ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ-ΜΠΟΤΑΚΙΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6950
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6950

Guest
καλησπερα σε ολους στην διαχειριση..οπως καταλαβατε απο τον τιτλο του θεματος το προβλημα μας στον κοσμο ΦΑΡΣΑΛΑ ειναι η συμμαχια ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ..εχω στειλει ενα σωρο αναφορες με αποδειξεις..αναφορες με επιθεσεις και υποστηριξεις τους αν ειναι δυνατον στον ιδιο χρονο..και δεν ειναι ουτε 1 ουτε 2. πανω απο 20 αναφορες..η τιμωρια του παιχτη τιμαζ και της παρεας του ειναι να συνεχιζουν να παιρνουν πολεις..αν η διαχειριση πιστευει οτι ολο αυτο ειναι φυσιολογικο ας μου στειλει μνμ να με διαφωτιση να με παρετε και τηλεφωνο δεν εχω προβλημα..εν ολιγοις αν αυτοι οι κυριοι βαζουν 100 ευρω το μηνα και εχουν μερικων στην διαχειριση την ευνοια εμενα δεν με νοιαζει καθολου..οταν βαζετε καποιους κανονες να εχετε και το σθενος να τους τηρειτε αλλιως αλλαξτε επαγγελμα..
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
ΜΑΖΕΨΤΕ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΕΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΠΥΞΙΔΑ!!!


Για να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι. Το παλικαρι αναφερεται στο παρακατω γεγονος, το πιο προσφατο αποικιακο που ειχανε την τυχη να ρουφηξουν!


JgMNd0ZWQOCce3TFRMeciw.png

o-zXn1HiSZa9X8-nDvFGnw.png




Καλες μαχες σας ευχομαι !!
Και καλη υπομονη...

Δε κρυβομουν, δε κρυβομαι, οριστε τα κολληματα.
Απλα περιμενω, την ημερα που θα αγανακτησει η ΟΔ, απο τους πολλους ελεγχους που εχω δεκτει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17745

Guest
Καλησπέρα και από εμένα!

Ανήκω και εγώ στην συμμαχία ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ, συνεπώς και συμμετείχα στα αποικιακά που αναφέρονται παραπάνω.

Είναι κρίμα εν έτη 2018 να υπάρχουν άτομα που βρίσκονται στο παιχνίδι τόσα χρόνια όσα και ο Veird , και να εξακολουθεί να υπάρχει η ίδια κλάψα ( ακα Βασιλάκης Καΐλας ) κάθε φορά που χάνετε μια πόλη από σωστά κολλήματα.

Μάθετε λοιπόν κύριοι και κυρίες από τα ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙΑ , ότι δεν απαγορεύεται πουθενά στους κανόνες τους παιχνιδιού το να βρίσκονται ακόμα και όλες οι εντολές στον ίδιο χρόνο. ΥΠΑΡΧΕΙ νόμιμος τρόπος να γίνει αυτό, χωρίς μποτάκι, με αρκετή εξάσκηση & τύχη.

Να τονιστεί σε αυτό το σημείο ότι έχει γίνει μεγάλη προσπάθεια εκ μέρους όλης της συμμαχίας μας προκειμένου να λογικευτεί η απέναντι πλευρά. Παρόλα αυτά τα προσβλητικά και ειρωνικά μηνύματα συνεχίζουν να έρχονται και συνδυάζονται με αβάσιμες κατηγορίες ότι χρησιμοποιούμε παράνομα λογισμικά.
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Συζητούν δύο κυρίες στο λεωφορείο για τις κόρες τους :
- Τελικά τι έκανε η κόρη σας κυρία Τασούλα όταν τελείωσε από το Λύκειο ? συνέχισε τις σπουδές ? Παντρεύτηκε ή πέρασε κάπου ?
- Μπα , όχι , τίποτα απ όλα αυτά...δυστυχώς δεν είχε κανένα ιδιαίτερο προσόν και τελικά είναι συνοδός σε στελέχη εταιρειών κατά την διάρκεια
επαγγελματικών ταξιδιών.... Η δικιά σας κόρη κυρία Φρόσω τελικά τι έκανε ? Σπούδασε ή παντρεύτηκε ?
- Εμένα η κόρη μου είναι άτυχη η καημένη...Τα είχε φτιάξει πριν πέντε χρόνια με ένα γιατρό... Πολύ καλό παιδί, έρωτας σφοδρός, παντρευτήκανε, γάμος τρικούβερτος, τι να σου λέω, γλέντι φοβερό, αλλά στο δίμηνο χώρισε. Μετά τα έφτιαξε με ένα δικηγόρο πάρα πολύ καλό παιδί, ε είχε και λεφτά, τον παντρεύτηκε με όλες τις τιμές, γλεντήσαμε τρεις μέρες, αλλά χώρισε και μ΄ αυτόν. Αργότερα τα έφτιαξε με ένα μηχανικό παιδί μάλαμα, πολύ καλό, και λεφτά με ουρά... Ε, παντρευτήκανε και κάναμε ένα τραπέζι. Το θυμούνται ακόμα στο χωριό... Τι τα θες;... Και μ' αυτόν τα χάλασε... Και τέλος παντρεύτηκε με ένα από τα καλύτερα παιδιά της γειτονιάς, τρομερά καλοσυνάτο παιδί... Εκεί να δεις τι έγινε... Ο χαμός!! 400 καλεσμένοι και φύγανε στις εφτά το πρωί... Και μ' αυτόν όμως δεν τα πάνε καλά... Είναι στο διαζύγιο. Αλλά για πες μου και για την δικιά σου κόρη.

- Ε τι να πω και γω, **********
***Κάθε ομοιότητα με τα παραπάνω παιδιά που πρώτη φορά ακούνε και μαθαίνουν την ύπαρξη μποτ , είναι συμπτωματική.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16031

Guest
έμπειρος παίχτης δεν είμαι... Αν και παίζω ελάχιστο καιρό σε σχέση με συμπαίκτες που εχω συναντήσει εντος του παιχνιδιού,(εχθρούς ή οχι),εχω παρατηρήσει ένα τεράστιο και αστείρευτο ποτάμι κλάψας για μποτάκια... όντας μηχανικός λογισμικού και έχοντας ασχοληθεί δημιουργόντας παλιότερα bots για άλλα browser games θέλω να ρωτήσω λοιπόν ΟΟΟΛΟΥΣ εσάς που λέτε για μποτ... έχετε ιδέα για το πως πχ φτιάχνεται ένα μποτ? έχετε ιδεα για το πως λειτουργούν τα αντίμετρα μιας web εφαρμογής για μποτ? έχετε ιδεα πως βρίσκουν και ξέρουν και ξεπερνάνε οι προγραμματιστες τους αυτά τα αντίμετρα? η απάντηση εδω είναι πολύ απλή... το 99,99999% απο εσας δεν εχει ιδεα για τα παραπάνω που ανεφερα. Αρα λοιπον για αναλογιστείτε λιγο... απο την στιγμή που δεν ξερετε το λειτουργικό κομμάτι ενος bot και ενω ειστε σε θέση να κρίνετε ΜΟΝΟ εκ του αποτελέσματος που βλέπετε οταν τρώτε ποικια (γενικά...) πιστεύετε οτι είστε αντικειμενικοι στη κρίση σας? παλιότερα ήταν οι γκοστ μποτακιδες... τωρα οι μπαλαρίνες και στο μέλλον όποιος γλεντάει με ποικια άλλους είναι μποτακιας κλπ κλπ
smiley_emoticons_irre.gif
οτι δηλαδη αν σας δειξω μια φωτο με χρόνους απο μποτ και με χρόνους απο εναν πολυ έμπειρο παίχτη που εχει φαει με το κουτάλι το παιχνίδι θα βρειτε ποιο ειναι το μποτ και ποιος ο παίχτης εσεις? ε? αστε λοιπόν τις καραμέλες και ξοδέψτε φαιά ουσία να συνεννοείστε για να μην τρωτε αποικιακά σε πρωτο χρονο και αφήστε τις κλάψες για μποτάκια.

peace
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
,
Γιώργος
 
Κορυφή