[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΜΠΕΡΔΕΜΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15262
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15262

Guest
Κσλησπερα και καλη χρονια σε ολους,ηθελα να ρωτησω για κατι πολυ παραξενο που συμβαινει στο παιχιδι και δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται αλλα η τεταρτη αν δεν κανω λαθος,ενω εχω στην κατοχη μου αγροτικα χωρια,εχοντας ενεργοποιημενη την εξαναγκασμενη πιστη και δεν χανουν σε διαθεση απο λεηλασια πως ειναι δυνατον να ξεσπανε εξεργεσης;τι νοημα εχει τοτε αυτη η επιλογη;
θα παρακαλουσα μια σαφη απαντηση απο τους διαχειριστες και αν οντως ειναι λαθος να μου δωσουν πισω τους στρατιωτες που χανω χωρις λογο!!!
ευχαριστω για τον χρονο σας
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Καλή χρονιά σε όλους

Το πλεονέκτημα της εξαναγκασμένης πίστης δεν ανεβάζει επ' ουδενί την διάθεση των αγροτικών χωριών ούτε σας βεβαιώνει ότι τα χωριά με πεσμένη διάθεση δεν θα εξεγερθούν. Η δουλειά που κάνει είναι να κρατάει σταθερή τη διάθεση των αγροτικών χωριών μετά από την λεηλασία. Αν η διάθεση την ώρα της λεηλασίας είναι 100%, θα παραμείνει 100% και το χωριό δεν θα εξεγερθεί. Αν η διάθεση για κάποιους λόγους, είναι 50%, θα παραμείνει 50% (δεν θα πέσει παρακάτω δηλαδή) αλλά το χωριό μπορεί να εξεγερθεί.


[/kni]
 

DeletedUser15262

Guest
ευχαριστω για την απαντηση και συγνωμη για την ενοχληση!
 
Κορυφή