ΜΟΝΟΙ – εναντίων - ΟΛΩΝ

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14709

Guest
ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΚ;ΛΕΣ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΩΣΤΑ;3ΜΗΝΕΣ Χ 95 ΜΕΛΗ ΕΧΕΤΕ ΣΧΕΔΟΝ 7.000.000 ΣΤΟΥΣ ΜΑΧΗΤΕΣ......ΑΠΟ ΠΟΙΕΣ ΜΑΧΕΣ;ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 22 ΜΕΛΗ ΜΕ 14 ΜΗΝΕΣ ΣΤΑ 9.000.000.ΔΗΛΑΔΗ

3Χ95=285 ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ -ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΕ 285 ΜΗΝΕΣ ΕΧΕΙ 7.000.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΕΜΕΙΣ
14Χ22=308 ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ -ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΕ 308 ΜΗΝΕΣ ΕΧΕΙ 9.000.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΑΡΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΥΛΕΣ......ΑΛΛΑ ΒΑΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΜΕΣΩΣ ΒΡΗΣΚΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΥΣ,ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ.....

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΑΤΙΣΤΗΚΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ.....ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ......ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ Η ΤΗΝ ΥΠΕΡ ΣΟΥ) Η ΑΠΟ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΜΠΑΝ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑΝ ΓΙΝΑΝΕ ΜΟΝΙΜΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΣΗ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ,ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΕΝΑ-ΔΥΟ-ΤΡΙΑ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΚΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΛΕΨΟΥΜΕ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΥΡΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑΝ ΜΠΑΝΑΡΗΣΤΗΚΑΝ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝ ΠΑΙΖΑΤΕ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.

ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ...ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΛΕΨΙΕΣ ΑΛΛΑ:
1.ΑΝ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΡΩΩ 100 ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΙΚΟ
2.ΑΝ ΣΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΜΑΧΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ
3.ΑΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΩ ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.....ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ;
ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ "ΕΞΥΠΝΑ" ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΡΓΟΥΣ ΜΕ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ..
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΦΕΛΟΥΝ..
ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΙ ΗΜΕΡΑΣ ΗΤΑΝ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ, ΠΑΡΑ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ.
ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ, ΟΠΟΙΟΣ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΤΟΥ, ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ..
ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ.
 

DeletedUser14709

Guest
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΑΛΙΑ ΕΠΕΡΝΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ,ΟΤΑΝ ΠΟΛΕΜΟΥΣΑ ΜΕ ΑΛΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΑΝ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ,ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ,ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΠΟΝΤΟΙ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΣΠΑΘΑΚΙ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΟΥ 2014.ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΠΟΤΕ.Η 55 ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΙΜΑΝΙ....ΑΠΛΑ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΑΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ 75 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ.ΟΣΟΙ ΠΗΡΑΝ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΠΟΛΗ ΕΒΑΛΑΝ ΜΕΣΑ ΜΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΟΥΤΕ ΝΤΟΤΖ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ.....ΜΑΛΛΟΝ Η ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ.Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΠΤΕΝΧΡΗΣΤΟΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΕΣΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΣΑΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΟΒΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΚΡΗ.
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΥΧΗΘΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ, ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΜΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΤΑ 4 ΘΑΥΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠ΄ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ..
 

DeletedUser

Guest
Τα συγχαρητήρια μου στα Φιλαράκια..
Και για τα τέσσερα θαύματα..
Και για την πολυπόθητη κορόνα..

Τώρα είναι λογικό να βγαίνει ο κάθε πικραμένος και να προσπαθεί να μειώσει την επιτυχία αυτή λέγοντας ότι δεν αναγνωρίζει την Νίκη και άλλες τέτοιες αγκινάρες..
Τα ιδία μου είχανε πει και εμένα κάποτε όταν κατέκτησα τον κόσμο Γάμμα..

Δυστυχώς.. η αλήθεια είναι μια.. και πονάει πολύ..
Αποτυχία κύριοι..
Απλά αποτυχία..
Και της ΥΠΕΡ σας αλλά και των Συμμαχιών σας ξεχωριστά..

Κατά την διάρκεια της ανέγερσης των θαυμάτων είδαμε τους παίχτες σας να πηδάνε από την μια συμμαχία στην άλλη για να ενισχύσουν στέλνοντας ύλες και ρίχνοντας θεϊκές..
Είδαμε συσπείρωση σε όλα τα επίπεδα..
Εάν κάποιος κυνήγησε τα θαύματα και έπαιξε αποκλειστικά για αυτά δεν ήτανε τα φιλαράκια αλλά η δικιά σας Υπερ..
Δυστυχώς.. Ακόμη και η επιθετική σας επιτυχία με το να κατακτήσετε πόλη πάνω στο θαύμα «Άγαλμα του Δια» δεν ήτανε αρκετή ώστε να ανατρέψει τα Φιλαράκια από το να νικήσουν τον κόσμο..

Θα συμφωνήσω ότι το παιχνίδι δεν τελειώνει εδώ..
Αλλά η δικιά σας ΥΠΕΡ.. μόλις τελείωσε..

Νικητής στον πρώτο γύρω υπάρχει.. και ακούει στο όνομα φιλαράκια..

Τα συγχαρητήρια μου λοιπόν και πάλι στην Νικήτρια συμμαχία..

Αν και ανήκω στους επίσημα χαμένους.. δεν ψάχνω δικαιολογίες.. αποδέχομαι τον Νικητή και προχωρώ παρακάτω..

Εσείς;
 

DeletedUser14292

Guest
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ GREPOLIS ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, NIKΗΤΗΣ ΑΝΑΚΥΡΗΣΕΤΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΡΩΤΗ 4 ΘΑΥΜΑΤΑ..
ΓΙΑ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥ ΒΕΛΗΝΕΚΟΥΣ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΑΙΚΤΗ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ.

Νικητης ειναι αυτος που θα κανει τα 7 στα 7 θαυματα...
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser14292

Guest
Εγω ενα ηθελα να πω, καλο καλοκαιρι και καλες μαχες. Ειδη εχω προβλεψει τι θα γινει.

[8ea]Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14292

Guest
εγω το βλεπω αλιος το νικητης του κοσμου, γιατι ειναι νικητης, αστο παιχνιδι τι λεει....
επιπλεον οι προβλεψεις μου ειναι οτι ο κοσμος δεν θα κινηθει προς ολες τις πλευρες και θα διημιουργηθουν δυο κυριες συμμαχιες στον κοσμο τωρα θα φανε ολους τους αλλους και σε κατι χρονια, οταν πατηση ρολοι ο κοσμος αλφα θα σας ερθουνε και αλλοι παιχτες χωρις να το ξερετε, με ανταλαγες λογαριασμων απο αυτους που θα το παραταγαν..
Επιπλεον, παιδια θα γινει αυτο, το καλοκαιρι του 16...σε σταδιακους ριθμους απο τους εχθρους του γιωργου ΟΚ..αυτα μεχρι τωρα....τα αλλα τον αλλο μηνα.
Νικος.
 
Κορυφή