[ΕΡΩΤΗΣΗ] Μια μικρη βοηθεια με την εφαρμογη για το κινιτο.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11587
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11587

Guest
ειχα ενα alcatel με λειτουργικο adroind,ειχα κατεβασει την εφαρμογη απο το play store ολα καλα μελι γαλα.
για τον α-β-γ λογο χαλασε η συσκευη. και το κινιτο πηγε για ανακυκλωση χωρις να σβηστη η εφαρμογη απο το κινιτο.
πηγα και αγορασα απο το πλαισιο το κινητο τurbo X G400 smart phone με adroind και αυτο.
δεν ειχε μεσα το play store αλλα ενα αντιστοιχο του πλαισιου στο οποιο η εφαρμογη δεν υπαρχει καν.
μπηκα απο το κινιτο να βρω στο play store την εφαρμογη την βρηκα . αλλα λεει οτι ειναι εγκατεστημενη στο alcatel.
βεβαια για να μπορεις να κατεβασεις μια εφαρμογη απο το play store πρεπει να εχεις και λογαργιασμο στο google . ο οποιος υπαρχει.

μπηκα κανονικα απο το κινιτο στην πληρη εκδοση . και επελεξα για συστημα adroind ολα καλα αλλα καθε φορα που δεν ειμαι στο γρεπολισ χωρις να πατησω αποσυνδεση μου ζηταει παντα κωδικο .
και αν δεχομαι καμια επιθεση δεν εχει ηχητικη ειδοποιηση . και θα πρπει να μπω μεσα για να το δω .
ενω με το alcatel μου ερχοταν ηχητικη ειδοποιηση
καμια ιδεα τι μπορω να κανω?????
ευχαριστω
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Πρώτον δεν ρωτάει αυτό που απαντάς και δεύτερον αυτό που απαντάς περιλαμβάνεται στα μη επιτρεπτά scripts.[/8EA]
 

DeletedUser11587

Guest
οποτε καμια αλλη ιδεα? αλλαζω κινιτο χαχαχα
 

DeletedUser11587

Guest
εχει και ενα μαρκετ που εχει το γρεπολις αλλα ειναι σε αλλη χωρα και τα γραφει αγγλικα δοκιμασα να μπω με τους κωδικους μου αλλα τζιφος.
 

DeletedUser

Guest
θα πας στις ρυθμισεις της εφαρμογης στο κινητο και εκει επιλογες για ποιους λογους να εχεις ειδοποιησεις (notifications). δες ποια κουτια δεν εχουν τικ και κανε τικ σε αυτα που θες (πχ Εισερχομενη Επιθεση).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11587

Guest
ευχαριστω θα το δοκιμασω και θα ενημερωσω
 

DeletedUser11587

Guest
αυτο που μου ειπαν ειναι οτι πρεπει να αλλαξω το λειτουργικο adroind και αυτο αμα μπορουν να το σπασουν απο το πλαισιο που το πηρα.
για να μπορεσω να κατεβασω το google store,οποτε σας ευχαριστω
να κλειδωσει το θεμα
 

DeletedUser

Guest
Για πάμε..ποια έκδοση android εχεις;Ποιο κινητο εχεις, γιατι αυτο που εχεις γραψει δεν το εχει η σελίδα του πλαισίου.Δεν εχω καταλαβει αν εχεις τελικά το playstore ή οχι και αν το εχεις ,ποιας χωρας ειναι;
 
Κορυφή