Μην το διαβάσεις!

  • Δημιουργός θέματος Worst
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Όπως αναφέρετε ξεκάθαρα στο τίτλο, αυτό είναι ένα κείμενο δίχως αξία. Δηλαδή με απλά λόγια δεν έχει να σας προσφέρει απολύτως...

...τίποτα στις ήδη υπάρχουσες γνώσεις και εμπειρίες σας. Δεν έχει λόγο ύπαρξης βρε αδερφέ! Αυτό λοιπόν που θα ήθελα να σας ξεκαθαρίσω εξ' αρχής είναι πως δεν υπάρχει κανένας λόγος να το διαβάσετε. Είναι χάσιμο χρόνου. Προφανώς λοιπόν δεν φέρω καμία ευθύνη (αφού το ξεκαθαρίζω από τώρα) για το ότι θα σπαταλήσετε το χρόνο σας τόσο ανόητα για να διαβάσετε ίσως το πιο γελοίο κείμενο που γράφτηκε ποτέ από ανακαλύψεως της γραφής. Φαντάζομαι πως δεν έχετε καμία διάθεση να συνεχίσετε να το διαβάζετε τώρα που ξέρετε περί τίνος πρόκειται...

Έχοντας φτάσει μέχρι αυτό το σημείο και αφού συνεχίζετε να διαβάζετε πιθανότατα δεν έχω γίνει σαφής και γι' αυτό θεωρώ υποχρέωση μου να επαναλάβω ακόμα μια φορά αυτό που από την αρχή πασχίζω να σας πω. ΜΗΝ συνεχίζετε να διαβάζετε αυτό το ανούσιο θέμα!! Είναι παντελώς αστείο να έχετε φτάσει μέχρι αυτό το σημείο. Σχεδόν ηλίθιο!

Με θλίψη μου διαπιστώνω ότι δεν έχετε κλείσει ακόμα αυτό το παράθυρο και συνεχίζετε... Είμαι πια πεπεισμένος πως έχω γίνει ξεκάθαρος και πως δεν φταίω εγώ για την βλακεία που διαπράττετε να διαβάζετε ακόμα. Έχω μια μικρή υποψία πως ευελπιστείτε ότι παρακάτω θα διαβάσετε κάτι διαφορετικό και γι' αυτό θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια πριν αναγκαστώ να προβώ σε χαρακτηρισμούς που δεν θέλω.

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ αυτό το κακόγουστο αστείο τώρα και ενημερώστε όσο το δυνατό περισσότερο κόσμο να μην ασχοληθεί με αυτήν την αθλιότητα ποτέ! Είναι προσβολή για την νοημοσύνη σας να διαβάζετε ακόμα! Δεν το πιστεύω πως είσαι τόσο ηλίθιος/α που εξακολουθείς να διαβάζεις! Έχεις φτάσει στο απόλυτο μηδέν το εγώ σου θέλοντας απλά να ικανοποιήσεις την περιέργεια σου! Μα τι ζώο είσαι εσύ! Σταμάτα να διαβάζεις βρε νούμερο...!

Σταμάτα τώρα και δεν θα ακούσεις άλλες προσβολές. Είσαι πραγματικά τόσο άχρηστο πλάσμα και με τόση χαμηλή αυτοεκτίμηση που δεν σου αρκούν όλα αυτά που άκουσες; Αφού το μόνο που κάνω είναι να σε βρίζω!!!

Έχεις μια τελευταία ευκαιρία και σου υπόσχομαι να πάρω πίσω ότι μέχρι στιγμής είπα αν κάνεις έστω και τώρα αυτό μόνο, να μην διαβάσεις την τελευταία πρόταση και αναιρώ τα πάντα!!!

Δυστυχώς είχα δίκαιο....

:d:d:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Θέλω να μου επιστρέψεις 1,5 λεπτό απ' τη ζωή μου -_-
 

DeletedUser

Guest
Χαχαχαχαχαχαχαχα
Φοβεροοοοοοο
Το ειχα βαλει κ ιεγω καποτε σε αλλο παιχνιδι στο φορουμ γι αυτο δεν το διαβασα :p
 

DeletedUser18073

Guest
Δεν έπρεπε να σπαταλήσω 1,5 λεπτά από τη ζωή μου...
 
Κορυφή