Μπαναρίσματα ή όχι;;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser480
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser480

Guest
:h:eek: Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί ένας μπαναρισμένος παίκτης για μια ημέρα!!!! βγαίνει από την τιμωρία του τα ξημερώματα μπαίνουν οι φίλοι του [ally]*ΟΙ ΦΕΥΓΑΤΟΙ*[/ally] του βάζουν αποικιακά και μετά από λίγο ο κύριος αυτός ξανά είναι μπαναρισμένος! και μη μου πουν οι διαχειριστές ότι τους προσβάλω, γιατί όντως κάτι "σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της Δανιμαρκίας". και για το λόγο του αληθές, μιλάω για τον παίκτη [player]thanasislaios[/player] ο οποίος ήταν ένα 24 αποκλεισμένος και σήμερα τα ξημερώματα βγήκε κανονικά στο παιχνίδι για 2 ώρες περίπου έως αν φτάσουν τα αποικιακά των φίλων του και μετά πάλι σε αποκλεισμό.
Ίσως κάποιος να μπορεί να δώσει την κατάλληλη απάντηση!!!!

Φιλικά και με σεβασμό στους συμπαίκτες μου και στην Διαχείριση
[player]Νεούλης[/player]
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Τίποτα απ όλα αυτά που λέτε δεν έχει συμβεί.
Ούτε έχει αφαιρεθεί ο αποκλεισμός του, ούτε ο αποκλεισμός του είναι 24ωρος, ούτε είχε τη δυνατότητα να δεχθεί επιθέσεις.
Τα αποικιακά είχαν σταλθεί πολλές ώρες πριν αποκλειστεί ο παίχτης.
Αλλά προφανώς και δεν σας πέρασε αυτό από το μυαλό. Αυτό που περνάει πάντα από το μυαλό μας, είναι ότι κάτι σάπιο υπάρχει. Αν υπήρχε δεν θα ήμασταν εδώ ακόμα, τα έχουμε πει 1000 φορές.
Όπως επίσης, αν είχατε δίκιο θα το στέλνατε στους ιδιοκτήτες του παιχνιδιού στη Γερμανία και όχι σε μας.

Κλειδώνει το θέμα καθώς παραβιάζει τους κανόνες του φόρουμ.
[/pho]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή