Μια ξεχωριστή συμμαχία...

  • Δημιουργός θέματος kvnm
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
-ΣΤΡΑΤΙΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ-
gods_big.jpg

Η συμμαχία ιδρύθηκε την 01/03/13 στις 16:52 και μέσα σε μία εβδομάδα έχει φτάσει τους 5500 πόντους και όλα τα μέλη της είναι μαζεμένα σε 4 και μόνο νησιά τα τρία στη 54 κοντά το ένα με το άλλο και το άλλο νησί στη 44. Σιγά, σιγά τίνει στο να γίνει απο τις πιο πετυχημένες συμμαχίες στο κόσμο Hyperborea. Σας περιμένουμε στη συμμαχία μας άμα είστε ήδη εγγεγραμένοι στο κόσμο Hyperborea στείλτε μύνημα (με λένε kvnm) ή επιλέξτε κατέυθηνση βορειοανατολικά και στείλτε μας μύνημα... Ελάτε να περάσετε καλά, ο Ιδρυτής kvnm. this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
Κατά την ταπεινή μου άποψη πιστεύω πως δεν υπάρχει πετυχημένη συμμαχία σε αυτόν τον κόσμο για τον απλούστατο λόγω του ότι δεν μπορείς να κάνεις κατάκτηση (άρα και να δείξεις την δύναμη σου).Σύμφωνα με τα παραπάνω πιστεύω πως μία συμμαχία σε αυτόν τον κόσμο είναι καλή μόνο και μόνο για να μπορούν τα μέλη της να ανταλλάζουν πιο εύκολα πρώτες ύλες.
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πάλι κατά την εχθρική μου άποψη (γιατί παίζω και εγώ εκεί) να ξέρεις ότι ΕΑΝ θέλω μπορώ να σου φτάσω την συμμαχία με το πολύ 3 μέλη. 5 Ειρήνες είμαστε, δυσκολάκι για εσένα, ε?
Γιατί αν προσθέσεις το άθροισμα πόντων και πόλεων των 5 ειρηνών από κάθε ναυτική, είμαστε αναμφισβήτητα η μεγαλύτερη δύναμη σε όλες τις θάλασσες εκτός από μια.
Προς το παρών είστε το πολύ για φάρμες, άντε να μπει και κανένας στην ειρήνη 5. Θα δούμε στο μέλλον...

Φιλικά πάντα γιατί πάνω απ' όλα είμαστε συμπαίκτες, από f1 button.
 

DeletedUser

Guest
Από τη στιγμή που δεν έχω τον άγχος μήπως χάσω πόλη πολύ απλά δε φοβάμαι τίποτα.Άρα η συμμαχία σας (αν και να σου πω την αλήθεια δεν παίζω σε αυτόν τον κόσμο) δεν τρομάζει ούτε τον μεγαλύτερο nooba.
 

DeletedUser

Guest
Το είπες και μόνος σου. Δεν παίζεις άρα δεν έχεις καλά επιχειρηματολογημένη άποψη.
 

DeletedUser9895

Guest
ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,ΜΕΙΝΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΤΑΡΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΗΡΕΜΟ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΛΗ

Υ.Γ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ 20+ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ "ΕΙΡΗΝΕΣ" ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΖΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ,ΤΖΑΠΑ ΠΟΝΤΟΙ ΑΧΑΧΧΑΧΧΧΧ
 

DeletedUser

Guest
Μήπως θες να δείξω τι σου έχει κάνει ο mangusta;;;

Mr small,
οι φάροι και οι σφεντόνες δεν είναι για άμυνα.
 

DeletedUser9895

Guest
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΑΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟ,ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 04.00 ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΧΝΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ?
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΤΡΕΛΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΣ ΔΩΣΑΤΕ ΠΡΟΧΤΕΣ?
40 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΒΡΟΝΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΧΟΤΑΝ 35 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ ΜΕ ΤΟΞΑ ΚΑΙ ΞΙΦΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ Η ΕΙΡΗΝΗ 1+2+3+4+5+ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΧΧΧΑΧΑ
 

DeletedUser

Guest
Πρόσεξε μας καλύτερα. Αυτά έχω να σου πω μόνο. Αν κατάλαβες, κατάλαβες. Αν όχι, πες σε κάποιον "μεγάλο" σύμμαχο σου να σου εξηγήσει.

Δεν πρόκειται να πέσω στο επίπεδό σου γιατί θα είναι μεγάλη η πτώση και κάποιος θα πρέπει να την πληρώσει μετά...
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ,ΜΕΙΝΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΤΑΡΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΗΡΕΜΟ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΛΗ

Υ.Γ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ 20+ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ "ΕΙΡΗΝΕΣ" ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΖΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ,ΤΖΑΠΑ ΠΟΝΤΟΙ ΑΧΑΧΧΑΧΧΧΧ


σε αυτο εχει δικιο μπενεις σε ενα κοσμο η συμμαχια σου γινετε πολλυ δυνατοι αλλα μετα απο μερηκες ημερες φευγεις.
 

DeletedUser

Guest
Αφήνω όμως τις συμμαχίες σε καλά χέρια, μέχρι οι νέοι ιδρυτές να τα κάνουν όπως είναι φυσικό... "μπάχαλο" και να το κλείσουν το κατάστημα. Σε αυτούς τους κόσμους μπαίνω για χαβαλέ και ούτε που με νοιάζει.
 

DeletedUser9860

Guest
Τελικα ποιος επιβιωσε σε αυτον τον κοσμο ? :)
 

DeletedUser

Guest
σε αυτο εχει δικιο μπενεις σε ενα κοσμο η συμμαχια σου γινετε πολλυ δυνατοι αλλα μετα απο μερηκες ημερες φευγεις.
Θα συμφωνήσω απόλυτα σε αυτό ήταν 1η συμμαχία και πήγε 13η και έχει πάνω απο μία εβδομάδα να μπεί οπότε ας ετοιμαστούμε για φαντάσματα
 

DeletedUser14083

Guest
πολυ ενδιαφερουσες οι αποψεις σας παιδια αλλα αν εχετε διαφορες εδω βρηκατε να τα πειτε?οσον αφορα τον κοσμο του υπερβορεα θα ελεγα οτι ειναι ο πιο ιδιετερος απο ολους τους υπολοιπους και βεβαιως υπαρχουν οι τροποι μια συμμαχια να δειξει την δυναμη της .
 

DeletedUser16724

Guest
Παρακαλω μπειτε στην ομαδα ΜΟΝΑΧΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
 
Κορυφή