ΝΕΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΘΑΥΜΑΤΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18154
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18154

Guest
Παιδια επειδη παιζω αρκετα χρονια και πραγματικα τι κυριαρχια δεν την μπορω.Υπαρχει ελπιδα να ξαναγυρισουν τα θαυματα?Αν ξερει καποιος ας βοηθησει
 
η ελπιδα μενει στο περιστερι και μου ειπε πως δεν θα ξαναγυρισει
αλλα επειδη η ελπιδα ειναι γενος θυληκο , ποτε δεν ξερεις
 

Whitesnow

Οπλίτης
Λοιπον, επειδη και εγω παιζω απο το 2012... και επειδη υπομονη εχει τα ορια της... ζιτω μια απαντηση απο καποιον υπευθηνο εδω μεσα και οχι απλο παικτη... να μας ξεκαταρισει αν αξιζει να την κανουμε αυτη την υπομονη για να παιξουμε καποια στιγμη στο κοσμο που μας αρεσει.... η απλος να ανιγετε κοσμο μετα το κοσμο με αυτη την ΥΠΕΡΒΛΑΚΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ! και να μην κανουμε ονειρα για κοσμο με εξεγερση και Θαυματα?
Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

DeletedUser18154

Guest
Και γω ζητω μια απαντηση απο καποιον υπευθυνο.Παιζω το παιχνιδι απο οταν ημουν 8 χρονων.Εχω παιξει σε εποχες οπως ετα,ομικρον,ομεγα.Που ειχε ορια συμμαχιας μεγαλα,με θαυματα.Δεν με νοιαζει αν ειναι εξεγερση η πολιορκια.Αλλα γιατι το χαλατε ετσι με αυτη τη βλακεια τη κυριαχια.Βαζετε κυριαρχια με ορια συμμαχια 40-60 ατομα.Δηλαδη καποιος που ασχοληθηκε λιγοτερο και εχει 20 πολεις δεν μπορει να κερδισει.Κερδιζουν μονο αυτοι που βαζουν χρημα στη κυριαρχια για να βγαζουν τα δικαιωματα στο τσακ.Δεν καταλαβαινω τι γινεται πραγματικα.Εγω στον ετα με θαυματα παλια ημουν 8 χρονων.Μπορει να μην ειχα ιδεα απο το παιχνιδι,αλλα με αυτο το τροπο το αγαπησα.Τωρα ουτε πολη σε ξερονησια δεν μπορουμε να παρουμε σε αυτη τη κυριαρχια.Δεν μετρανε λεει.Αφου ο κοσμος θελει θαυματα..ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ???
 
και γω θελω θαυματα , απλα να καταργηθει η συμμαχικη αυτοεξεγερση οταν ταυτοχρονα ειναι σε ισχυ εχθρικη , ωστε να μπορω να σας τα σπασω , τα θαυματα εννοω
 

Whitesnow

Οπλίτης
και γω το παιζω απο τα 4 μου , θελω μια απαντηση ξεκαθαρη , η ελπιδα θα γυρισει πισω σε εμενα ?
εσυ, σε παρακαλω, να εχεις λιγο σεβασμο σε καποιους εδω μεσα...δεν ειναι ολα πλακα
υπαρχουν ατομα που εχουν αφιερωσει ΧΡΟΝΙΑ και χρονο (δεν λεω για ολα τα αλλα) σε αυτο το παιχνιδι και δεν ειναι "παιχνιδακι" για αυτους...
εχουν χθισει τις ποιο γερες και τριφερες φιλιες εδω μεσα και οταν ζιταμε μια απαντηση απο υπευτινο εχε λιγη τσιπα και μη πεταγεσε σε καφε τι λεγετε εδω περα...
στο κατο κατο σεβασμος δεν ακυρωσε κανεις και οπος σε σεβομαστε να σεβεσε και εμας...
 
Φιλε μου , επειδη προφανως δεν γνωριζεις καποια πραγματα , θα σου τα αναφερω
αυτο ειναι ενα παιχνιδι που το παιζουν γενικα πολλοι
αλλοι το παιζουν απο μικροι και αλλοι το αρχιζουν μεγαλοι
ολοι τους καποια στιγμη τελειωνουν ,
για να μην αναφερω τα προβληματα στα ματια που δημιουργει το πολυ παιξιμο , διοτι ο υπολ9ογιστης ποναει τα ματια , παιζοντας το , ασε που δεν τελειωνει και ποτε το ατιμο...
----------------
συγνωμη εαν σε προσβαλλα , δεν το ηθελα , απλα πιστευω πως ειτε γραφεις κατι εδω μεσα ειτε δεν το γραφεις , μας εχουν γραμμενους
φυσικα δεν σε λεω να μην συνεχισεις τον αγωνα σου , συνεχιστον και γω συμφωνω με αυτα ππου γραφεις
like απο εμενα !
 

DeletedUser12816

Guest
1η Αυγούστου και απάντηση καμιά από κάποιον υπεύθυνο...
πρώτη φορά και εγώ σε κυριαρχία αλλά ρε παιδιά, όχι, δεν θα τραβήξει καθόλου αυτό...
θα χάσετε πολύ κόσμο που έχετε χάσει είδη πάρα πολύ...

ps. και εσείς οι υπεύθυνοι, υπεύθυνοι μόνο στα χαρτιά είστε όπως φαίνεται...
 

DeletedUser18197

Guest
Περιμένω την έκφραση στα πρόσωπά σας όταν (με το καλό) καταλάβετε ότι αυτή την στιγμή απευθύνεστε σε διαχειριστές του forum και άτομα που ασχολούνται με το κέντρο υποστήριξης.

Δεν μπορούν να κάνουν κάτι περισσότερο από το να μεταφέρουν στα κεντρικά αυτά που ζητάτε.
Δεν μπορούν να σας ανοίξουν 4άρη κόσμο με θαύματα
Δεν μπορούν να σας ανοίξουν όσα ζητάτε

Όχι επειδή είναι "υπεύθυνοι μόνο στα χαρτιά όπως φαίνεται", ούτε επειδή είναι τεμπέληδες όπως τους έχετε αποκαλέσει πολλές φορές όλα αυτά τα χρόνια στο grepolis, αλλά επειδή είναι περιορισμένοι στις δυνατότητες που τους έχουν δοθεί από τα άτομα που βρίσκονται πιο ψηλά από εκείνους.

Κρίμα που από ότι φαίνεται κάθε χρόνο είναι πάντα έτοιμη μία ομαδούλα να πάρει την θέση των προηγούμενων αντί-διαχειριστών.

Και, κατά την γνώμη μου καλά κάνουν και που δεν σας απαντάνε, έχει γίνει αρκετά κουραστικό αυτό.
 

Whitesnow

Οπλίτης
...χμ...μαλλον τελικα διαχειριστές του forum και άτομα που ασχολούνται με το κέντρο υποστήριξης ΜΠΟΡΟΥΝ (αν θελουν) να κάνουν κάτι περισσότερο - να μεταφέρουν στα κεντρικά αυτά που ζητάμε...μπορούν να μας ανοίξουν 3άρη κόσμο με θαύματα... μπορούν να μας ανοίξουν όσα ζητάμε και τους ευχαριστουμε παρα πολυ για αυτο!!!
 

DeletedUser18228

Guest
πρέπει να ξανά γυρίσουν τα θαύματα πίσω είναι ντροπή μετά από τόσα χρονιά. παιχνίδι ξενύχτια τα πάντα όλα και τώρα να μας το χαλάσουν και να μας βάζουν την κυριαρχία. σε κάθε κόσμο χίλιες φόρες να παίζεις με θαύματα και να το ευχαριστιέστε. πάρα κυριαρχία και να παίζεις 1 χρόνο. ενώ στα θαύματα που παίζω αρκετά χρόνια κάτω από 1,5 χρόνο δεν έκλεινε πότε 2 και πάνω και τώρα ήρθα αυτά εδώ και χαλάσανε εντελώς την κλίμακα του παιχνιδιού. και αυτό πρέπει να ξανά χτιστεί η βάση του παιχνιδιού είναι τα θαύματα και όχι η κυριαρχία. γιατί τα θαύματα ξεκίνησαν πρώτα. και για αυτό κάντε κάτι με αυτό σταματήστε της πολλές κυριαρχίες και κάντε ξανά τα θαύματα να ζωντανεύουν στο παιχνίδι.
 

DeletedUser16302

Guest
δεν τους συμφέρει να ανοίξουν έστω ένα κόσμο από τα παλιά ας πούμε κάτι σαν τον άλφα ωμέγα όμικρον
 

DeletedUser4519

Guest
KI εγω λυπαμαι πολυ που γυρισα με τα απο 5 χρονια και βρηκα το παιχνιδι κατεστραμμενο, με εναν τροπο λεει ΄'κυριαρχιας'' στον οποιο παιζουν μονο 50 ατομα σε καθε κοσμο και ολοι οι υπολοιποι ειναι σα να μη παιζουνε καν, που εχουμε φτασει
 

DeletedUser18136

Guest
KI εγω λυπαμαι πολυ που γυρισα με τα απο 5 χρονια και βρηκα το παιχνιδι κατεστραμμενο, με εναν τροπο λεει ΄'κυριαρχιας'' στον οποιο παιζουν μονο 50 ατομα σε καθε κοσμο και ολοι οι υπολοιποι ειναι σα να μη παιζουνε καν, που εχουμε φτασει

Ο τελευταίος κόσμος εξέγερσης που άνοιξε είναι με θαύματα και φαίνεται πως έχει ψωμί ακόμη. Μπορείς να δοκιμάσεις εκεί την τύχη σου. Προσωπικά βλέπω παλιούς παίχτες εκεί που είχα καιρό να δω (κάποιους σαν nick είχα να τους δω από τον kappa). Και με καλές ταχύτητες παραδόξως.
smiley-emoticons-kleeblatt2.gif
 

Whitesnow

Οπλίτης
:rolleyes:Καλησπερα...
ανιξε ενας κοσμος μετα απο πολυ καιρο και μπηκαν μεσα ολοι οι "πυκραμενοι" συν εμου...
θελουμε ομος να ανιγουντε κοσμοι αναλαξ - ενας Θαυμα ενας Κυριαρχια...αλλιος παλι θα εχουμε τρελες καταστασεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή