ΜΠΑΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ,ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΚΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12185
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser12185

Guest
ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΜΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΞΑΦΝΙΚΑ 00-08-000 ΤΡΩΩ ΜΠΑΝ,ΟΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1 ΛΕΠΤΟ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ.ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ.ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ ΕΦΑΓΑ ΜΠΑΝ.
ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΠΑΝ,ΚΑΝΕΤΕ 1ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ,ΣΕ 3 ΩΡΕΣ ΜΕΣΑ ΤΑ ΕΛΕΓΧΕΤΕ.ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΤΕ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΟΣΟ ΣΚΑΡΤΑ?ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΑΝ ΔΕΙΤΕ 600 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΦΕ?ΝΑΙ 8EAGENH ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ. ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΟΧΙ
ΘΕΑΓΕΝΗ,ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΜΠΑΝ,ΚΑΘΩΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΑΙΚΤΗ,ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΟΤΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΑΤΕ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΝΤΟΡΟ.Ε ΑΥΤΟΣ,ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ,ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ.ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΜΠΑΝ,ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ.
ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΛΗΣ ΛΕΕΙ.ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ,ΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΗΤΑΝ!
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Συζητήσεις για αποκλεισμούς δεν επιτρέπονται στο κεντρικό φόρουμ. Για ενστάσεις υπάρχει το Κέντρο υποστήριξης.
Κλείνει το θέμα.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Αν και έχετε λάβει ήδη απάντηση και επειδή δε θέλω να γράφονται ανακρίβειες από παίκτες που νομίζουν ότι μπορούν να κάνουν ζημιά στην ομάδα διαχείρισης.
Εφόσον έχετε ήδη πει εσείς ο ίδιος ότι έχετε τιμωρηθεί για προσβλητικά ονόματα πόλεων, μπορώ και εγώ ως Team Leader της ομάδας να πω για ποιο λόγο λάβατε αυτή τη ποινή. Σ' αυτή τη περίπτωση δεν υπάρχει παραβίαση προσωπικών δεδομένων, εφόσον εσείς ο ίδιος το έχετε κοινοποιήσει.
Η τιμωρία δόθηκε για τις παρακάτω ονομασίες:
44 ΜΟΝΟ ΜΑΝΕΣ
ΘΕΑΓΕΝΗ ΠΣΤΟΠΑΙΔΟ
3-5 ΤΑ ΠΤΝΑΚΙΑ
ΘΕΑΓΕΝΗ ΜΠΙΝΕ
ΘΕΑΓΕΝΗ ΨΩΦΑ
ΘΕΑΓΕΝΗ ΖΟΥΜΠΑ
ΑΤΛΑΝΤΙ ΚΑΡΚΙΝΕ
-???-ΚΑΡΚΙΝΟΣ
Όπου, όλες μετονομάστηκαν την ίδια στιγμή και θα αφήσω τους παίκτες να κρίνουν αν ήταν δίκαιη ή άδικη η τιμωρία αυτή.

Σίγουρα δε δέχομαι εγώ προσωπικά από παίκτες που παίζουν το παιχνίδι εδώ και 5 χρόνια να αναφέρονται κατ αυτό το τρόπο είτε ο παίκτης είναι υπαρκτό πρόσωπο είτε όχι, όμως πολύ περισσότερο δε δέχομαι την υποτιθέμενη άγνοια τους. Το να βγαίνετε στο forum του παιχνιδιού και να το παίζετε μερικοί αθώοι είναι ότι το χειρότερο, διότι εμείς δε μπορούμε να υπερασπιστούμε τη θέση μας. Χαίρομαι όμως όταν βγαίνετε και κοινοποιείτε τους λόγους αποκλεισμού όποτε μας δίνετε και το νόμιμο πάτημα να πούμε το λόγο.


[/kni]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή