατάκτηση άρα χαλαρά...θα σπάω αποικιακά να περνάει η ώρα μου.


Δεν έχω σκοπό να ξανά παίξω σε άλλο κόσμο.....απλά για να δω τα καινούργια χαρακτηριστικά μέχρι να τα βάλουν και στο σίγμα.

Όσο περί γατάκια και 1.000.000 δεν θα σχολιάσω γατόνουμπο...:p

Να σου βρω κανένα λογαριασμό στο σίγμα να κάνουμε λίγο σαματά?
 
Κορυφή